Search results

1. sniparsexe

Beta Patch Notes e1.5.5

I agree
  2. sniparsexe

Playerbase shrinking rapidly -10% in the last month

I doubt they will run out of money anytime soon the game sold really well
  3. sniparsexe

Should be able to marry your child

I also think incest should be illegal... BUT
  4. sniparsexe

To my fellow mount&bladers who are disappointed at TW atm, on TW's business mode

I would tbh, I would give $50 to AWOIAF or a Co-op mod because I'll play them longer than some games lol. I played AWOIAF Warband for like 500 hours
  5. sniparsexe

Steam ödüllerinde Bannerlord'a yılın oyunu ödülünü kazandıralım

Kazanamaz zaten, ama kazanırsa dediğim gibi bence mantıklı benim en çok oynadığım ve en sevdiğim oyundu hatalarına ve eksikliğine rağmen.
  6. sniparsexe

Steam ödüllerinde Bannerlord'a yılın oyunu ödülünü kazandıralım

Hakedene verme şeyi değil ki bu? En çok neyi sevdiyseniz ona verin. Benim bu yıl en çok oynadığım ve en sevdiğim oyun Bannerlord oldu benim yılın oyunu ödülüm ona gidiyor yani. Ama albüm olarak objektif bakıyorum yine en iyi Bannerlord geliyor mesela
  7. sniparsexe

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bunlar test için var sanırım, hepsi aynı aileden aynı görünüşlüler ve yetenekleri yok
  8. sniparsexe

Beta Patch Notes e1.5.5

mid December probably
  9. sniparsexe

Bannerlord Eski Harita Neden Değişti?

Grafik değişimine değil, ışıklandırma pixelli görünüyor demişsin ya. FPS düşük olunca pixel geçişleri yavaş oluyor haliyle yani denizde ışıklandırmalar daha kötü görünür. veya genel olarak hareket geçişi olan şeyler daha kötü görünür blurlu gibi görünür. Mesela bir ağaç esiyorsa 60 FPSde daha...
  10. sniparsexe

Bannerlord Eski Harita Neden Değişti?

FPSin yerlerde olmasının görüntülere etkisi oluyor, yansımalarda mesela deniz hareket ettiği içina düşük FPSde pixelli yansıyor dediğiniz gibi. Bloc hocamın attığı görsellere bakabilirsiniz
  11. sniparsexe

Bazı durumlarda sağlam bazı durumlarda meh bazı durumlarda çok saçma kararlar alıyorlar.
  12. sniparsexe

Ne yapay zekasından bahsettiğini tam bilmemekle birlik yapay zekaları geliştiriliyor. Geçen gün okçuların yapay zekası gelişti bir veya ondan sonraki updatede yakın menzil süvarilerin yapay zekası geliştirilecek edit, genel harita yapay zekasından bahsediyorsan onu bilmiyorum
  13. sniparsexe

No messages

When starting a new campaign, in the part where you choose difficulties enable death etc. there is an option called "right side notifications" or something like that, did you enable it?
  14. sniparsexe

Beta Patch Notes e1.5.5

damn
  15. sniparsexe

Please fix the spamming of created smithy weapons

IIRC Armagan said that their QA tests every feature 1-2 hours, since this is a sandbox game there are lots of ways to play naturally you can't test them all. In this context QA probably crafted some weapons sold them etc. and noticed no problem but in the long run as Steve said the markets fill...
  16. sniparsexe

Eğer şu an olan sistemler tamamlanırsa Warbandden bir tık daha iyi olur diplomasi, ama yine mesela AWOIAF Warband modundan daha geri olur diplomasi olarak
  17. sniparsexe

Mexxico'nun kartopu etkisi hakkındaki postu çeviri

rica ederim hocam, büyük ihtimalle aralık ortasında gelecek 1.5.6 ama bu benim tahminim
  18. sniparsexe

Birlik Hızı Sorunu

Sürü bonusu artık çok daha fazla, eskiden 100 tane ekstra inek at falan taşıyodun 0.1 ceza falan alıyodun şu an olması gerektiği gibi bayağı artmış cezası
  19. sniparsexe

Information about developments at snowballing problem

this is really good cool edit, I meant the thing you found lol
  20. sniparsexe

Crashlord

teknik destek yerine, mümkünse ingilizce foruma, detaylı anlatırsan çözümü bulunur buraya yazmakla bir şey elde edemezsin