Search results

1. Nogay.San

(MYD): Mod_Yapımı_ilk_Deneyimleriniz

Sizde deneyimlerinizi anılarınızı bu konuda paylaşabilirsiniz, Ben başlıyorum, İlk şehrimi ekledim Hyper in Krallık ekleme konusundaki dersten bakarak yaptım, tamamen bariyye şehrinin tam bir kopyası bu şehir derste Sarranide veriyordu kodla ben 4. faction yaptım ordan saydım 4. faction ın 3...
  2. Nogay.San

Hikaye devam ettirme -5 Kelime Hikayesi-

4 kelime hikayesi vardı çok hoşuma gitti kitlenmiş konu, Eski konu https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=24781.0 Kurallar 0-En fazla 5 kelime Yazıyoruz, daha az olabilir  2-3 kelime de olabilir yani, 1-Yazınızı şeklinde yazınız. 2-5 kelimeden fazla yazanların yazıları,forum ahalisi...
  3. Nogay.San

İSİM DEĞİŞTİRENLER DUYURU PANOSU &&&&& İSİM DEĞİŞTİREN ÜYELER

Arkadaşlar öncelikle kendi durumumu arz ediyorum,  Ben Foruma bir süre ara vermiştim, Döndüğümde Forum Dostlarımın bazılarının isimlerini değiştirdiğini gördüm bazılarını bulabildim bazılarını bulamadım bazılarını tam çıkaramadım vs.  İsim değişikliği yapan çok olmuş, ve Bende Bu konunun...
  4. Nogay.San

Bannerlord mini Mod (^€√=}°¶^{°{℅) İlgi çektirici işaretler °=$°π¢π{}[}∆^$€√={°

Bannerlord çıkar çıkmaz hemen kafa kesme modu yapılsın, Eklenen Tek özellik bu olsa bile, Bu Mod tutar, Benim Pc garantiden yeni geldi İşletim Sistemi yok, birde evde, Yanımda değil, Yani Bana kodlamacı bi arkadaş lazım
  5. Nogay.San

Mount And Blade II BannerLord Hileleri

Bannerlord İçin Bir AltForum açılıncaya dek burda dursun bu, *** *** -Erken Kalkan Yol Alır- Birisi de "Yeni başlayanlar için Taktikler ve Küçük Tüyolar" adlı bir konu açsın, -Oynayıp inceleyebilecek birisi- Her şeyi de benden beklemeyin  :iamamoron: BannerLord Kale Kuşatması, Bu da Asansör,
  6. Nogay.San

Son İki Harfle Kelime Türetme ..Zorlaştırılmış ve Puanlı.. GÜNCEL LİSTE 12.11.17

HyperCharge Oyun Yöneticisidir. Benzeri Bir Konu Var Biliyorum, Ama Bu Daha Zor ve Eğlenceli. (Alınmaca Yok :) ) Son Harf İle Kelime Türetme Oyunu Var, Son Harf ğ Olmasın Diye Kural Var. Bizde Yok. (Seçim Vaadi Gibi Oldu :D ) Benim Bahsettiğim Oyunda İse Son İki Harf İle Kelime Türetme...
  7. Nogay.San

"En İyisi" Warband Mod Önerileri A. | *Oylama Başladı* | (21.11 .2015 13.31) |

Mount Blade Warband'ın Şimdiye Kadar Yapılmış Olan En İyi Modu/Modları Sizce Hangisi/Hangileri' dir? Modun En Sevdiğiniz Özelliği Nedir? Nedenleri Nelerdir? Buradan Mod Listesine Ulaşabilirsiniz.      :arrow:    https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,297036.0.html  (Bu Eski)...
  8. Nogay.San

Kopma Koparma Efektleri

Öncelikle Kol ve Bacakta, Vuruş Başına Kopma İhtimali Olabilir, Mesela %10 (10 Vuruşta Bir Kopma) veya %1 %x Bu Özelliğin Karakterimizde Olup Olmamasını, Sadece Düşmanlarda Olmasını Sağlayacak Bir Oyun İçi Ayar Olabilir. Kol, Bacak, Kelle, Kopması Efekti Olabilir Oyunda, (Kafa Kopması Var Şu...