Search results

1. Nogay.San

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

Nerde bu köy ben hiç görmedim, Modda falan mı var?
  2. Nogay.San

Hikaye Devam Ettirmede | 1-5 kelimelik olanından V3.5

Doktor gelir odaya, iğnede yapar
  3. Nogay.San

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Chetmenu modunu aç, Kamptan Hile menüsüne gir Update troop notes seçeneğine tıkla, Sonra karakterlerden aradığın karakterin ismine tıkla, Karakterin bilgi sayfasında aşağıda yazar nerede olduğu.
  4. Nogay.San

Kodcu Yardım & Destek Hattı

Bende eve yeni gelmiştim zaten, şimdi denedim bi hata verdi, o da else try dan sonra virgül konmamış ondanmış, onuda koydum. Oyuna da girip denedim çalışıyor teşekkürler. Yalnız şuan 0 dinar olduğunda dahi 5000 dinar kaybettin deyip samuraylari veriyor, Oyuncu envanterini kontrol ettirip 5000...
  5. Nogay.San

Teşekkürler module_scripts olayı çözer gibi, deneyeceğim.
  6. Nogay.San

Rica ederim, Kuşatma savaşlarında Askerlere diyorum burda kalın bekleyin diyorum uzakta, Bazı salak askerler laftan anlamıyolar taa duvarın dibine giriyolar yüz kere diyorum lan gelmeyin gelmeyin diyorum yok illa burnunun dikine gidiyolar hiç laf dinlemiyolar, Bi de acemi de değiller rütbeli...
  7. Nogay.San

Köye garnizon koyma kod ile yapılabiliyor, Ama tarihsel gerçekçilik açısından bu gerçekçi değil, Köylerde garnizon olmazdı. Kaleyi fethettiğinde eğer tek başına fethettiysen kendi krallığın varsa, Kaleyi kime vereceğime derebeylerime sorduktan sonra karar vereceğim seçeneğine basınca garnizon...
  8. Nogay.San

Normalde 10 yönetme hakkı yeter ama toprak sayın arttıkça yeni toprak verme ihtimali azalır, Kral seni tehdit olarak görmeye başlar normal olarak, Bu konuda çok gerçekçi yapmışlar, Normalde de derebeylerinin ve zengin tüccarların mallarının çok artması kral tarafından istenmez çeşitli şekillerde...
  9. Nogay.San

Irish Pub

it is a pub in the Zendar, Seems like a right place to me. And i like irish accent.
  10. Nogay.San

Irish Pub

Do you know da wae? You must have ebola to know da wae.
  11. Nogay.San

Forum İtirafları

Crime kullanılmaz bu durumda, crime yasalarla ilgili suçlarda kullanılır, Ama fena değil ingilizcen, İtiraf ediym, Bende dizi izleyerek başladım öğrenmeye.
  12. Nogay.San

Fatih Sultan Mehmed cömert bir Padişahtır verir elbet o formalite icabı öyle yazıyodur bakma sen ona bi dene, Derebeyi ol ilişkini de yükselt, git bir yeri fethet kendime istiyorum de verir. Ama ilişkin yüksek olması lazım, vermezse de bi bildiği vardır ama verir yani. O normal, Hazırlıklar...
  13. Nogay.San

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Çokta sikkimde olmayabilir. Edit: Bende Hindistan da olmayabileceğinden bahsediyordum, Perinçek pek Hintçe diline uygun bir kelime değil diye.
  14. Nogay.San

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Doğu Perinçek neresi oluyor?
  15. Nogay.San

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

En iyi asker trp_player En iyi krallıkta fak_player suporters
  16. Nogay.San

Mount&Blade Warband: Yeni Eklenen Krallığın Şehrine Nasıl Garrnizon Eklenir?

https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=218266.msg9128555#msg9128555 Şuna bi bakın
  17. Nogay.San

Oyuna kamp eklemek istiyorum lakin Module_parties'te training fieldlerin altına bu kodu ekleyince ("samuray_kampi", "Samuray Kampi",  icon_training_ground|pf_hide_defenders|pf_is_static|pf_always_visible|pf_label_medium, no_menu, pt_none, fac_neutral,0,ai_bhvr_hold,0,(-73.9, 49.2),[], 100)...
  18. Nogay.San

Tuttu , Tutmadı V2

Tutmadı, Alttaki üyenin babası emekli değil.
  19. Nogay.San

Hikaye Devam Ettirmede | 1-5 kelimelik olanından V3.5

Gözlerine yürüyen yemekler olarak görünüyorlardı