Search results

1. Royalus

Kaptan moduyla ve MP ile alakalı sorularım?

Multiplayerın en heyecan verici modu olduğu net.TW harika bir iş çıkarmış öncelikle ellerine sağlık. Multiplayer Sorularım şunlardır; Server nasıl kurarız? Levelin bir önemi var mı? Level sınırı nedir? Rozetler artık birşeyler sağlayacak mı? Önerdiğiniz klan var mı? Kaptan moduyla ilgili...
  2. Royalus

Klan üyesi getirilerini otomatik olarak dağıt?

Bu seçeneği çözemedim.Değişen tam olarak ne oluyor?
  3. Royalus

Custom Troop Roster Modu.

Kendi istediğiniz gibi birimlerin özellikleri zırhları seçmenizi sağlıyor çok güzel bir mod ama item kodlarını nerden bulucaz. <equipmentSet> <equipment slot="Item0" id="Item.lowland_longbow" /> <equipment slot="Item1" id="Item.bodkin_arrows_a" />...
  4. Royalus

Mod Launcher tavsiye?

Benim kullandığım launcher 29 nisandan kalma bir mod.Önerdiğiniz kullandığınız var mı?
  5. Royalus

İtem sorunu e1.5.3

6. Royalus

Böyle birşey ile karşılaşan var mı?

Adamlar bildiğin ölümü gülerek karşılıyor.Önceden yüzü bozulurdu aramızda iyi değil ama bilemedim.
  7. Royalus

Bu nasıl bir sorun?

Denedim olay net yani klan iken sorun yok ama krallık kurduğum gibi böyle bir moda giriyorlar.Sonsuz bir şekilde bu hareketi yapıyorlar.Video olarak atamadım Ostican ve Rovalt arası deli dana gibi git gel yapıyorlar.Sürüm 1.5.2.Town Mania modu vardı ek şehirler ekleyen ondandır dedim...
  8. Royalus

Ölümleri kapatacak mod var mı?

Arkadaş ölen ölene kaç günlük save daha bunları kapatacak bir mod vardır herhalde.
  9. Royalus

Banner rengini değiştiriyorum ama zırh rengi değişmiyor?

Deliricem resmen ne alaka anlamadım önceden farklı olan ne yani değişiyordu ne güzel.Yardım edebilecek birisi var mı nasıl çözebilirim.Banner paste modu var değiştiriyordu sıkıntı yoktu ama siyah bile yapsam böyle kalıyor zırhlar. Ama banner değişiyor yani görüntü olarak. Ama zırhta eski renk...
  10. Royalus

Günlük grubumuza exp veren mod?

Warbandda olduğu gibi günlük exp veren sistem vardı.Vardı öyle bir modda ama bulamadım gitti.Bilen var mı?
  11. Royalus

Troopların zırhını değiştirebileceğimiz mod?

Beğenmiyorum bazılarının kıyafetlerini vlandia'ya yakışmıyor.:grin: Öneri mod var mı bununla alakalı?
  12. Royalus

Bütün partilerin büyüklük ayarını yapacağımız bir mod?

Gruplar çok küçük dağ haydutları vs. bunları düzenleyebileceğimiz bir mod var mı?
  13. Royalus

Şehir içinde zırh ekipman.

Bunu sağlayan bir mod illa vardır diye düşünüyorum.Kullanan var ise paylaşabilir mi bulamadım ben.
  14. Royalus

Auto Save Nasıl Kapanır?

Bunu kapatmak için bir yol var mı takılıp durmasına çok sinir oluyorum oyunun.
  15. Royalus

Diyaloglar ne olacak?

Ne zaman bitecek bu sessizlik? Bilgi lazım sadece.
  16. Royalus

Crash kodunu gönderdik sonra?

Bu tip olayla karşılaşıp yaşayan biri var mı yol yordam gösterebilecek? Kodu gönderdim Arda başkana şimdi öyle bekliyorum ama ne olacağını nasıl gidecek haber vs. birşey bilmiyorum. Bu işler nasıl yürüyor?
  17. Royalus

Deliricem durduk yere açılmıyor oyun?

Yarım saat önce hiçbir problem yoktu.Eve geldim açtım açmıyor oyunu yani sorun ne anlamadım durduk yere.Mod eklemedim birşey yapmadım.:neutral: Normal launcerdanda açmıyor modları seçmiyorum yine aynı. Modları kaldırdım modulesten save dosyalarınıda sildim yine aynı yine aynı......
  18. Royalus

Kılıcı nasıl çeviriyorlar öyle?

Nasıl block alacağımı şaşırıyorum başının üstünde çeviriyorlar silahı nasıl yapılıyor o hareket?
  19. Royalus

Şehre neden gizlice giremiyorum?

Hangi düşman şehre girmeye kalksam imkansız tablo hep bu. Nasıl düzeltebilirim?
  20. Royalus

Türkçe yama lazım Army formation moduna.

Bu modu türkçe pakedi yapacak bir ağabey varsa karşılığı neyse konuşurum.Formation modunu adam akıllı kullanmak acayip keyifli olacağını düşünüyorum. https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/1531