Search results

1. Royalus

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Profil resminiz beni ikna etmeye yetti beyim.Orta dünya konusunda sizle yarışamam :grin:
  2. Royalus

Oyunun Boyutu?

1.5.4 kullanıyorum mod ek dosya vs. yok 40.6 GB.
  3. Royalus

Kılıç,balta Modelleme(Sword,axe modelling)[MEDIA]...

Kılıç,balta Modelleme(Sword,axe modelling) OSP(Swords,bows,axeshttp://forums.taleworlds.com/index.php/topic,313671.0.html Bu linkleri güncelleyebilir misiniz beyim?
  4. Royalus

Kesinlikle beyim.
  5. Royalus

'Efsaneler abartılmayı hakeder' diyorsunuz yani beyim. :smile: (Bu arada söz bana ait değil , Gri Gandalf'ımıza ait)
  6. Royalus

M&B serisin realist tarzının dışına çıkmış olur ama öyle.Mod olabilir tabiki.
  7. Royalus

O tarz olayların tamamen otomatik olmasınıda ben sevmiyorum.Krallığa çalışan casuslar kurabilsek tadından yenmez.
  8. Royalus

Serseriliği ileri olan yoldaşlar ile çözülebilmeli madem düşman ordu konumları.Farklı farklı çözümler üretilebilinir ve lazım bencede. Örneğin A yoldaşı kendi topraklarımızın kuzey kısmındaki A şehri civarına gönderip çevrede gizlice dolaşabilir ve bize mektup gönderebilir veya kendisi gelebilir...
  9. Royalus

Bekleyeceğiz ve göreceğiz. Umarım sorunlar bittikten sonra güzel detaylarla uğraşılır dostum.. Bir hayalim değil bin hayallerim oldu o yüzden biraz soğudum beyim. :roll: TW sorunları aştıktan sonra göreceğiz hep beraber.Sonrası 'Onuda yapmışlar' , 'sen bunu gördünmü asıl' gibi yorumlar...
  10. Royalus

Harika fikirler.Hayal ettiğim bir konuda artık düşmanımız olan kral'ın bize bir mektup ile 'Kral Raganvad ordusu ile sizi omor yakınlarında cesaretiniz varsa ordunuzu toplayıp onunla yüzleşmenizi bekliyor' tarihde verilebilir veya tarih aralığı olarak vs.vs gibi bir bildiri gelse ne olurdu...
  11. Royalus

Eksik Şehir Kale Kasaba Kuşatması !

Söylediklerinizin gerçeklik payı var ve içler acısı.Umarım üzmezler bu kadar oyuncuyu.Manavdan salatalık alırmış gibi gelin alıyoruz.Böyle bırakmasınlar......
  12. Royalus

Sadece Kültür farklarına göre savaş taktikleride farklı olsa harika olurdu bence.(Dizilim ve Saldırı tarzları gibi gibi)
  13. Royalus

Oyunun Boyutu?

Net olarak yardımcı olamadım. @iMabella Daha dün akşam indirdi. Kaç gb geliyordu beyim?
  14. Royalus

Oyunun Boyutu?

En başta 60 küsür yazı görüyorum indirmeye başlayınca 38 gb gibi oluyor dostum.
  15. Royalus

Bende bunu anlamıyorum işte.Arkadaş ne kadar sert eleştiri o kadar sevgi diyorum ben.İnsan önemsemediğine neden sert konuşsun yani.Herkesin tepki tonları farklı.Benim tonumda olacaksınız diye bir kaide yok bence.
  16. Royalus

Warband serisindeki gibi basit bir animasyon tarzında yapacak olsalar sorun teşkil etmezdi pek ve bence eklerlerdi.Çıktığı zaman bu konuyu tekrar konuşuruz.Benim düşüncem daha kapsamlı olacak bunlar her şekilde.Bekleyip göreceğiz sadece ağır ilerliyor. (Bana göre)
  17. Royalus

Bannerlord'un gidişatı sizce nasıl ?

Nefretin nedeni aşktır beyim.Herkesin tepkime tonları farklı , kelimelere pek takılmayın bence.
  18. Royalus

Müslümanlara ve türklere hakaret eden şahıs.

Gereken yapılır umarım.
  19. Royalus

Özellikle ordu kurulduğundan ne amaçlı olduğu seçim olarak krala verilmesi lazım.Köy yağmaları , Düşman şehirleri civarları dolaşılması , X şehir ve X kale fethi yapılsın gibi gibi.M&B serisi boyunca haritamı hep renkli tuttum.Güzel olanda bu zaten bana göre.O yüzden artık sadece yoldaşlardan...
  20. Royalus

Beklemedeyiz o zaman başkan.:iamamoron: