Search results

1. Very Important Physcopat

Ölürsek ordumuza ne olacak ?

Komutanlarımızdan birisi ordunun bir kısmını ya da tamamını toplayıp kaleye getirir.
  2. Very Important Physcopat

NPC Kişilik Özellikleri

Hane olayına katılıyorum, warbandda bu olay maalesef hiç yok, örneğin Tonju Noyan sürülürse Hugu Noyan sürülmediği halde İçamur'da hak iddiaa etmiyor, bu da yetmez gibi babasından farklı bir bayrak taşıyor, oysaki tarihte bir hanenin bütün üyelerinde tek bir bayrak olurdu. Umarım bannerlod'da...
  3. Very Important Physcopat

NPC Kişilik Özellikleri

Warband'de bütün krallar derebeyleri, kişilik özellikleri olarak birbirleriyle aşağı yukarı aynıydı (ufak farklılıklar olsa da bunlar hiç hissedilimiyor). Bannerlord'da npclerin çeşitli "karalterleri", düşmanlıkları, aileler arası kan davaları, belirli ırklara karşı nefreti (yalnızca oralı...
  4. Very Important Physcopat

Leydilerin gözükmemesi (BUG)

Bu konunun yeri öneriler bölümü değil.
  5. Very Important Physcopat

DÜKKAN ZENGİNMİ YOKSA FAKİR ŞEHİRDEMİ AÇILMALI

Genel olarak zengin şehir daha iyidir ancak daha detaylı bilgi için rehberlere bakabilirsin. Bu konu da yanlış yere açılmış, öneriler bölümünün amacı yardım istemek değil.
  6. Very Important Physcopat

bannerlord ırk ve bayrakları

700.000 kişiyi yetiştirmiş ne demek, saymayı mı bilmiyorsunuz? Kalbi görmek vb. şeyler bilim dışı iddialardır. Böyle saçma iddiaları ciddiye alarak ancak kendinizi gülünç duruma düşürürsünüz. Ya bu adam yalan söylüyor ya da başkası onun hakkında yalan söylüyor. Buyur işte tam burada denilmiş...
  7. Very Important Physcopat

"kalbini gördüm,karanlıktı" gibi bir sözü ciddiye alan birisi olarak başkalarına bir işin pîri olmayı mı öğütlüyorsun? Birisinin kalbi karanlıksa çok sigara içmiştir ya da başka bir sorunu vardır. Oyunda hristiyan olunca hristiyanlaşmış oluyoruz da müslüman olunca islamla dalga geçmiş mi...
  8. Very Important Physcopat

3 Mayıs Türkçüler Günü

Biraz geç kaldım sanırım :facepalm:. Çaktırma
  9. Very Important Physcopat

3 Mayıs Türkçüler Günü

Vaktiyle bir Atsız varmış!
  10. Very Important Physcopat

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Atv Johnny Sins'e fetöcü demiş. Aynen size karşı olan herkes fetöcü hatta fetöye yıllardır sövenler de fetöcü bir tek siz kandırıldınız sizin iyi niyetinizi sömürdü bütün dünya :D :D :D :D :D
  11. Very Important Physcopat

Eğer bu tarz bir oyunda diğer gruplarla oynamazsan verdiğin parayı bir parça çöpe atmış olacaksın örneğin ben eu4'te çeşit çeşit millet olarak oynamış olmama rağmen-ana dilinin imlâ kurallarına gösterdiğin özeni düşünürsek-  eminim ki senden daha milliyetçiyim. İşin ironik olan kısmı ise ne...
  12. Very Important Physcopat

Savaş Sistemi İle İlgili Bir Kaç Öneri

Sayacağım önerilerin temel amacı oyunda stratejiyi daha zorunlu hâle getirmek ve oyunu daha gerçekçi kılmaktır. Savaş Hazırlıkları Tarihte ordular savaşmadan önce dizilişi ve savunmaları hazırlamak için saatlerce hatta günlerce beklerdi. M&B'de de kesinlikle bu özellik olmalı. Bize yaklaşan bir...
  13. Very Important Physcopat

Ponylerin İstilası

Adım ve resmim ne olaxak derin bir merak içindeyim Gayet ilginç olmuş :D :D :D :D :D
  14. Very Important Physcopat

Dînî Tartışma

İzlediğim korsan dizinin altyazısı anlaşılabilir bir biçimde Türkçeye çevrilebiliyor ve hatta çevirmen işinde iyiyse pek çok kelime oyununu bile çevirebiliyor (hodor=hold the door=orda dur gibi) üstelik bütün bunları uzunca parantezler ve dipnotlar(tefsir) olmadan iki üç satırlık yerlere...
  15. Very Important Physcopat

Stamina var mı?

Grubun daha hızlı hareket etmesi için askerleri koşturmak olabilir sonra yorulup daha kötü savaşırlar
  16. Very Important Physcopat

Bildiğim kadarıyla uber araçları taksi plakası satın almıyor yani uber aslında korsan taksi. Bu durumda devletin ubere karşı olması gayet doğru. Demokrasinin bana göre iki temel sıkıntısı var. 1)hükümete hem zırt pırt seçimle uğraşmadan reformlar yapbilecek ve köklü kararlar verecek kadar zaman...
  17. Very Important Physcopat

Şu ülkede insan rahat rahat milliyetçi olamayacak mı? Akp ne zaman anlayacak bu sahte milliyetçiliklerle oy kazanamayacağını?
  18. Very Important Physcopat

Tarihi Geri Alırsak Her Şey Aynı Şekilde Mi Gerçekleşir?

Şuanda elektronlar tahmin edilemese de bir düzene göre hareket ettiklerini düşünüyorum ancak elektron zaten doğrudan değil bıraktığı etki üzerinden dolaylı olarak gözlemlendiği için bu düzeni anlamamız biraz zor
  19. Very Important Physcopat

Tarihi Geri Alırsak Her Şey Aynı Şekilde Mi Gerçekleşir?

Tamam haklısın bazı konularda fizik çok emin değil ancak newton yerçekimini bulmadan önce de insanlar serbest bırakılan bir objenin düşeceğini biliyordu çünkü daha önce defalarca serbest bıraktıkları objeler yere düşmüştü. Ve belki de birisi elinde demir bir yüzük varken bir mıknatısı...