Search results

1. vayvayva

8 Sene Önce Bannerlord için Hazırladığım Öneri Konusu

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/yeni-oyundan-san%C4%B1r%C4%B1m-mount-and-blade-2-olacak-beklentilerim.215689/#post-5149456 O zamanlar küçüktüm, yazım yanlışlarını ve bazı kısmi anlatım bozukluklarını mazur görün :D
  2. vayvayva

Köle Tacirinde Yoldaş Kurtarma Sekmesi Çalışmıyor

Merhaba. Kendi partisini kurdurtup yolladığım yoldaşım düşman lordlardan birine esir düştü. Köle Tacirine yoldaşlarımdan birini kurtarmak için fidye ödemek istiyorsun dediğimde boş ver seçeneği çıkıyor ve kurtaramıyorum. Düzeltilmesi için sıraya koyulursa sevinirim. İyi oyunlar ve çalışmalar...
  3. vayvayva

V 1.0.5 Geldi

Aserai'nin temel birliği için bir başka düzeltme. Öğretici atlanırsa ana tarafın aç kalmasını engelleyen bir hata düzeltildi. Ana Hikayenin 2. aşamasından sonra İmparatorluk ve İmparatorluk karşıtı mentorlarla yapılan görüşmelerdeki bir hata düzeltildi. Oyuncular artık neredeyse yıkım noktasına...
  4. vayvayva

Kendi Krallığımı Kurdum Ancak Durduk Yere Birilerine Savaş Açıyorum?

Merhabalar. Ben krallığımı kurup bazı klanları krallığıma dahil ettim. Durduk yere başka bir krallığa savaş açıldı diye uyarı çıkıyor ve bir klan lideri bir yerlerde ordu topluyor. Ne oylamaya sunuluyor ne başka bir şey benim haberim bile yok savaşa başladığımızdan. Bu neden oluyor olabilir acaba?
  5. vayvayva

Can I Make My Own Logo Designed as a Flag Symbol?

Hello. I designed a logo for myself and I want to use it as my flag symbol. In which formats should I put my logo in which folders in the game to select and use the flag editor without any problems?
  6. vayvayva

Can I Make My Own Logo Designed as a Flag Symbol?

Hello. I designed a logo for myself and I want to use it as my flag symbol. In which formats should I put my logo in which folders in the game to select and use the flag editor without any problems?
  7. vayvayva

Kendi Tasarladığım Logoyu Bayrak Sembolüm Yapabilir miyim?

Merhabalar. Ben kendime bir logo tasarladım bunu bayrak sembolüm olarak kullanmak istiyorum. Bu logomu hangi formatlarda hangi klasörlerin içerisine atmalıyım oyunda bayrak editöründen sorunsuz bir şekilde seçip kullanmak için?
  8. vayvayva

Gördüğüm İki Hata (Npc Kervanlarla ve Partimizdeki Birliğin Numarasının Değişimi Hk.)

Merhaba, Partimizde yoldaşlarımızın birlik numarasını değiştirdiğimizde (I'i IV yapıyorum) numara değişiyor ancak oyundan çıkıp girdiğimizde tekrar önceki numarasına dönmüş oluyor. Piyade olsunlar istemiyorum ama oyundan çıkıp girdikten sonra eskiye dönmüş oluyor. Bir diğer hata da bir kervana...
  9. vayvayva

Diplomasi Yapay Zekasındaki Eksiklik (Hata)

Merhaba, burada tespit ettiğim ve önemli olduğunu en azından oyunun gerçekçiliğini ve akışını etkilediğini düşündüğüm bir eksiklikten bahsedeceğim. Henüz bir krallık kurmadım sadece kendi klanım var ve onun ilerliyorum. Bazı klanlarla ve krallıklarla savaş halindeyim. Krallık lordlarıyla ya da...
  10. vayvayva

Esirimizi idam etmemizin olumsuz etkileri?

İdam etmenin karşı krallıktaki tüm lordlarla ilişkimizi -100 yapması dışında bir etkisi oluyor mu? Mesela onur kaybetmek gibi
  11. vayvayva

Diplomasi Modda Karşılaştığım Hata?

Arkadaşlar ben warband v1.153 oynuyorum. Diplomasi modunun bu forumdan v1.153 yazanını indirdim kurdum fakat bir hata var oda şu şehirlere kalelere girdiğimde ne şehir oluyor ne kale direk adamlar toprakta duruyorlar yan yana ve en kötüsüde Kale veya Şehir alacakken yine kale/şehir ortada yok...
  12. vayvayva

Mount & Blade Online mi Oluyor? (Multiplayer demiyorum knight gibi online)

Merhabalar. arkadaşlar bişi okudum yeni çıkacak oyunda veya yaza mb online çıkacakmış doğru mu? Eğer doğruysa link var mı yada nerden duydunuz? bu mükemmel olur yav umarım hepimizin istediği gibi harita modsuz karakterimiz ve arkadaşlarımızla at üstünde dağ,orman,bayır,tepe savaşırız kaleler...
  13. vayvayva

Yeni Oyundan( Sanırım mount and blade 2 olacak) Beklentilerim

Selam arkadaşlar. Yeni çıkacak oyundan büyük ölçüde bir kaç beklentim var dikkate alınırsa sevinirim. Öncelikle isdeğim: Oyun zamanının Warband'da olduğu gibi 1200-1300 lerde geçmesi ve asla ama asla ateşli silahlara geçilmemesi( ateşli silahlar oyunun atmosferini acaip bozuyor ve...
  14. vayvayva

Bence Bölümler Arasına Yeni Çıkacak Oyunlara Öneriler Bölümü Eklenmeli

Selam arkadaşlar. Warband , Fire And Sword gibi bölümler ve alt başlıklar olarak öneriler var ama bu öneriler teknik olarak o bölüme önerileri kapsıyor ve yeni oyunlara yapılacak önerilerin hangi bölüme açılacağı tam olarak bilinemiyor ve karşılığıda yok. Bence Yeni Çıkacak Oyunlara Öneriler...
  15. vayvayva

çok geniş ve ayrıntılarıyla düşünülmüş önerileri var yapımcılara nasıl ulaşırm

Selam arkadaşlar. Benim 2 sorum var yardımcı olursanız sevinirim.. İlk sorum mb ateş kılıçtan sonra yeni oyun çıkacak mı, çıkacaksa ne zaman ve ne gibi yeni özellikler geliyor?      2. Sorum ise şu: warband çıkarken onlinede çıkacak denildiğinde o kadar sevinmiştim ki bilemezsiniz mb nin harita...
  16. vayvayva

çok geniş ve ayrıntılarıyla düşünülmüş önerileri var yapımcılara nasıl ulaşırm

Selam arkadaşlar. Benim 2 sorum var yardımcı olursanız sevinirim.. İlk sorum mb ateş kılıçtan sonra yeni oyun çıkacak mı, çıkacaksa ne zaman ve ne gibi yeni özellikler geliyor?      2. Sorum ise şu: warband çıkarken onlinede çıkacak denildiğinde o kadar sevinmiştim ki bilemezsiniz mb nin harita...
  17. vayvayva

MB Ateş ve Kılıçtan sonra yeni oyun çıkacak mı?

18. vayvayva

oyun içi 3 soru? idam? tünel? yemek arabası zehirleme??

slm arkadaşlar.. benim oyun içi 3 sorum olacaktı 1.si şehirlerde tüneller var mı varsa hangi şehirlerde var ve nasıl giriliyor? 2.si idam etme var mı varsa nasıl ediliyor ve kimler ediliyor. 3.süde yemek arabası zehirleme var mı yine varsa nasıl ve kimin arabaları zehirleniyor. teşekkürler