Search results for query: *

1. TRYAVUZ

Mount & Blade:Warband (Bannerlord Modu)

Teşekkür ederim hocam. Elimden geldiğince bişeyler eklemeye çalışıyorum. Umarım tecrübeli ve bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar. Bazı yerlerde takılıyorum o yüzden aksayabiliyor. Moda elle tutulur güzel özellikler ekledikten sonra linkini hemen atacağım. Bu şekilde atarsam klasik native'nin sadece daha fazla yerleşkeli ve farklı haritalı hali olur nerdeyse.
    Hocam birde bir önerim var oyunda ana menüde ve yüklenme ekranının sol üst kısmında mount and blade warband yazıyor onu bannerlord olarak değiştirirsen daha güzel olur diye düşünüyorum.
  2. TRYAVUZ

Mount & Blade:Warband (Bannerlord Modu)

Hocam heyecanlandım modu dört gözle bekliyorum

Sizin gibilerin desteklenmesi gerek.

Bu arada modun linkini yakında paylaşırsan sevinirim.
  3. TRYAVUZ

Warband Dünya Haritası modu

Foto var mı merak ettim
    Mod şu anda bende bile yüklü değil ama yüklsesende pek büyük değil 60 mb falan
  4. TRYAVUZ

Tek sorun denizde de şehirler var
    Düzeltilecek inşallah vakit bulabilirsem :grin:
  5. TRYAVUZ

Eline sağlık :grin:
    Şaka maka yükledinmi gerçekten
  6. TRYAVUZ

Elime sağlık.
    Eline sağlık kardeş :smile:
  7. TRYAVUZ

M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

Karakterin Adı:[modeko/b]
    Kiminle Savaştınız:[herkes/b]
    Arazi:[çöl/b]
    Savaş Türü:[meydan savaşı/b]
    Kullandığınız Mod:[native/b]
    Zorluk Seviyesi:[kolay/b]
    Ordunuzdaki Askerlerin Irkı:[sarranid/b]
    Ordunuzun Sayısı:[15/b]
    Düşmanınızın Sayısı:[100/b]
    Taktiğinize Verdiğiniz Ad:[ctrl+alt+f4/b]
    Taktiğinizden Sonraki Başarınız:[tüm düşmanlar öldü/b]
  8. TRYAVUZ

Steam'de workshop tan yüklediğimiz modlar nereye gidiyor?

Uzun bir uğraş sonucu sonunda buldum. Dört yılın ardından bunu görür müsünüz, okur musunuz ya da bildirimini alır mısınız bilmiyorum ama yine de yazayım. Niksel arkadaşın dediği üzere bu sayıları merak edip dosyaları teker teker karıştırdım. Aynen arkadaşın da dediği gibi Steam - steamapps - workshop - content giriyoruz. Bunlar oyunlarımız. Sayılar rastgele mi bilmiyorum ama öyle olduğunu düşünmüyorum. 48700 sayısı Warband anlamına geliyor (benimkinde yani, aynı nikseldeki gibi) 236850 Europa Universalis IV anlamına geliyor ve 394360 da Hearts of Iron IV anlamına geliyor. Tek ne olduğunu anlayamadığım iste 4000 dosyası oldu, o gizemini halen koruyor :grin: Arkadaşın da dediği gibi 48700 dosyasına giriyoruz. Bunlar bizim Warband modlarımız, sayılar tamamen rastgele gibi geldi bana fakat belki her modun bir sayıya atanması gibi bir durum da söz konusu olabilir. Her neyse, bu dosyalara teker teker bakın, en sonunda bulacaksınız. Bulmanızın yolu da main yazan dosyalara bakmak, oyunu açtığımızda mod seçiminde karşımıza çıkan resimler bunlar. Mesela belki bir yardımı dokunur Diplomacy 4. Litdum modunun sayısı bende 1518700104 idi. Artık bu dosyaları bulduğunuza göre istediğinizi yaparsınız :grin: İngilizceniz yetmezse yama atarsınız, sıkılırsınız music dosyasına istediğiniz müziği atar Eminem eşliğinde adam doğrarsınız... Neyse, umarım okursunuz da bir işine yarar, iyi oyunlar.
    Adam üşenmemiş bu kadar yazmış helal.
  9. TRYAVUZ

Şu an üzerinizdeki giysi ve silahlar neler?

Direk köylü tipi:mrgreen::mrgreen:
  10. TRYAVUZ

Demişler Kral öldü şimdi deyin KRAL geri döndü!!!

Demişler Kral öldü şimdi deyin KRAL geri döndü!!!
  11. TRYAVUZ

[WB][SP]BannerWar V2

Güzele benziyor
  12. TRYAVUZ

Taklacıyız

Taklacıyız
  13. TRYAVUZ

Kalradyadaki Anarşi [BETA]

Steam atölyesine beta sürümü eklendi ;

Henüz beta sürümünde modda eksiklikler olduğunu düşünüyorum ve insanların görüşlerine ihtiyaç duyuyorum modu oynayıp bir eksik görürseniz ve yazarsanız Beta 2 de düzeltmeye çalışıcam .
    gördüm steamde ordan indirdim
  14. TRYAVUZ

Kalradyadaki Anarşi [BETA]

modun tam sürümü ne zaman çıkacak ve steam atölyesine ekleyecekmisin?
  15. TRYAVUZ

Pikselleşme Sorunu

Oyun ayarlarında hiçbir değişiklik yapmamama rağmen oyunu açtığımda pikselleşme sorunu yaşadığımı fark ettim. Aşağıda örnek bir görsel var; değişkenlik gösteriyor. Kimi zaman yazılar, kimi zaman karakter skin texture'ları, kimi zaman silahlar vs. pikselleşiyor. Sebebini ve çözümünü bilen varsa, yardımcı olabilirse sevinirim.

qut7na5.jpg
    oyunu silip tekrar yükleyebilirsin birde oyun orjinalmi?
  16. TRYAVUZ

Mount And Blade'nin Doğuşu

Mount & Blade, Armağan Yavuz ve İpek Yavuz tarafından yaratılan, Türk oyun firması TaleWorlds tarafından geliştirilen ve ilk oyunu 2008'de piyasaya sürülen, Orta Çağ temalı açık dünya, aksiyon-rol yapma video oyunu serisi. İçindekiler 1Gelişim 2Ana seri 2.1Mount & Blade 2.2Mount & Blade...
  17. TRYAVUZ

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

256 mb ekran kartı için warband mod önerileri yapar mısın? Bilgisayarım patates:cry:
  18. TRYAVUZ

Modu indiren yokmu? :roll:
  19. TRYAVUZ

Yeni Forum

Başarılı çalışma
Back
Top Bottom