Search results

1. ExiLex

Silah Değiştiremiyoruz

Özellikle MP de denk geldiğim bir olay var elimizde yay var diyelim silah değiştireceğiz silah değiştirme animasyonu başlıyo elini silaha götürüyo o sırada biri vurursa animasyon iptal oluyo silahı almıyo tekrar deniyosun adam zaten dibinde kaçma şansın baya az yine vuruyo öldürene kadar vuruyo...
  2. ExiLex

Başarısız İkna

Bir klanı krallığıma katmak için ikna etmeye çalışırken başarısız olursa bir daha benimle bu konuyu hiç konuşmuyor mu ne zaman tıklasam olumsuz cevap alıyorum ikna etme kısmına geçemiyorum. Edit: Bir süre geçtikten sonra konuşabiliyormuşuz ben acele etmişim konu kapatılabilir.
  3. ExiLex

Unsolved Düşmanlar Ben Şehirdeyken Kaçıyor

Şehirde bekliyorum düşman beni görüp kaçıyo yanımdan geçip gitmesi gerekmez mi? Gif Gyazodan dolayı benden kaçtığını tam olarak gösteremedim o yüzden ss de bırakıyorum Görsel
  4. ExiLex

In Progress Ölen Yoldaşın Rolünü Başka Yoldaşa Veremiyorum

Selam, yoldaşım savaşta öldü izci rolü vermiştim şuan başka bir yoldaşa izci rolü veremiyorum ss de yok ama cerrah olan yoldaş da öldü aynı şekilde cerrah rolü de verilmiş gibi gözüküyor başkasına veremiyorum Resim
  5. ExiLex

Multiplayer İçin Ufak Öneriler

Selam normalde oyunun multiplayer kısmını oynayan biri değildim dün şans vermek istedim ve kesinlikle eksikliğini hissettiğim birkaç şey oldu, forumu biraz karıştırdım fakat daha önce önerildiğini göremedim veya oyunda eklidir ben bulamamış olabilirim bilgilendirirseniz sevinirim. - Bildiğiniz...