Search results for query: *

1. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Millet beta'da çapulcu yakalamak inanılmaz saçma zorlaşmış. Sizde de böyle mi?
  2. e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Beta sürümü mü sarıyor normal sürüm mü arkadaşlar? Benim steam'de sadece şu sürümler var hangisini seçmeliyim?
    mb.jpg
  3. e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

arkadaşlar 2 bilgi vereyim. beta ya girerseniz , normal sürüme dönmek de isterseniz save dosyasında auto save ve f5lediyseniz yada farklı kaydet yaptıysanız o save leri silin. yoksa crash yersiniz normal sürümde.
    ve eğitime katılın direk atlayın sonradan otomatik cazibe veriyor niyese 50 level birden :grin:

demek ben de bu yüzden hata verdi. beta'da oynamamı mı önerirsin normali mi?

ayrıca şimdi ben beta'dan normale dönünce crash vermeye başladı ya tekrar beta'ya dönüyorum şu an yine aynı şey olur mu?
  4. Resolved Mount&Blade 2 : Buglord "Oyuna devam et" tıklayınca crash vermesi!

Evet çözüm? Bug var bekleyeyim mi?
  5. Oyuna baştan başlayınca "kardeş görevi" atlıyor!

Böyle bir dertten oyunu iade etmek mi :grin: Sen oyunu iade etmeye bahane arıyormuşsun.

Orası beni ilgilendirir dostum. Çözüm biliyorsan söyle yoksa sus lütfen.
  6. Oyuna baştan başlayınca "kardeş görevi" atlıyor!

Merhaba, Sırf bu yüzden oyunu iadenin eşiğindeyim son çare burayı bularak burada çözüm bulmaya çalışıyorum. 1- Oyunu kavradıktan sonra tepeden tırnağa tertemiz bir başlangıç yapmak için yeni bir karakter yarattım 2- Herkes gibi özellik, beceri, ırk vb. seçimi sonrası eğitim alanında başladım...
Back
Top Bottom