Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Benim oyunların genelinde başarımlar modsuz iken aktif oluyor. Mod ile oyunun native halinde olmayan bir halinde olduğunuz için mod ile başarımların kapalı olması doğal ve hep böyle olmuştur. yeni bir şey değil.

Benim oyunların genelinde başarımlar modsuz iken aktif oluyor. Mod ile oyunun native halinde olmayan bir halinde olduğunuz için mod ile başarımların kapalı olması doğal ve hep böyle olmuştur. yeni bir şey değil.
Modsuz bir şekilde başından sonuna kadar oynanabilen oyunlarda evet öyle

Bu arada kimse konusunu açmamış ama yeni gelen ifadeler ne kadar dandik öyle. Oyunun atmosferi ile zerre alakası yok. Sadece tereyağı ifadesi güzel geri kalanını bana gösterseler 10 yıldır oynadığım oyun aklıma gelmez. Ne kadar baştan savma. Profil arkaplanları zaten yükleme ekranı görselleri. Nasıl her şeyi bu kadar baştan savma yapabilirsiniz aklım almıyor. Gerçi ifadelerle kıyaslayınca arkaplanlar şükür sebebi.

cc9a708c9cec73fb703c9ce502b273ba6f9f5a9e.png

Beni şu görselin Bannerlord'a ait olduğuna kimse ikna edemez.

Modsuz bir şekilde başından sonuna kadar oynanabilen oyunlarda evet öyle

Bu arada kimse konusunu açmamış ama yeni gelen ifadeler ne kadar dandik öyle. Oyunun atmosferi ile zerre alakası yok. Sadece tereyağı ifadesi güzel geri kalanını bana gösterseler 10 yıldır oynadığım oyun aklıma gelmez. Ne kadar baştan savma. Profil arkaplanları zaten yükleme ekranı görselleri. Nasıl her şeyi bu kadar baştan savma yapabilirsiniz aklım almıyor. Gerçi ifadelerle kıyaslayınca arkaplanlar şükür sebebi.

cc9a708c9cec73fb703c9ce502b273ba6f9f5a9e.png

Beni şu görselin Bannerlord'a ait olduğuna kimse ikna edemez.
Profil fotoğrafı çerçevesi yok, küçük profil arkaplanı yok, profil fotoğrafı yok, animasyonlu arkaplan yok, ileride gelir mi bilemiyorum da keşke gelse

Mod kullanirken basarim kazanmak icin. Achievement Un(bloc)ker by bloc

Oyunu dün Xbox Series S’te denedim. Yeni nesilde giriş seviyesi bir cihaz olduğu için optimizasyon sorunları yaşayacağımı düşünüyordum fakat oyunun optimizasyonu çok iyi. Herhangi bir şekilde akıcılığın azaldığını görmedim. Büyük çaplı bir savaşa girsem de sonucun değişeceğini düşünmüyorum. Oyun betaya çıktığından beri pcde ara ara deneyimlemiştim, gözüme batan problemlerin çözüldüğünü gördüm. Xbox için bu özelliğin ileride geleceğini düşünüyordum ama ilk günden %100 klavye mouse desteği sunmaları çok iyi olmuş. Oyun 4k 60fps desteklemiyor sanırım, seçeneklerde 4k 30fps ve 1920x1080 60fps olmak üzere iki mod gördüm. Series S 4k gücünde olmadığı için denemedim. 1920x1080 60fps rahat ve akıcı şekilde oynanıyor.

Last edited:
Ne kadar güzel. İşte biz de oyunun ana platformu olan PC'de 500 kişilik savaşta 60 FPS alıyoruz ama 3 tane meşale görünce 35 FPS'ye düşüyoruz. Üstelik aylar önce geliştiricilere iletilmesine rağmen. Sanırım daha öncelikleri arasına girememiş. Ayrıca sözde tam sürümde en çok göze çarpan merdiveni geri atma mekaniği oyuna eklenmemiş. Ağam bizimle eğlenir :grin:

Arkadaşlar size bir tavsiye vereyim baya ciddiyim. Disco Elysium steam'de indirimle 15 tl. Mis gibi oyun girin kafa dağıtın.

Strateji sevenlere victoria 3 mükemmel bir oyun olmuş. Girin dibine kadar sömürün. Bannerlord bu kadarlık bir oyun. Güldük eğlendik sinirlendik kızdık... Bitti.

bu arada workshopa bayağı mod yağmaya başlamış, oyuncu sayısı da 40klara kadar çıkmış. yine güzel bir mod dalgası geliyor sanırım, feast duel modu vb. var zaten şu an. umarım evlilik ve diplomasi / entrikayla ilgili bir mod da gelir.
Strateji sevenlere victoria 3 mükemmel bir oyun olmuş. Girin dibine kadar sömürün. Bannerlord bu kadarlık bir oyun. Güldük eğlendik sinirlendik kızdık... Bitti.
victoria 2 seven kimse beğenmemiş onu ama benim henüz oynama fırsatım olmadı

Ne kadar güzel. İşte biz de oyunun ana platformu olan PC'de 500 kişilik savaşta 60 FPS alıyoruz ama 3 tane meşale görünce 35 FPS'ye düşüyoruz. Üstelik aylar önce geliştiricilere iletilmesine rağmen. Sanırım daha öncelikleri arasına girememiş. Ayrıca sözde tam sürümde en çok göze çarpan merdiveni geri atma mekaniği oyuna eklenmemiş. Ağam bizimle eğlenir :grin:
Onlara dikkat etmedim

Oyunun yurt dışında kutulu ps5 versiyonun satıldığını görüyorum ancak bizim ülkemizde bir türlü bulamadım. Ulaşabileceğim her yeri de aradım, konudan bir haberler.

Back
Top Bottom