Bloc ve TW

Users who are viewing this thread

Legolas Mirkwood

Grandmaster Knight
Neymiş bu adam yahu 100 kişi yanında işe yaramazlara dönüyor.Paylaştığı videolar gösteriyorki bir elin sesi var 100 elin sesi yok.Acayip komik bir durum bu.Armağan artık gör şu adamı aç kapılarını sorunumuz ne diye sorun şu adama ki oyun düzelsin yoksa düzeleceği giderileceği yok.2005'te kurulmuş ve hep bu yolda ilerlemiş şirket nasıl bu kadar vizyonsuz olur anlamadım ki bu kadar sığır bir oyun bırakır önümüze ki potansiyel varken.O kadar grafik görüntü map'ten sonra dialog farklı etkieşim şehir içi yapmadan duramayacağımız olaylar nasıl yapılmaz cidden koca bir şaka gibi herşey.Koca şirketsiniz ama bir adamın bu zamana kadar yaptığı modların kaçta kaçını bile bize sunabildiniz bu kadar süre içerisinde sıfır? Madem yapamıyorsunuz yapacak birini bulun artık yav verin adama kafa göre takıl diyin siz karışmayında harbiden.Yazık günah ya.
Ana hikayeyi bari bırakın bir modcuya 10 yıl bekledğimize değer olsun birşeyler artık.
Görsellik dinamik kuşatma gayet güzel.Ufak tefek birşeyler eklenebilinir sadece emeğinize sağlık ama diğer konuları çok boşlamışsınız hatta farkındamısınız onu bile inanamıyorum artık.2-3 modcuya bırakın şu şu haritada hayatı etkileyecek olayları yapsınlar şirket adına ne olur ya.

Bilgisi olmayan tanımayan arkadaşlar buyrun kimmiş görün bu Bloc.

İnceleyin Allah için biz ne oynuyoruz sadece bir paylaştığı birşey bu.Nasıl bir kabiliyet anlamadımki twde kimsedemi yok bu kimsemi şöyle yapalım diye bir fikir koymuyor ortaya.
Yazerken o kadar sinir oluyorumki arkasında şu video'yu izliyorum rahatlıyayım diye.

Last edited:
Mod ile resmi içerik karşılaştırmasını aylarca konuştuk o yüzden çok bir şey demeyeceğim. Upset subset tepkisi de buradan çıktı. Callum'un demesine göre 700 binden fazla indirilen mod genel kitle tarafından gereksiz görülüyormuş :grin: :grin: :grin:. Bu özelliği isteyen oyuncu sayısı azınlıkta kalıyormuş. Forumda ses çıkıyor diye herkesin istediği anlamına gelmediği için oyuna eklemiyorlarmış. Oyunu oynayan ve eğlenen oyuncu sayısı çoğunlukta olduğu için bizim fikirlerimiz görmezden geliniyormuş :grin:. Detaylara aşağıdan bakabilirsin:

Son videoya bayıldım

Mod ile resmi içerik karşılaştırmasını aylarca konuştuk o yüzden çok bir şey demeyeceğim. Upset subset tepkisi de buradan çıktı. Callum'un demesine göre 700 binden fazla indirilen mod genel kitle tarafından gereksiz görülüyormuş :grin: :grin: :grin:. Bu özelliği isteyen oyuncu sayısı azınlıkta kalıyormuş. Forumda ses çıkıyor diye herkesin istediği anlamına gelmediği için oyuna eklemiyorlarmış. Oyunu oynayan ve eğlenen oyuncu sayısı çoğunlukta olduğu için bizim fikirlerimiz görmezden geliniyormuş :grin:. Detaylara aşağıdan bakabilirsin:

Son videoya bayıldım
Vay be birşey derdimde forum kuralları işte anla :grin:

O yüzden imparatorluk şehirlerinde Bloc'un heykeline ne zaman denk gelsem bunu yapmadan içim rahat etmiyor.

2022-07-13_22.04.42.png

O zaman neden forum var, tüm başlıkları silsinler, yerine hata bildirme başlıklarını bıraksınlar, bu kadar insan boşuna mı buralarda bir şeyler anlatma zahmetine girdi ? Genel kitleye niş kitlesini satanı da ilk defa gördüm.

O zaman neden forum var, tüm başlıkları silsinler, yerine hata bildirme başlıklarını bıraksınlar, bu kadar insan boşuna mı buralarda bir şeyler anlatma zahmetine girdi ? Genel kitleye niş kitlesini satanı da ilk defa gördüm.
İşin komik tarafı geçen sene aylarca hata bildirimlerine bakmadılar. Biz forumda dile tepki verdikten sonra baya bir ilgilenmeye başlandı. Şuan anladığım kadarıyla eskisi gibi konu açılmıyor zaten o yüzden çok zor olmaz takip etmesi.

Cidden şu nokta da ne diyeceğim bilemiyorum, bu şirketin şu saatten sonra çıkartıp satacağı herhangi bir oyunu alamam. Ne zaman itibarını dizlerinin üstüne geri çıkarır o zaman belki.

adamlar açık ve net şekilde sadece baştaki satışa bakıyor.oyunu birisine 1 kez satalım,gerisinden bize ne kafasındalar.seni,beni memnun etme gibi bi düşünceleri yok.oyunu yeni gören,oynayan adam anlamadıgı için seviyor.1 kez oynar,atar bi köşeye bitti gitti.ama oyuna yıllarını veren,daha güzel olsun diye çabalayan oyun fanları için oyun felaket durumda şuan.firmanın bu kitleyi görmezden gelmesi,kendini bitirmekten başka bişey degil.biçok arkadaşın dedigi gibi,ben bu oyunda olanları gördükten sonra çıkacak sonraki oyunları alırmıyım bidaha.asla...adamlar güzel oyun yapıcak,hemde türk firma filan diye destek olalım diyip erkenden parasını verip aldık oyunu.sonrakilerde hiç ugraşmam,en fazla marezini bekler,ondan 3-5 oynar bırakırım.ne yaparsa yapsınlar bu saatden sonra....

gerisinden bize ne kafasındalar.seni,beni memnun etme gibi bi düşünceleri yok.
Bu bahsettiğin kitle yani biz %5'lik kesimmişmişiz ondanmış işte.Öyle acayip farklı şeyler beklememiz lazımmış zaten bende 10 yıldır şu oyun bir çıksın savaşın ortasında tam yenilirken Thor çekiciyle inecekmiş özelliğini bekliyorduk hepimiz zaten cidden aykırı bu kadar.Diplomasi detay falan ne bunlar böyle sorunlu bir %5 lik tayfayız işte falan anladın sen dostum.

Bu bahsettiğin kitle yani biz %5'lik kesimmişmişiz ondanmış işte.Öyle acayip farklı şeyler beklememiz lazımmış zaten bende 10 yıldır şu oyun bir çıksın savaşın ortasında tam yenilirken Thor çekiciyle inecekmiş özelliğini bekliyorduk hepimiz zaten cidden aykırı bu kadar.Diplomasi detay falan ne bunlar böyle sorunlu bir %5 lik tayfayız işte falan anladın sen dostum.

biz ne pislik bi kitleymişiz be abi,yuh olsun bize :grin:

Back
Top Bottom