Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

BpIq1q1CYAAA7nT.jpg

• Oyuncu artık elinde tuttuğu esirler ve kendi klanından esir alınan kişiler için ödeme teklifleri alacak.
Bu da fena özellik değil. Sıkıntı bunların zaten eklenmiş olması gerekirdi çoktan. Bir sene sonra geliyor olması garip böyle "detayların" ama gelmesi de önemli. En azından lord esir alarak para kazanmanın farklı bir yolu ortaya çıkmış oluyor.

Bu da fena özellik değil. Sıkıntı bunların zaten eklenmiş olması gerekirdi çoktan. Bir sene sonra geliyor olması garip böyle "detayların" ama gelmesi de önemli. En azından lord esir alarak para kazanmanın farklı bir yolu ortaya çıkmış oluyor.
Warband'de olan güzel ayrıntıydı. Yanlış mı hatırlıyorum?

En azından lord esir alarak para kazanmanın farklı bir yolu ortaya çıkmış oluyor.
Para kazanmaktan ziyade esir alınan lordların rastgele "takas kabul edildi" diyerek elden çıkması engellenmiş gibi sonunda ki Warband'de zaten durum buydu. Yeni gelen şu miğferi merak ettim, bulan birisi burada paylaşabilirse güzel olur.

Hatırlamıyorum, uzun zaman oldu Warband oynayalı.
Genellikle 6 bin veya 7 bin teklif ediyordu. Red verince de ilişki düşüyordu. Ayriyetten başka bir şey dikkatimi çekti sevindiren, atletizm konusuna el atmışlar deli dana gibi koşmuyoruz sanırsam. Hızları yavaşlatılmış.

Hem mpde hem spde baya güzel şeyler var. 1.6.0ya hazırlık yaması gibi ayrıca, fixi bol.
Lakin, pozlama ayarını ana menüdeyken açamıyorum halen. Maçtayken açılıyor.

Back
Top Bottom