TR sunucusu niye yok?

Users who are viewing this thread

İstanbul'da oturuyorum. Superonline varken 48-55 ping arası alıyordum Vodafone'a geçtim 55-60 arası alıyorum. Bence 120 ping falan tamamen abartı. Diyarbakır'dan oynayan üyemiz bile 80-90 ping arası alıyordu maksimum. Kişisel internet problemleriniz yüzünden serverlara laf atmanız bana boş geldi biraz. Onun dışında TR serveri açılsa bile oyunu oynayan yok denecek kadar az olduğu için sadece oyunu öldürmek adına yapılan bir adım olur.
40mbit download 5mbit uploadla superonline fiber kullanıcısıyım, ne zaman multi girsem pingim 100'den aşşağı olmadı.

Flaming
40mbit download 5mbit uploadla superonline fiber kullanıcısıyım, ne zaman multi girsem pingim 100'den aşşağı olmadı.
allah allah şu hale bak benim 16mbit internetim var her zaman sabit 64 ping alıyorum XD sıkıntı senin belki de serverları avrupaya değiştirmeyi unutuyorsundur XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Oyun çıkalı bir yıl olacak neredeyse ve hala multiplayerde çok eksiklikler var. Ve bannerlord her geçen zaman oyuncu kaybediyor. Tr serverı mı getirirler, özel server açma imkanı mı tanırlar, bugları mı temizlerler bilemem artık.

Eu serverında 150 160 ping alan oyuncunu tr serverında yine diğerlerine göre yüksek ping almaz mı? Warband'da öyleydi yani.

allah allah şu hale bak benim 16mbit internetim var her zaman sabit 64 ping alıyorum XD sıkıntı senin belki de serverları avrupaya değiştirmeyi unutuyorsundur XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tmm,

gerçi atılan bu videoda NA serverlarında daha az ping alındığı gayet net gösterilmiş ama neyse.
XD'lerle bu postu bitirmek isterdim ama şükürler olsun o kadar düşmedik.

Bozuk Üslup
tmm,

gerçi atılan bu videoda NA serverlarında daha az ping alındığı gayet net gösterilmiş ama neyse.
XD'lerle bu postu bitirmek isterdim ama şükürler olsun o kadar düşmedik.
oyunun serverlarında sıkıntılar var ancak hiç kimse türkiyeden avrupa serverine bağlanıp stabil olarak 150 160 ping almaz eğer internetinden kaynaklı bir sıkıntı yoksa açıklama yeterlidir umarım

xd yazdığım için arkadaş bana yönelik hakaret etme hakkını kendinde görmüş ne hakkı varsa :party: forum kuralları yüzünden buraya hakaret içerikli bir şey yazmak istemiyorum ancak bu steam adresini eklersen sana o mesajı doyura doyura yutturabilirim

oyunun serverlarında sıkıntılar var ancak hiç kimse türkiyeden avrupa serverine bağlanıp stabil olarak 150 160 ping almaz eğer internetinden kaynaklı bir sıkıntı yoksa açıklama yeterlidir umarım

xd yazdığım için arkadaş bana yönelik hakaret etme hakkını kendinde görmüş ne hakkı varsa :party: forum kuralları yüzünden buraya hakaret içerikli bir şey yazmak istemiyorum ancak bu steam adresini eklersen sana o mesajı doyura doyura yutturabilirim
50 mbps fiber internet altyapısı kullanıyodum batı avrupa serverinde diğer oyunlarda 70-80 alırken bannerlord avrupa serverinde genelde 120 ping almam ama karşıdakiler 20-30 ping oynaması oyunu yok eden bişeydi zaten

Warband'da Tg_Arena'da aldığım ping ile Bannerlord Eu_Duel'de aldığım ping birbirine çok yakın oluyor. Şahsen ben yaşanan sorunları yaşamıyorum ama Warband ile kıyasladığımda Bannerlord'da karakterler daha ağır tepki verdiği için 60 ping 120 pinge eşit gibi bir şey oluyor. Warband'da Tg_Arena'da kolayca ilk üçe girebilirken Tdm modunda karakter ışınlanıyor resmen. Ping dışında lag durumu da var. Bazen oyun oynanmayacak noktaya geliyor. Kim ne derse desin oyunda bir sıkıntı olduğu bariz. İnternet konusunda diğerlerine kıyasla daha az sorun yaşasam da örneğin düello sunucusundayken Anti Cheat'ten beş dakikada bir kickleyip duruyor beni :???:

Back
Top Bottom