yapay zeka fake atma özelliği

Users who are viewing this thread

yeni güncellemede birşey mi geldi benim oyun mu kafayı yedi bildiğin fake atmaya başladı yapay zeka sığınak basıyorum adamlar bildiğin fake atıyor sağ dan vururken iptal edip sola çekiyor sonra iptal edip yukardan vuruyor falan multi oynuyor gibi hissettim kendimi

üzülmedim zaten baya iyi olmuş bide oto blok kullanmadığım için zorluyor güzel hissettiriyor ama güncellememi yoksa indirdiğim modlardan birinin özelliğimi bilmiyorum

Geçen güncellemelerden biri ile geldi diye hatırlıyorum.
şu son gelen 1 gb güncellemeden sonra farkettim ben baya sığınak vardı haydutlar 100 kişilik falandı artık bende tek tek basıyorum hepsini sonda vs atarken baya keyif aldım mp gibi hissettirdi biraz olsun

Valla savaşlar da bannerlord gerçekten çok iyi durumda eskiye göre.Zorluğu en zora ayarlayıp oynuyorum herkes spartacus gibi :smile: Öyle kılıcı elime alıp önüme geleni kesiyorum olayı kolay değil artık zorda oynuyorsan bir iki bug dısında.Onlarda düzelir zamanla.Zaten 3 4 hamleden biri rakibe anca vuruyor.Genelde blokluyorlar.Yerden mızrak alıp sana fırlatıyorlar koşarken filan iyi yani baya :smile:

Back
Top Bottom