Kuşatma yapay zekası

Users who are viewing this thread

bide baya nüfuz gerekiyor ne kadar kişi evet terse o kadar nüfuz lazım kral olunca nüfuz kasmak çok kolay ama herkes senin tersini oylarsa 1000 den fazla falan istiyor
Esirleri kale zindanlarına bağışlayın, en son bıraktığımda süper nüfuz kaynağıydı :grin: . Bir de büyük savaşlar 50 Nüfuza kadar nüfuz veriyor.

Esirleri kale zindanlarına bağışlayın, en son bıraktığımda süper nüfuz kaynağıydı :grin: . Bir de büyük savaşlar 50 Nüfuza kadar nüfuz veriyor.
kral için politika da mevcut yarı yarıya azaltıyor ama asıl olay o değil, Monarşi zamanında gecmesi ama monarşi olmaması.. Alınan yerleri kral dagıtırken bazı zaman alakasız kişilerin cıkması, etki edememen vs vs.. Neyse tavsiyeleri denicem teşekkürler

kral için politika da mevcut yarı yarıya azaltıyor ama asıl olay o değil, Monarşi zamanında gecmesi ama monarşi olmaması.. Alınan yerleri kral dagıtırken bazı zaman alakasız kişilerin cıkması, etki edememen vs vs.. Neyse tavsiyeleri denicem teşekkürler
Rica ederim ne demek :smile: . Açıkçası kendi fethettiğim kalelerin bir bir alakasız derebeylerine verilmesi sinir bozuyor. Üç kale fethetmişim, üstüne her oylamada sırf bana gelsin diye 100 nüfuz harcamışım, 3 klanla aram çok iyi buna rağmen kale bana verilmeyince gerçekten emek hırsızlığı gibi hissediyorum. Üstüne zaten o kadar askerin masrafı çok, hiç değilse bir kale veya mümkünse şehir verilse ekonomim daha rahat yürüyecek. Warband'de mesela bir bir lordlara gidip "Bilmem şu kale kime verilmeli?" diye sorunca: "Falanca lord benim akrabam, ben ona verilmesi taraftarıyım" diyordu. "Sizi beni desteklemeniz için ikna edebilir miyim?" gibisinden bir soru sorarak, lordla ilişkimiz ve ikna kabiliyetimiz göz önünde bulunarak o lordun desteğini alabiliyorduk. Bannerlord'da çok daha iyi olabilecekken bu mekanikler bayağı yavan kalmış. Üstelik bana kalırsa ikna etme olayı çok daha iyi, ama daha iyi değerlendirilebilir.
savaşlardan baya alıyorum ama esir bağışlamaya denemedim denerim
Halen var mıdır bu durum bilmem ama ben en son denediğimde vardı :grin: .

Back
Top Bottom