Oyunun Boyutu?

Users who are viewing this thread

Unique

Grandmaster Knight
Oyun bayağı bir süredir pc de yoktu ve şuanda tekrar yüklüyorum ama 29gb indiriyor daha fazla değil miydi normalde? 61gb alan istedi ama aklımda sanki 35 40gb indiriyor gibi kalmış yoksa eksik mi indiriyor acaba?

Bende şuan toplam boyut 40GB ve sorun yok. Sizde de bir sorun olacağını sanmıyorum.
Bir kontrol edin isterseniz 70GB a yakın yer alması lazım

Edit: beta 1.5.5 le 40 GB a düşmüş sanırım oyunun kat ettiği en büyük ilerleme bu 20 GB optimize olmuş bana böyle şeylerle gelin

Oyunda neredeyse her şehrin köyün ve kalenin görünümü aynı olduğu için şuanda boyut az. Eğer söz verdikleri gibi hepsi birbirinden farklı olacaksa, yani gerçekten farklı olacaksa ki sanırım bu imkansız çünkü zor, oyunun boyutu bayağı artacaktır.

İndirirken sıkıştırılmış halini indiriyoruz zaten. Bende 65 GB gözüküyor ama Modding Tools da inik vaziyette.
Modding Tools'u 25 GB indirmişti muhtemelen oyun kendi başında 40 GB'dır. Gerçi Modding Tools ayrı bir dosya olarak da kurulmamış gözüküyor var olan oyun dosyalarıyla da değiştirilmiş olabilir çok kurcalamadım sahne dosyaları dışında.

Back
Top Bottom