Users who are viewing this thread

Selam arkadaşlar, oyunu yaklaşık 90 saattir oynuyorum savaşlar kaleler derken evlenmeyi unutmuşum. Yaşım 45, aldığım kelleler yüzünden onursuz bi adamım ve kimse benimle evlenmiyor yani evlenmiyor derken o ekrana geçiş bile yapamıyorum oyunda ki tüm kadınlara baktım nerdeyse hiç birinde öyle bi seçenek yok torun torbayı görmeden ölmek istemiyorum normal yoldan olmasa bile bunun bi modu hilesi yok mudur evlendiriyim kendimi.

Selam arkadaşlar, oyunu yaklaşık 90 saattir oynuyorum savaşlar kaleler derken evlenmeyi unutmuşum. Yaşım 45, aldığım kelleler yüzünden onursuz bi adamım ve kimse benimle evlenmiyor yani evlenmiyor derken o ekrana geçiş bile yapamıyorum oyunda ki tüm kadınlara baktım nerdeyse hiç birinde öyle bi seçenek yok torun torbayı görmeden ölmek istemiyorum normal yoldan olmasa bile bunun bi modu hilesi yok mudur evlendiriyim kendimi.

Aynı durumu yaşadığım için yeni oyun açtım. Evlenme yaş limiti 35 imiş. Bu aynı zamanda NPC'ler için de geçerli yani 35 yaşında bir kadınla sen daha genç olsan bile evlenmen mümkün değil. Başlangıç yaşını en azından 25'e çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. Oyun içi 5 yıl evlenmek için çok kısa bir süre. TaleWorlds'ü annem gibi görüyorum şu an. Zorla evleneceğiz erkenden :sad:

Nexus üzerinde bir mod var. Bu mod oyunda bazı evlenme seçeneklerini açıyor ve herkesle evlenmeni sağlıyor. Rhagae bile dahil ama tavsiye etmiyorum buga düşürüyor onunla evlenince :smile: Hatta yoldaşınız veya şehir ve köylerdeki NPC ler dahil. Bu mod belki sizi kurtarabilir. Nexus'a MarryAnyone yazın.

@BinekveHınçakçı Hayranı
@SnKagitbkc
,@pisssko19

Back
Top Bottom