Users who are viewing this thread

Oyuna Viking Conquest veya Napoleonic Wars gibi indirilebilir içerikler gelecek mi?
(Viking Conquest Harika olmazmıydı? ))

Öncelikleri oyunu bitirmeleri. Akabinde ise bir çalışanın açıklamasına göre gelmemesi için bir sebep yok. Biz çalışan insanlarız illaha birşey üreteceğiz diyor. Ama ortada kesin birşey yok.

Oyuna Viking Conquest veya Napoleonic Wars gibi indirilebilir içerikler gelecek mi?
(Viking Conquest Harika olmazmıydı? ))
Tekrar bi Viking Conquest getirmezler bence ama muhtemelen ilerde DLC'lerle Gemi savaşları v.s eklenecek gibi. Çünkü belli başlı deniz kıyısı olan yerlere liman gibi yapılar yapılmış sefer haritasında. @whentheragequithappens Arkadaşın da dediği gibi hele bi oyunu bitirsinler de onlara gelsin konu.

Hem zaten birkaç aydır MultiPlayer'a kayda değer bi güncelleme gelmedi Xauna haritasının değişmesi dışında. Hep SinglePlayer'a yoğunlaşmışlar
Belli ki.

Vallaha DLC ile mi gelir nasıl gelir bilmem ama gemi savaşları, deniz ticaretleri vb. faaliyetler getirilmeli. Yüksek ihtimal gelmesi 2-3 seneyi bulur. Onun dışında Viking C. gibi bir DLC nin geleceğini sanmıyorum ama Napoleonic W. gibi bir DLC yüksek ihtimal gelir.

Vallaha DLC ile mi gelir nasıl gelir bilmem ama gemi savaşları, deniz ticaretleri vb. faaliyetler getirilmeli. Yüksek ihtimal gelmesi 2-3 seneyi bulur. Onun dışında Viking C. gibi bir DLC nin geleceğini sanmıyorum ama Napoleonic W. gibi bir DLC yüksek ihtimal gelir.
Onlar genelde TW'ün havada kaptığı modlar aslında :grin: . Aslında şöyle bi WW1 modu falan yapılsa NW yerine ve TW bunu DLC olarak çıkarsa mükemmel olurdu :grin: . (Tabi daha oyun tam sürüme çıkacak da MP'ı düzeltecekler de biz göreceğiz uzun iş...)

Onlar genelde TW'ün havada kaptığı modlar aslında :grin: . Aslında şöyle bi WW1 modu falan yapılsa NW yerine ve TW bunu DLC olarak çıkarsa mükemmel olurdu :grin: . (Tabi daha oyun tam sürüme çıkacak da MP'ı düzeltecekler de biz göreceğiz uzun iş...)
Onun bilincinde yazmıştım ben de. Bu Viking modunu çıkaranlar kendi şirketlerini kurmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

Benim en epik dlc beklentim coop üzerine, total war serilerindeki gibi coop bire bir singleplayer daki gibi olmaz, ama bazı şeylerden ödün verilerek bir coop dlcsi çıkartılabilir. Böyle bir dlc çıksa ben oyunla aynı fiyata olsa bile alırım

Benim en epik dlc beklentim coop üzerine, total war serilerindeki gibi coop bire bir singleplayer daki gibi olmaz, ama bazı şeylerden ödün verilerek bir coop dlcsi çıkartılabilir. Böyle bir dlc çıksa ben oyunla aynı fiyata olsa bile alırım

Co-op çok zor. Yardım almaları lazım. Tek başlarına yapabileceklerini sanmıyorum. Olursa da dediğin gibi DLC olarak çıkar. Belki bir jest yapıp Warband'ı olanlara bedava veriyoruz gibisinden bir şeyde yapabilirler.

Bir yayıncının kanalında soru cevap yaparken co-op yok onu unutun imkansız dediler 2-3 ay önce.oyunu baştan yapmamız gerek dediler mümkünatı yok dediler imkansız dediler bak kesinlikle böyle bir durum yok dediler.Düşünün var olan oyunun kodları bile henüz daha tam oturmadı yok dediler cık dediler co-op olmayacak dediler.Co-op olmayacak arkadaşlar.yok olmayacak.unutun yani aynı co-op meselesi sürekli durup durup hortluyor

Bir yayıncının kanalında soru cevap yaparken co-op yok onu unutun imkansız dediler 2-3 ay önce.oyunu baştan yapmamız gerek dediler mümkünatı yok dediler imkansız dediler bak kesinlikle böyle bir durum yok dediler.Düşünün var olan oyunun kodları bile henüz daha tam oturmadı yok dediler cık dediler co-op olmayacak dediler.Co-op olmayacak arkadaşlar.yok olmayacak.unutun yani aynı co-op meselesi sürekli durup durup hortluyor
Arda'nın can sungurla konuştuğu yayını diyorsan, ardanın senin anlattığın kadar net konuşmadığını hatırlatmak isterim. Onu bende izledim ve arda tam olarak "üzerine çalıştık ama sonuç alamadık, şu an ve uzun bir süre gündemimizde böyle bir şey yok" tarzı konuştu. Ben de zaten böyle bi dlc yi 1 yıl içinde beklemiyorum.

Şu an hali hazırda gündemlerinde olan konularda bile doğru düzgün sonuç alamıyorlar, bu gidişle değil 1 yıl 10 beklememiz gerekir co-op sistemini.

Back
Top Bottom