[WT6T] - Genel Tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Eklediğiniz kural hakkında konuşmak istiyoruz. Bütün oyuncularımız aktif warband oynamadığı için veya herkes her gün gelememe ihtimaline karşın bu kadar kişi ekledik. 8 kişi sınırlandırması saçma zaten turnuva 6v6. Ayrıca turnuva veda turnuvası bu kadar kısıtlamanın mantıksız olduğunu düşünüyoruz. Yani sonuçta aşırı ciddi bir turnuva değil eğlenmek için oynuyoruz. Oyuncularımızın silinmesini istemiyoruz.

Eklediğiniz kural hakkında konuşmak istiyoruz. Bütün oyuncularımız aktif warband oynamadığı için veya herkes her gün gelememe ihtimaline karşın bu kadar kişi ekledik. 8 kişi sınırlandırması saçma zaten turnuva 6v6. Ayrıca turnuva veda turnuvası bu kadar kısıtlamanın mantıksız olduğunu düşünüyoruz. Yani sonuçta aşırı ciddi bir turnuva değil eğlenmek için oynuyoruz. Oyuncularımızın silinmesini istemiyoruz.
Aynen öyle. Thorin salın kanka gerek yok sımırlandırmaya falan yeni oyun çıkmış, klan üyeleri oyunu bırakmış bazıları çalışıyor ediyor herkes giremiyor haliyle sınırlandırma biraz saçma

Sınır 10, 8 değil. Gayet yeterli bizce, 6v6lık turnuvaya zaten 15 kişilik takım çıkarmaya gerek yok, gerçekten çok fazla oluyor.
Dostum yani yazdıklarımı okumadın sanırsam. Herkes gelemiyor demek ki. Neden az kişi olsun ki. Bizim kadromuz bu şekilde. Tekrar söylüyorum bu sonuçta veda turnuvası bu kadar kuralcı olmaya gerek yok. Sonuçta 6v6 turnuva yani. Oyuncularımız hepsi bir spawn en azından oynasın istedik. Yani bu konuda sizleri desteklemiyoruz.

Dostum yani yazdıklarımı okumadın sanırsam. Herkes gelemiyor demek ki. Neden az kişi olsun ki. Bizim kadromuz bu şekilde. Tekrar söylüyorum bu sonuçta veda turnuvası bu kadar kuralcı olmaya gerek yok. Sonuçta 6v6 turnuva yani. Oyuncularımız hepsi bir spawn en azından oynasın istedik. Yani bu konuda sizleri desteklemiyoruz.
Sizin kadronuzun geniş şekillenmesi diğer takımların da geniş şekillenmesini gerektirmiyor. Önceki turnuva 12 oyuncu sınırı vardı ve takım sıkıntısı çekildi. Bu yüzden oyuncu sınırlanmasını düşürme kararı aldık. Kendin de söylüyorsun oyuncularımızın her biri bir spawn oynasın diye, sence bu söylediğin şu şartlarda mantıklı mı? Oyuncularının hepsinin oynamasını istiyorsan 15 kişi ile 2. bir takım çıkartabilirsin bu o kadar da zor olmasa gerek. Daha fazla başvuru konusunda tartışmadan noktayı koymak istiyorum. Kurallar açık, zorlama yok. Veda Turnuvası v2 yapalım dedik, insanlar tatil dönemin de sağlık sorunları nedeniyle evdeler diye boş kalmasınlar dedik, konuyu daha fazla dağıtmadan kurallara uyalım lütfen.

Tamamdır arkadaşlar. Turnuva düşünceniz için teşekkür ederiz. 2 takım çıkarmak istemediğimiz için turnuvadan ayrılma kararı aldık. Teşekkür ederiz ilginiz için. Umarım saygı çerçevesi içinde bir turnuva olur. Bütün takımlara başarılar dileriz. Umarız bannerlordun çıktığı bu dönemde bolca takım bulursunuz. :smile: İyi forumlar...

Tamamdır arkadaşlar. Turnuva düşünceniz için teşekkür ederiz. 2 takım çıkarmak istemediğimiz için turnuvadan ayrılma kararı aldık. Teşekkür ederiz ilginiz için. Umarım saygı çerçevesi içinde bir turnuva olur. Bütün takımlara başarılar dileriz. İyi forumlar...
Nasıl istersen. Golden Horde takımı çıkartıldı.

Takım Adı: Rangers of Vyincourd
Takım Tagı: RoV_
Takım Sancağı:
İletişim Bilgileri: Toadman
Oyuncu isimleri ve ID'leri:

Droktin - 3881021
Toadman - 4186076
Fya - 3910605
Altu - 3702324
Pessa - 2102948
Forever - 3817716
Warden - 4347493
Delphox - 4434133
Cladius - 4140703
Raaze - 4282092
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: evet

Last edited:
Takım Adı: Paradox
Takım Tagı: PDX_
Takım Sancağı:
P7g1Pb.png
İletişim Bilgileri: KEVIN wacky
KEVIN - 2448271
wacky - 2447410
PaRa - 1676648
hounzou - 3279560
KrosLeon - 2849063
ZaferBey - 3131384
Fearful - 2979411
Blodest - 1703615
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet

Last edited:
Takım Adı: Rangers of Vyincourd
Takım Tagı: RoV_
Takım Sancağı:
İletişim Bilgileri: Toadman
Droktin - 3881021
Toadman - 4186076
Fya - 3910605
Altu - 3702324
Pessa - 2102948
Forever - 3817716
Warden - 4347493
Delphox - 4434133
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: evet
Kabul edildi.
Takım Adı: Paradox
Takım Tagı: PDX_
Takım Sancağı:
P7g1Pb.png
İletişim Bilgileri: KEVIN wacky
Eklenecek
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
Takım oyuncuları ve ID'leri eklendiği zaman kabul edilecek

oyuncularımızın her biri bir spawn oynasın diye,
Amacım konuyu uzatmak, tartışmayı körüklemek değil sadece yardımcı olabilmek.Arkadaşın demek istediğini sen biraz yanlış anlamışsın.Demek istediği "Biz kadromuza bu kadar oyuncu kaydettik çünkü oyuncularımız her vakitte aktif olamıyorlar."Bu konuda da haklı, takımdaki oyuncularla "Maçı şu gün yapacağız o gün gelmeye çalışın" desen bile ister istemez bir işi çıkan -Corona zamanı ne işi dediğinizi duyar gibiyim:smile: ama özellikle öğrenciyseniz inanın bana çok fazla çıkıyor- olacaktır ve gelemeyecektir.8 kişilik bir kadro oluşturmak bence çok fazla sorun yaşayacağınızın göstergesi ki bende bu yüzden yazıyorum.Şimdi bazıları, turnuvaya katılmayı düşünürken "sadece 8 kişi kaydedebiliyor muşuz benim arkadaşlarım arasında çok aktif olan yok bu yüzden sorun yaşarım" düşüncesine kapılıp katılmayacaktır.Bunun size geri dönüşü de bir avuç klanla turnuva yapmak olacaktır. -bence sizde bu kuralı fazla takım oluşsun diye getirdiniz:smile:-Umarım başarılı bir turnuva olur, bu eve takılıp kaldığımız zamanlarda böyle aktivitelere ihtiyacı oluyor insanların.

Amacım konuyu uzatmak, tartışmayı körüklemek değil sadece yardımcı olabilmek.Arkadaşın demek istediğini sen biraz yanlış anlamışsın.Demek istediği "Biz kadromuza bu kadar oyuncu kaydettik çünkü oyuncularımız her vakitte aktif olamıyorlar."Bu konuda da haklı, takımdaki oyuncularla "Maçı şu gün yapacağız o gün gelmeye çalışın" desen bile ister istemez bir işi çıkan -Corona zamanı ne işi dediğinizi duyar gibiyim:smile: ama özellikle öğrenciyseniz inanın bana çok fazla çıkıyor- olacaktır ve gelemeyecektir.8 kişilik bir kadro oluşturmak bence çok fazla sorun yaşayacağınızın göstergesi ki bende bu yüzden yazıyorum.Şimdi bazıları, turnuvaya katılmayı düşünürken "sadece 8 kişi kaydedebiliyor muşuz benim arkadaşlarım arasında çok aktif olan yok bu yüzden sorun yaşarım" düşüncesine kapılıp katılmayacaktır.Bunun size geri dönüşü de bir avuç klanla turnuva yapmak olacaktır. -bence sizde bu kuralı fazla takım oluşsun diye getirdiniz:smile:-Umarım başarılı bir turnuva olur, bu eve takılıp kaldığımız zamanlarda böyle aktivitelere ihtiyacı oluyor insanların.

Aaaah Yaşar, yine haklısın canım :grin:

-Katılan herkese başarılar.

Tabii ki tek nedeni fazla katılımcı olsun isteğimiz değildi. Ancak 6 asil varken 4 yedeğin nedeni de senin dediğin gibi gelemeyen olursa, interneti olmadık zamanda kopan olursa diye var olan bir şey. Bir önceki turnuvada da çok katılımcı yoktu. Ama zevkli bir turnuvaydı bence. Tabii ki fazla takım olursa güzel olur, daha çok maç çıkar ama sırf bunun için kural değiştirmekte gerekmez. Önceki turnuva da 12 imiş sınır bu durumda bi takım 2 takım çıkarabilir durumunda oluyor. Haliyle gelmeyen olduğu kadar gelip, oynamak isteyip seyircide bekleyenler de oluyor.

Bende öğrenciyim ve her nedense corona yüzünden daha çok ödev, proje yapıyorum ama yinede bana göre turnuva için en müsait zaman. Tatil olsaydı insanların aileleri başka yerlere seyahat edeceğinden bu sefer de bu nedenden dolayı çok sayıda katılamayan olacaktı. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.

Elbette kendi düşünce şeklinle, arkadaşlarınla aranda geçen fikir alış verişleri sonucunda yazdığın bu yazıda haklılık payın var. Öncelikle şunu belirtmek isterim kadro sınırı 8 değil 10, 2 kişi neyi değiştirir demeyin değiştirir. Dediğin gibi öğrenciysen pek zaman bulamıyorsun. Dediğin hem doğru hem yanlış. Şahsen ben lise son sınıfım ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. İlk WVTyi düzenlediğim zamanda da sınava hazırlanıyordum, şuan Thorine yardım ederken de sınava hazırlanıyorum, bir yandan turnuvada da oynayacağım. Ben bu kadar şey yapmış ve yapıyorken insanların da haftada 1 saatlerini ayırabileceğine inanıyorum. Hele ki böyle bir zamanda çok zor olmamalı. Dediğin gibi hem fazla takım çıkabilmesi için bu kural var, hem de fake keyleri min. düzeyde tutabilmek için. Yakalanana kadar zaten takımlarda 1 2 tane fake key genelde oluyor. Sınırı açsak kişi 20 kişilik takım başvurusu yapsa kafasına esen insanı keylerle oynatabilir değil mi? Lütfen işin hassasiyetine bizim gözümüzle bakın ve anlayış gösterin. İyi forumlar!

Elbette kendi düşünce şeklinle, arkadaşlarınla aranda geçen fikir alış verişleri sonucunda yazdığın bu yazıda haklılık payın var. Öncelikle şunu belirtmek isterim kadro sınırı 8 değil 10, 2 kişi neyi değiştirir demeyin değiştirir. Dediğin gibi öğrenciysen pek zaman bulamıyorsun. Dediğin hem doğru hem yanlış. Şahsen ben lise son sınıfım ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. İlk WVTyi düzenlediğim zamanda da sınava hazırlanıyordum, şuan Thorine yardım ederken de sınava hazırlanıyorum, bir yandan turnuvada da oynayacağım. Ben bu kadar şey yapmış ve yapıyorken insanların da haftada 1 saatlerini ayırabileceğine inanıyorum. Hele ki böyle bir zamanda çok zor olmamalı. Dediğin gibi hem fazla takım çıkabilmesi için bu kural var, hem de fake keyleri min. düzeyde tutabilmek için. Yakalanana kadar zaten takımlarda 1 2 tane fake key genelde oluyor. Sınırı açsak kişi 20 kişilik takım başvurusu yapsa kafasına esen insanı keylerle oynatabilir değil mi? Lütfen işin hassasiyetine bizim gözümüzle bakın ve anlayış gösterin. İyi forumlar!
Bence bu düşünce çok yanlış,turnuvaya katılan takımlara bile güvenmediğinizi gösterir.Golden Horde'un böyle bir şey yapmaya ihtiyacı yok.Biz Aile olarak birlikte oynamak istiyoruz,bölünme olmasın diye.O yüzden fikrimiz buydu ve böyle kalacak.İyi forumlar.
Anlamadığım kısım:Bir kaptan 20 kişilik kadroyla turnuvaya girdiğinde amacı neden sahte nicklileri oynatmak olsun?Herkesi kadroya almış oluyor zaten :smile:

Beyler/Bayanlar, adı üstünde veda turnuvası denmiş. Bırakın adamlar istedikleri gibi, istedikleri sayılarla oynasınlar zaten isteyen başka takımdan girer isminden de anlaşıldığı üzere kazanan takım tokyodaki finale gitmiyor :grin: turnuvadaki rekabeti ateşlesinler, herkesin birbiriyle bi geçmişi olduğu, coca cola reklamlarındaki ramazan sofrası tadında bi turnuva olsun işte. Ayıp etmeyin bu oyuna emek vermiş adamlara, bulamassığız bidaa zorunuza gider :neutral::neutral:

Arkadaşlar, kurallar açık ve net. Normali 12 kişidir ki 12 kişi olsa bile siz sınırı aşıyorsunuz. Her şeyi turnuva yöneticilerinden beklemek yerine oyuncular da, takımlar da biraz elini taşın altına koymalı, yol göstermelidir. Önünüzde çok alternatif var, 2 takım çıkartabilirsiniz, oynayamayacak pasif oyuncularınızı çıkartabilirsiniz. Destek yerine köstek oluyorsunuz. Kurallar ortada, iyi günler, iyi forumlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom