TR_Battle [AKTİF]

Users who are viewing this thread

clown-face_1f921.png

Oyunun sizler için ölü olup olmamasından bağımsız, moderasyon henüz ölü değil. Forumun bu tarafında kurallar geçerli değilmiş gibi bir algı oluşmuş sanırsam. Oluşmasın. Hala geçerli. Uyandırayım dedim. Tartışmayı başka bir boyuta taşımak isteyen kişilere tolerans gösterebileceğimiz algısını da oluşturmak istemiyorum. O yüzden sessizce dağılalım. Şikayetini belirtmek isteyen arkadaşlarımız bunu güzel bir dille ve üslupla dile getirirse sevinirim.

Oyuncu Adınız: Chosen
Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198138073036
Yaşınız:20
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel) Pk-Native: Denmark
GUID: 4202845
Neden Yönetici Olmalısınız?: Okçuyu çoğunlukta oynadığım için çok fazla küfür ediliyor ve bazen sunucudan atılıyorum. Bu tür oyuncuları uyarmak ayrıca özellikle dm sunucusunda çok fazla takımlaşma oluyor. Bu tür oyuncuları yasaklamaktansa uyarmak için yetki istiyorum. Bug'ları kullanan çok insan da var bunları engellemek istiyorum.
Yönetici Tecrübeleriniz:Kendi klan sunucularımız da admin pass'im oldu ama tabi ki public sunucularında sizden başka birileri olamdığı için böyle bir deneyimim yok ama kendi çapımda bir discord kurdum ve orada karma maçlar düzenliyoruz 140-150 kişiden oluşmakta.( İbrahim Pasha'nın karma maçlardan haberi de var.)
Referans: Grynn_Wesenheit, Adilhan, Cerci, Nightmare, Wardo

Last edited:
Oyuncu Adınız: ryotaink
Steam Adresiniz: steam
Yaşınız: 19
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel) vyincourd
GUID: 3179778
Neden Yönetici Olmalısınız?: giriyorum sunucuya bu aralar da millet deli bug falan yapıyo, boş beleş sövenler var
Yönetici Tecrübeleriniz: bi kaç önemsiz pw sunucusu ve anatolian, kendi sunumuz vardi ve turnuva hakemligi
Referans:sad:En az 2 kişi) flescher axrinn ibrahim pasha

Oyuncu Adınız: Chosen
Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198138073036
Yaşınız:20
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel) Pk-Native: Denmark
GUID: 4202845
Neden Yönetici Olmalısınız?: Okçuyu çoğunlukta oynadığım için çok fazla küfür ediliyor ve bazen sunucudan atılıyorum. Bu tür oyuncuları uyarmak ayrıca özellikle dm sunucusunda çok fazla takımlaşma oluyor. Bu tür oyuncuları yasaklamaktansa uyarmak için yetki istiyorum. Bug'ları kullanan çok insan da var bunları engellemek istiyorum.
Yönetici Tecrübeleriniz:Kendi klan sunucularımız da admin pass'im oldu ama tabi ki public sunucularında sizden başka birileri olamdığı için böyle bir deneyimim yok ama kendi çapımda bir discord kurdum ve orada karma maçlar düzenliyoruz 140-150 kişiden oluşmakta.( İbrahim Pasha'nın karma maçlardan haberi de var.)
Referans: Grynn_Wesenheit, Adilhan, Cerci, Nightmare, Wardo
Oyuncu Adınız: ryotaink
Steam Adresiniz: steam
Yaşınız: 19
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel) vyincourd
GUID: 3179778
Neden Yönetici Olmalısınız?: giriyorum sunucuya bu aralar da millet deli bug falan yapıyo, boş beleş sövenler var
Yönetici Tecrübeleriniz: bi kaç önemsiz pw sunucusu ve anatolian, kendi sunumuz vardi ve turnuva hakemligi
Referans:sad:En az 2 kişi) flescher axrinn ibrahim pasha
Oyuncu Adınız: Invincible
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/sioux54/
Yaşınız: 23
Mensubu Olduğunuz Klan: (Golden Horde)
GUID: 700288
Neden Yönetici Olmalısınız?: Rahatça oynamak ve oynatabilmek için.
Yönetici Tecrübeleriniz: 2014'ten beri Türk sunucularında belirli aralıklarla yöneticilik yaptım.
Referans:Fleshcer

Başvurularınız kabul edilmiştir.

Oyuncu Adınız: Svengali
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/wololorhun
Yaşınız: 20
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel) Şimdilik hiçbir klanın mensubu değilim.
GUID: 1717962
Neden Yönetici Olmalısınız?:
Şüphesiz, sunucularınız “Warband Türkiye” topluluğu için önemli bir konumda. Şahsen bu sunuculardaki ortamdan, muhabbetlerden, kurallardan, sunucu içerisindeki hareketlerini, tavırlarını ve yönetim politikalarını gözlemleyebilme şansım olan kadronuzdan gayet memnunum. Warband oynamaya başladığım günden beri topluluğumuzun daha saygılı, anlayışlı ve hoşgörülü bir hale gelmesini (naçizane) istemekteyim. Fakat şöyle bir sorun var: Topluluğumuzun ”toxic, kanser” vb. kitlesinin tabiri caizse soyu tükenmiyor. Bu durumdan büyük bir rahatsızlık duymaktayım ve çok oyunculu oyunu kullandığım ilk günden beri elimi taşın altına sokmaktan çekinmemekteyim. Küresel bir krizin yaşandığı şu dönemde Warband oynayarak geçirdiğim zaman bir hayli artmış durumda. Aktif olarak zaman geçirdiğim sunucularda kurallar gözlemleyebildiğim kadarıyla sık sık ihlal ediliyor ve her zaman bir yöneticiye ulaşmak, onu sunucuya çağırmak vs. mümkün olmuyor. Bu noktada bir şeyler yapabileceğimi düşünerek bu motivasyon metnini yazıyorum. Sunuculardaki aktifliğime, yöneticiliğe bakış açıma ve henüz somut bir tecrübem olmasa da liyakatime güveniyorum. Ayrıca aktifliğimin azalması durumunda yetkilerimden kendi rızamla feragat edeceğimi taahhüt ederim.
Yönetici Tecrübeleriniz: Yok, ancak 2018 Ocak ayından beri birtakım Native ve PK sunucularında yöneticilerin etkinliklerini yakından izleme şansım oldu. Yöneticilik hakkında temel bir bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum.
Referans: (En az 2 kişi) Yönetici kadrosundan referansım bulunmuyor.

Back
Top Bottom