Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yukardan yapılan saldırıdan vazgeçilince ya da saldırıyı tamamlar tamamlamaz yandan savurma hareketine geçmek sanki daha hızlı gibi? Betada olan arkadaşlardan farkeden, bilen? Hatta bir ek animasyon vardı ayrıca bu hareketi yaparken umarım tarifleyebilmişimdir :xf-smile:

Efsane olmamış mı ya? Burdan anlıyoruz ki oyunun grafiği, fiziği ne kadar önemli ise ses ve müzikleri de okadar önemli.Bu arada müzikleri gayet iyi bannerlordun ona lafım yok da bu sesleri baştan bir ele almak lazım.Şu sonradan eklenen ses efektleri ne kadar gerçekçi ve uyumlu olmuş gerçekten hayran kaldım.Keşke Bannerlorda da bu kadar iyi olsa da alıp götürse bizi.

Özellikle şu 1:43 deki çarpışma anında ki at kişnemeleri, at ölme sesi ve çarpışma esnasında ki seslerin zenginliği çok iyi oturmuş.

baya güzel be :grin: 1.36'dan sonra çok güzel bi geçiş yapmış. Sinematik çok güzel işler bu oyunda. :shifty:

Şöyle birşey buldum:

9.58'de başlayan güzeldi de diğerleri Warband havası verdi biraz yani yer yer kulak tırmalıyordu hatta bana göre. Umarım EA süresince üzerlerinden giderler tekrar bunların. MP bekleme kısmındaki müzik çok güzel mesela (Ensemble Galatia yapmıştı sanırım), sürekli tekrar etse de kulak tırmalamıyor, dinletiyor kendini; aynı kalitede savaş müzikleri güzel olurdu.

AI ile alakalı blogu bu hafta içi çevirip paylaşacağım. Acayip bir iş yükü olduğu için eskilerini de çevirecek zaman bulamıyorum. Affedin!
Ne kadar laf etsek de benim için TaleWorlds ekibinin yeri ayrı, eminim burada ki birçok kişi için de durum aynıdır. Çeviri o kadar da dert değil. İngilizcem ahım şahım değil ama heralde kullanılan ingilizce çok düzgün, google translate neredeyse tam çeviri yapıyor. Düşük cümle falan da pek olmuyor. Siz Bannerlord'a iyi bakın, eski blog çevirilerini google halleder.. ??

Benim en büyük beklentim adı At ve Kılıç olan oyunda ata çok önem verilmesi. Ata ad koyulması, yeteneklerinin geliştirilmesi, eyer, zırh tasarlanabilmesi hatta at çiftliklerinin kurulabilmesi ve at yetiştirilip, çiftleştirilmesi vb. oyunun adının hakkını verirdi.

Benim en büyük beklentim adı At ve Kılıç olan oyunda ata çok önem verilmesi. Ata ad koyulması, yeteneklerinin geliştirilmesi, eyer, zırh tasarlanabilmesi hatta at çiftliklerinin kurulabilmesi ve at yetiştirilip, çiftleştirilmesi vb. oyunun adının hakkını verirdi.

Çok doğru, katılıyorum buna. Beklediğim bir özellik, umarım şu anda var olmasa bile erken erişim sürecinde bunu eklerler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom