Recent content by zKenpachi

1. zKenpachi

RaewnCast Çekiliş [Sonuçlandı!]

benide hepsine :grin:
  2. zKenpachi

RaewnCast Çekiliş [Sonuçlandı!]

Benide yazarmısın :grin:
  3. zKenpachi

26th_Regiment [AKTİF]

İsim:Efe
    Oyun ismi :  Saodaôn
    Günlük Aktif Zaman :Yazın hemen hemen her saat
    Deneyimleriniz :Warband,Nw,2-3 klan geçmişim
    Teamspeak3 :var
    Mikrofon :var
    Neden biz ve neden sizi kabul edelim: Tavsiye
  4. zKenpachi

Oyun yapmak günah mı ?

Modcuların vay haline  :cry:

WomaNizer said:
    Onu bunu bırakın da korsan oyun oynamak günah mı onu sor. " İnfinity Ward , Ubisoft , Activison , Rockstar , Valve , MojanG"  bunlarla Öteki tarafta görüşüşeceksiniz beyler :smile: (bizde zamanında korsan oynadık ya hadi neyse :smile: )
    Biri çıkıp günah derse okulu felan bırakırım camiye koşarım o derece
  5. zKenpachi

Hollywood Undead - Müzik Grubu

napalm2 said:
    Türkiyede birtek benim dinlediğimi düşünüyordum :grin:.Swan songstan beri dinlerim tam benim tarzımda parçaları var.
    Ben de tesadüfen tanıştım grupla :smile: hemen hemen bütün albümlerini satın aldım  :grin:
  6. zKenpachi

WB Warband-Zengin olma rehberi

Ahmeradda kaç gündür bekliyorum demir felan yok yahu :/
  7. zKenpachi

Sizin elçiniz genelde kimdir?

Black_Paw said:
    zKenpachi said:
    Mardin'i seçen tek kişi olarak burdan büyüklerime selam yolluyorum  :mrgreen: :mrgreen: bu arada ilk Marnidle tanıştım ondandır belkide  :???:
    Mardin :O Bende ilk olarak Bahestur'la ve Lezalit'le tanıştım ikiside Suno'daydı Bahesturu savaşmak için Lezalit'i elçilik,taktik ve birazda cerrahlık için kullanıyorum
    Marnid oyuna ilk başlayınca kendini savaşçı yapıp marnidin ticareti geliştirince çok iyi oluyor tavsiye ederim :smile:
    Tavsiyene uyacağım :smile:
  8. zKenpachi

M&B Warband Lordları Yanınıza Çekme Rehberi

Rehber güzel olmuşta benim tarzım değil ben kanka naber ya? derim sonra gel bana katıl derim kabul etmezse ordusunu kılıçtan geçiririm esir düşünce serbest bırakırım o kadar düşünceliyim yani :smile:
  9. zKenpachi

Hollywood Undead - Müzik Grubu

Hollywood Undead Los Angeles, Amerika'dan bir rap-rock grubudur. İlk albümleri Swan Songs'u 2 Eylül 2008'de ve ilk canlı CD/DVD Desperate Measures'ı, 10 Kasım 2009'da yayınladılar. Grup Charlie Scene, Da Kurllz, Deuce(Ayrılınca yerine gelen ''Danny''), Funny Man, J-Dog ve Johnny 3 Tears'dan...
  10. zKenpachi

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

Grup: Hollywood Undead
    Albüm: Notes From The Underground
    Şarkı: Lion
  11. zKenpachi

Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

Kitap olarak Percy jackson ve olimposlular serisini öneririm
    Film olarak Sherlock Holmes'un 1 ve 2 filmi var zaten onlar beni çok etkiledi gerçekten harikaydı
    Müzik olarak şu sıralar Hollywood Undead manyağı oldum tavsiye ederim
  12. zKenpachi

En son hangi filmi izledin(sinemada-evde)

Sinemada:Korkunç Bir Film 5 izledim de evde film izlemem daha doğrusu tv açmam asosyallikte level 99'um
  13. zKenpachi

Bleach Fun Clup

Nickimi seçtiğim heriften(Kendisi çok mübarek bir kişidir)dolayı bu anime&manga serisinin manyağı oldum.Gerçekten animenin 2. sezonunu bekliyorum!!!Yetkililer duy sesimi
  14. zKenpachi

Total War Serisi

Raydric said:
    Beyler 2 sorum var, rome total war ile ilgili.

1- Ele geçirdiğimiz şehirleri katletmek mi mantıklı yoksa sadece yağmalamak mı? Katletmeyince büyük şehirler isyan çıkarabiliyor. Katledince hem daha çok vergi geliyor, hem daha çok kamu düzeni sağlanıyor ama - leride var. Birde esir edince noluyor?

2- Bir şehire birkaç casus yolluyorum, halk ayaklanıyor, isyan çıkarıyor. Şehir isyancıların eline geçiyor. Ama aynı şeyi düşmanlar yapınca şehir onlara gidiyor. Neden?
    Benden tavsiye şehirleri hiç yağmalama bu halka aranı bozar sürgüne gönder 2. seçeneği seç yani bu sana hem yüklü miktarda para verir hem şehir kolayca senin olur isyan vs. olmaz.
    2. sorunun cevabı ise bir devletin kendine özel toprakları vardır ana şehirler,önemli yerleri gibi bunlarda isyan çıktığında direk o ülkenin isyancıları çıkar ve şehir fethedilince o ülkeye bağlanır.Bu sistem daha çok etw ile ntw'de var.
  15. zKenpachi

İmza - Avatar istek konusu

Taa said:
    Stoney ® said:
    Beyler burda Tavşanı saydamlaştırabilirmisiniz :smile:

ncj17.jpg

Tavşan ? Adamın lakabımı tavşan ?
    Bence tavşan nerde onu açıkla yarım saatir tavşanı arıyorum  :cry:
Back
Top Bottom