Recent content by Ziromen90

1. Ziromen90

Mount & Blade Oyunlarında Savaşlarda Fps ve Lag Problemi

Nvidia Mx330 kullanıyorum. Denetim Masasındaki ayarlarda sıkıntı yok. Ama özellikle bilmek istediğiniz bir ayar varsa size hemen iletebilirim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim...
  2. Ziromen90

Mount & Blade Oyunlarında Savaşlarda Fps ve Lag Problemi

Merhabalar! Sorunumu özetleyecek olursak Warband veya bir modu ve yahut Viking Conquest oynarken muharebe büyüklüğünü 150 yaptığımda (daha düşüklerde 100 veya üzerinde de geçerli) oyunda 25 fps görüyorum bunun yanında sık sık takılmalar meydana geliyor. İlk önce motor yetersiz diye düşünmüştüm...
  3. Ziromen90

Geroia cumhuriyeti ne?

Teşekkür ederim yorumlarınız için
    Asıl Ben Teşekkür Ederim... :smile:
    Saygılar...
  4. Ziromen90

Geroia cumhuriyeti ne?

Sormak istediğim birşey var yabancı kaynaklara baktığımda bolca şey buldum hatta bannerlordun büyük haritası diye
    Geroia dışında bolca toprak var bunların dlc olarak gelebileceği ile ilgili bu gerçekten olabilirmi ?
    https://i.redd.it/qmvukjmkjgq41.png (Harita linki)
    Bu haritayı ben de görmüştüm ama gerçekliği hakkında birşey söyleyemeyeceğim. DLC Konusuna gelirsekte öyle bir şey olma olasılığı fazlasıyla düşük. Umarım merakını gidermişimdir... :smile:
    Saygılar...
  5. Ziromen90

Geroia cumhuriyeti ne?

Geroya Evlat modundan çıkmadı Geroya Lezalit ile bir yoldaş daha(ismini unuttum:smile:) hikayesini bize anlatırken diyalogta geçiyor. Hatta Lezalit Geroya Kontu'nun en küçük çocuğu olduğunu söylüyor. Yani oyun evreninde zaten mevcut olan bir diyar. Umarım yardımcı Olmuşumdur... :smile:
    Saygılar...
  6. Ziromen90

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

Tamam çok sağol. Aynen videodaki setmiş:smile:.
    Saygılar...
  7. Ziromen90

Moddb'den indirdim. Söylediğim gibi ismini tam olarak bilmiyorum ama böyle maskeli miğferi var iki ucu kılıçlı bir mızrağı var şuan mobildeyim ondan dolayı açıp bakamıyorum kusuruma bakma. Süvari kılıçlarına gelince sorun olmaz sadece belirtmek istedim ve yeni turnuva zırhları ekleyebilirsin birde şimdi nativede turnuvada ve arena talimlerinde kılıçları kınına sokunca gözükmüyor mesela çift elli tahta kılıç sırt kısmında gözükmesi gerekiyor ama gözükmüyor.Artı olarak Okçuların sadece hançerinin olmasıda hoş olmuyor turnuvanın sonlarında 1vs1 kalınca büyük ihtimal kaybedip eleniyorsun. Eğer kolay ve seni yormayacak bir şeyse bunları düzelte bilirsin. Tekrardan kolay gelsin...
    Saygılar....
  8. Ziromen90

İyi Günler... Mod hakkında bir kaç geri bildirim yapmak istiyorum. Modu yüklediğimden beri 6 turnuva madalyasını da toplayıp karaborsacıya gittiğimde bana hep 10 yakut veriyor. Sorunun envanterde boş yer olmamasına bağlamıştım ama 3 ekmek varken bile 10 yakut veriyor benim için sorun değil ama istersen bir kontrol edebilirsin ve "Gölge Savaşçısı Seti" ydi hatırladığım kadarıyla. Silahı çok güzel fakat at üstünde sadece saplama olarak kullanılıyor bunu gönderili silah/gönderili silah(kalkansız) olarak ayarlarsan(battal kılıç gibi
    :grin:) güzel olur, o kadarda mühim değil ama neyse. Ve de şu çift elli süvari kılıçları çok fazla galiba pazarda bir sürü o kılıçtan çıkıyor kaplamaları farklı ama yine de biraz saçma oluyor. Bu arada yeni sürümü bekliyoruz. Kolay gelsin..
    Saygılar...
  9. Ziromen90

Ellerine sağlık. Söylediklerimi dikkate aldığın için teşekkür ederim.
    Saygılar...
  10. Ziromen90

Tekrardan merhaba. Bugün modu oynarken bir şey farkettim. Şehir isimlerini türkçeleştirmişsin bundan dolayı bazı diyaloglarda "Şariznde" oluyor:smile:, önemli değil ama yine de belirteyim. Birde bazı itemler parlıyor az birşey ve de bazıları biraz fazla koyu (Büyük Miğferlerden bazıları) :smile:. Birde itemleri türkçeleştirmişsin zannetmiştim ama hala bazıları ingilizceymiş, sorun değil ama yaparsan güzel olur. Kolay gelsin. Tekrardan eline sağlık...
    Saygılar...
  11. Ziromen90

Rica ederim:smile:. Asıl ben teşekkür ederim.
  12. Ziromen90

v2'yi indirdim ve biraz inceledim. Çok güzel olmuş. İtemleri türkçe yapmışsın:grin:. Şey Reyvadin'de Aethrod (yanlış yazdım ama olsun) ile madencibaşını kurtarma görevinde Aethrod'un hiç silahı yoktu, tek başıma savaştım:grin:. Birde bir lordun ordusuna katılmıştım izin istedim 10 gün verdi daha sonra 2. gün geri orduya döndüm ama 10 gün bittiğinde asker kaçağı oldum ve haritada partim(ikonum) yoktu. Freelancerle alakalı olabilir ama yine de ileteyim. Ve de Geroya Hanında tüccarlar olsa daha güzel olur. Son olarak yükleme ekranındaki çizim mükemmel ?? olmuş. İnsanın kadın karakter açası geliyor ve birçok yeni item eklemişsin. Ellerine sağlık! Şey önceki yorumda belirtiğim gibi haritaları topladıktan sonra haydut liderinden taş alma kısmını geliştirebilirsin tamamen sana kalmış. Mod bu haliyle bile oynadığım en güzel modlar arasında...
    Not: Zamanını ayırıp okuduğun için teşekkür ederim. Saygılar...
  13. Ziromen90

Çok güzel bir mod yapmışsın(her zaman ki gibi:grin:)ama itemleri türkçe yapsan daha güzel olur bence. Bu bir sorun değil ama daha hoş olur dediğim gibi. Birde haritaları topladıktan sonra haydut liderinden taş alacağımız zaman böyle haydutların ana sığınağını basıyormuş gibi olabilir, küçük bir kale gibi bir yerleri olabilir diye düşünüyorum. Öyle sadece 500 askerle savaşmak biraz sıkıcı kaçmış. Ama dediğim gibi mod çok güzel...
Back
Top Bottom