Recent content by Zimke Zlovoljni

  1. Zimke Zlovoljni

    Say Cheese v2

    Any newbs still falling for the cheese trap?
  2. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Gde ste forumasi, jeste omatorili vec? :grin:
  3. Zimke Zlovoljni

    Say Cheese v2

    long time no see. you good?
    It's been ages, still fine and dandy :smile:
  4. Zimke Zlovoljni

    Say Cheese v2

    Hi boys and girls!
  5. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    *zvrk, zvrk, zvrk*

    E nisam bio na forumu 200 godina, sta se radi, preziveste li kugu?
  6. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    *zvrk, zvrk, zvrk*
  7. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    ..košta me isto kao avion..
    Hahahaha, dobra!

    Plus što u sljedeće tri godine imam nekoliko putovanja pri kojima od auta ne bi bilo koristi.
    ?
    Imas isplanirana putovanja u sledece tri godine, vau, super zvuci!
  8. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Bice Marko, samo polako.
    Tebi mozda nije tesko tamo u uniji da dovuces nesto? Italija recimo, tamo su jeftine masine, jos ako znas nekog ko to radi da se ne bakces sam sa papirima, mada mozes i preko speditera da se informises sve sta ti treba. Ili to ili neki vw polo/pezo 206, oni su pristupacni
  9. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Dobrodoso nazad :smile:
    Ne znam kolko je manji CLA ali je meni lepsi od C200. Ja licno vise volim da je ono, srednje velicine auto, da nije bas neki minijaturan ali da nije ni dugacak zbog gradske voznje, tako da meni je golf 5 savrsen, mada ne bih se ljutio ni za neku sesticu/sedmicu, ali da je u istoj opremi ko moj GTD,. ne bi menjo GTD za klot sesticu nikada, ipak je to 170konja fabrickih ^^
  10. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Ko sto Marko kaze, a i slazem se s njim, nije nesto presudno.

    Samo ti uzmi diplomu, jednog dana ce da ti koristi da nabavis i audi, da si mi ziv i zdrav, ostalo ce se sredi samo. A ti matorci, eto i moj takav isti, ma ko ih s oprostenjem ono.. Ti sto prave sranja tako, ne razumem ih, ali ima budala mnogo okolo, pre neki dan prolazim ti ja u tranzitu kroz jedno selo blizu nisa (ozloglaseni Pukovac, elem izbegavam putarinu na autoputu, a i velika zaobilaznica dok se ukljucim na isti), uska ulica bas, i lik se zaleteo sa golfa dvojku raspalu, ja uz samu ivicu se pomerio da mozemo da se mimiodjemo, on majmun pravo u mene autom a imao metar prostora sa strane, ode retrovizor, ode i on, ja nit sam mogo da ga gonim nit nista, ne mozes da se okrenes a kamoli da ga jurim u rikverc, nastavis dalje i krstis se, jbg, ima ih raznih, cuvaj zivce i zdravlje, to ti niko nece nadoknadi, ostalo sve moze da se sredi.
  11. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Dobro, to je sto je, pisao sam im, videcemo, mada mi se cini da nece nista biti od toga, eto imamo ovaj thread da spemujemo.

    Dakle , ko sta vozi od automobila? :smile:
  12. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Nadam se tomu, samo kazem da znajuci njihovu logiku zahtijevaju aktivnost, a ne potencijalnu aktivnost s cime se ne slazem uvijek. Zato mislim da je malo vjerojatno da vrate board prije nego sto opet napravimo neku peticiju za par mjeseci ili sta vec.
    Video sam i sam u Forum Moderation Requests, to je ta logika kojom se vode, ali ne slazem se sa njom.
    Mislim da smo dovoljno doprineli popularnosti fransize sa nasim modovima i podrskama drugim moderima, a nije nas bilo malo modera sa balkana ako cemo iskreno, sto se mene tice samo to je dovoljno, u suprotnom bi bilo nezahvalno prema nasem trudu ako smo vec trazili nesto tako malo zauzvrat.
  13. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Istina, ali s druge strane kad izadje bannerlord ponovo ce zaziveti.
  14. Zimke Zlovoljni

    South Slavic Thread

    Hej Sloveni! Cao ljudi, trazio sam da povrate nasu sekciju u forum, cekamo odgovor.
  15. Zimke Zlovoljni

    have someone know this MB mod?

    Kude si pošja u neriljano!?
Back
Top Bottom