Recent content by Zenci Musa

1. Zenci Musa

GeForceNow ile bannerlord

Aranızda geforcenow kullanan varmı nasıl çalıştıgı oyunları nasıl oynadıgımızı ve bannerlordda nası performans verdigini anlatıcak birisi
    ben hep geforce now ile oynadım şu ana kadar çok güzel 35 megabit internetim var ama sana tavsiyem türkiye sunucularında oynama diğer eu sunucularda oyna para verme 75 lira.
  2. Zenci Musa

Barış Yapma Sorunu

Oyun bozuk maalesef ki. Tamamlanması da pek mümkün değil gibi de beklemekten başka çare yok. 1.6.0 dan önce oynanmaz diyordum 1.6.0 da bir işe yaramayacak galiba.
    Ben bir daha anca full sürümden sonra oynamayı düşünüyorum :grin: Bir de warbanddaki gibi bir Osmanlı Modu gelirse fena olur :grin:
  3. Zenci Musa

Barış Yapma Sorunu

Selamlar herkese. Oyundaki saçma barışlar hakkında ne düşünüyorsunuz mesela imparatorluğun güneyi ile savaş halindeyiz ordularını darma duman ettim bir şehirleri kaldı güçleri 1327 gözüküyor o son kalan şehri kuşatırken imparatorluğun güneyi ile barış yap kabul oranı %100 mesajı geliyor bu ne...
  4. Zenci Musa

Öneri Modlama Dersi?

Selamlar herkese. Oyunun özellikle tam sürüm çıktıktan sonra daha uzun oynanabilirliği açısından modlar çok önemli biliyorsunuz. Benim Taleworlds'e tavsiyem birisini tutup :D bir youtube kanalı üzerinden hem ingilizce hem türkçe sıfırdan başlayan bir modlama ders serisi yapması bu sayede hem...
  5. Zenci Musa

Savaşı Hızlandırabilme

Yok kanka kaldırmışlar o zaman veya yüklediğin bir moddan da olabilir
  6. Zenci Musa

Politika Yardım!

Zor işmiş boş verin :grin: daha kolay yolunu bilen varsa yazabilir :grin:
  7. Zenci Musa

Politika Yardım!

Krallıktaki Mevcut Destek kısmını arttırmanın bir yolu var mı?
  8. Zenci Musa

In Progress Karakterlerin Nerede Olduğu Gözükmüyor

Gelişme: Ayrıca ordu kurarken karakterlerin ne kadar uzak mesafede olduğu da yazmıyor
  9. Zenci Musa

Savaşı Hızlandırabilme

Tab tuşuna basıp orta mouse tuşuna basarsanız savaş hızlanır :grin: .
    yaw ben savaşta hayattayken demiştim seninki öldükten sonra onu ben fareyle yapıyordum zaten :grin: Ayrıca denedim şimdi öldükten sonrada olmuyor senin dediğin manuel hızlandırabiliyorum
  10. Zenci Musa

Savaşı Hızlandırabilme

Tab tuşuna basıp orta mouse tuşuna basarsanız savaş hızlanır :grin: .
    o_Oo_Oo_O
  11. Zenci Musa

Savaşı Hızlandırabilme

Haritada nasıl zamanı hızlandırabiliyorsak savaşın içinde de savaşı hızlandırabilme özelliği getirilse çok iyi olur.(Yani illa cheat engine mi kullanalım :D
  12. Zenci Musa

1000 Kişiyle 100 Kişilik Şehri Alamayan Monchug!

Söze gerek yok. Oyunda hala çok fazla sıkıntı var 1 sene olacak çıkalı!
  13. Zenci Musa

Birliği Kilitleyebilme özelliği

Selamlar arkadaşlar şöyle bir özellik getirilse güzel olur aynı ticarette nasıl istediğimiz bir itemi kilitleyebiliyorsak savaş başladığı zaman istediğimiz bir birliği kilityebilmek güzel olur. Aslında ben bu özelliği tamamen yoldaşlar için istiyorum Yoldaşları 5'e atadım. 0'a basıp hepsini...
  14. Zenci Musa

Seçtiğimiz Askerleri Seçtiğimiz Düşman Grubuna Saldırtma

Ekstra bir seçeneğe de gerek yok. Birlikleri başka yere hareket ettirirken nasıl ki kaydırma çubuğu gibi bir şey çıkıyorsa f3e basılı tutunca da saldırtmak istediğimiz nirliğe doğru kaydırarak yapabilmeliyiz. Viking modunda vardı sanırım bu. Zaten süvari saldırısı başlı başına bir fail. O kadar dağınık saldırıyorlar ki.
    Süvari görüşün hakkında fazlasıyla katılıyorum :grin:
Top Bottom