Recent content by Zen-G

1. Zen-G

Need More Info Crash on Startup

This looks like a different crash. Have you ever modded the game before? (even if you deleted them)
    Yes i was try to use some modes but they always make crash and i deleted all off them.
  2. Zen-G

This crash is also has a fix in the works. For not being able to select any main menu buttons you can use this workaround:
    Hi, i tried but same errors again i cant play my game i dont understand really.
    2022-01-31_16.03.38_f3e45915e79e4348e1907ea0462b2e9c
  3. Zen-G

Resolved Crashing at startup

Hi, i have also many crashes after format my pc. 2022-01-25_17.36.58_f3e45915e79e4348e1907ea0462b2e9c and i also tried reinstall delete spriteData.xml. After deleting this file game is open but in single player no any play buttons in multiplayer give another error is ;

"Application crashed because it could not get new memory from the operating system.

Requested memory size is 9223372036854775808 bytes.

Common causes are:
    -Physical memory of your system might be insufficient for current configurations
    -Your OS page file might be too small
    -Other running applications might increase memory pressure on your system"

pls help me...
  4. Zen-G

Hi, ı have also many crashes after format my pc. 2022-01-25_17.36.58_f3e45915e79e4348e1907ea0462b2e9c and i also tried reinstall delete spriteData.xml. After deleting this file game is open but in single player no any play buttons in multiplayer give another error is ;

"Application crashed because it could not get new memory from the operating system.

Requested memory size is 9223372036854775808 bytes.

Common causes are:
    -Physical memory of your system might be insufficient for current configurations
    -Your OS page file might be too small
    -Other running applications might increase memory pressure on your system"

pls help me...
  5. Zen-G

Windows'lu Laptoplar İle İlgili

Windows 10 deneme sürümü yüklüdür eğer ekstradan bir 600-1000 TL vermediysen.
  6. Zen-G

Ram yükseltme konusunda tavsiye bekliyorum

Arkadaşa katılıyorum. Eğer 12 Gb yapacağım diyorsan bu; Ram. Ama diyorsan ki ben 16 yapacağım ki bu daha stabil olacaktır. 2666 Mhz'nin altında olmayan 2 tane güzel bir RAM alabilirsin.
  7. Zen-G

Multi giremiyorum yardım lütfen !

Dostum 1.0.5 yamasından beri böyle durum bende 1 haftadır yani
    Bana kalırsa senin bilgisayarında bir problem var hocam. Bende hiç böyle bir problem yok.
  8. Zen-G

Bir antivirüs programı veya benzeri bir şey varsa kapatmayı deneyin. Belki o dosyaları engelleyen bir durum söz konusudur.
  9. Zen-G

Steam üzerinden aldıysanız, kütüphane bölümünden oyunun üzerine sağ tıklayın. Daha sonra özellikleri seçin ve karşınıza gelen pencereden, yerel dosyalar sekmesini seçin. Seçtikten sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneğini kullanıp tekrar deneyin. Game Booster tarzı uygulama kullanıyorsanız kapatıp tekrar deneyin.
  10. Zen-G

Bannerlord Sürüm Uyumsuzluğu Sorunu Çözümü !

Arkadaşlar dün gerçekleşen bu sorunla ilgili çözüm, güncellemeyle gelmiş. Fakat yine de çözülmeyen arkadaşlarımız var ise şimdi göstereceğim yöntemi deneyerek sorununa çözüm bulabilir! Öncelikle Steam kütüphanemizi açıyoruz. Daha sonra Mount & Blade II: Bannerlord'a sağ tıklıyoruz ve...
  11. Zen-G

Çok Oyunculu'da Yaşanan Genel Sıkıntılar ve Beklenen Çözümler !

Herkese selamlar. Bu konu başlığı altında kendim de bizzat deneyimlediğim ve birçok konu başlığı altında da gözlemlediğim sorunlara değineceğim. En az birini bile yaşıyorsanız belirtin ki yöneticiler ve geliştiriciler yapılacak ve düzeltilecek iş rotasına belki bunlardan birini ekler. 1)Oyun...
  12. Zen-G

Bannerlordu Multiplayer Oynamak İsteyenler !

Davet geçersiz dostum düzelt istersen.
  13. Zen-G

Phanda Gaming [PG]

Rez.
Back
Top Bottom