Recent content by Zekoliman

1. Zekoliman

1.4.0 Beta yı nasıl buldunuz

iyi buldum temiz snowball effect azalmış gayet temiz performans iyileştirmesi de var. gerçi 2080ti kullanddiğum içün anlayamayom farkı :grin:
    hocam ucundan bana da verebilir misin :grin:
  2. Zekoliman

Kalede ki Milisler

Eğer eski savenden devam ediyorsan, o yüzden oluyor. Bende de öyleydi, yeni save açtım öyle bir sıkıntı yok.
  3. Zekoliman

İşlevsel Modlar

Beta 1.4 ile Diplomacy Fixes, Stop Conspiracy, Extend Conspiracy modlarının hepsi crash veriyor. Krallık kurdum önüne gelen random savaş açacak. Bu olmadı.
    Diplomacy fixes 1.4 ile sorunsuz kullanabiliyorum.
  4. Zekoliman

Performans açısından Beta mı Stabil sürüm mü?

Stabil sürüm bir hafta yada daha uzun süre test ediliyor. Beta yeterince test edilmeden yayınlanıyor buna bağlı olarak daha fazla sorun var.
    Sorun olarak anlıyorum, ben FPS, performans açısından sordum.
  5. Zekoliman

Performans açısından Beta mı Stabil sürüm mü?

Arkadaşlar sürekli betalardan devam ediyorum ama performans açısından stabil sürüm mü daha iyi yoksa betalar mı?
  6. Zekoliman

Resolved 1.4.0 Beta Oyun Açılır Açılmaz Crash

Hata araştırılıyor. Çözülünce hotfix ile gönderilecek en kısa zamanda.
    Teşekkürler :smile: Crashes dosyası boş, yoksa yükleyecektim.
  7. Zekoliman

1.4.0 Beta yı nasıl buldunuz

Performans iyileştirilmesi yapılmış mı?
  8. Zekoliman

Resolved 1.4.0 Beta Oyun Açılır Açılmaz Crash

1.4.0 Betası yeni geldi hemen yamayı uyguladım, herhangi bir mod vs. değil yeni bir save açtım, creash yedi, kayıtlı bir oyunuma girmeye çalıştım yine crash yedim.
  9. Zekoliman

İşlevsel Modlar

Şu aldığımız kaleleri keep diyerek direk aldığımız mod hangisiydi ya
  10. Zekoliman

Tek oyunculuda karşılaştığım sorunlar & öneriler için geribildirim başlığı

Hocam sistemimiz sistemimiz aşağı yukarı aynı, ekran kartımız aynı, ram senden yüksek ama bende drop oluyor, fps de düşük. Sizde sıkıntı var mı?
  11. Zekoliman

Mount & Blade Bannerlord Kale ve Şehirlere erişim (MOD YARDIM)

Settlement Rename
    Türkçe Mod Linki: https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/1083/
    Orjinal Mod: https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/820

@Zekoliman Bu modda ki Dll dosyasını incele. Nasıl yapıldığına dair fikir edinirsin. Dosyaları değiştirerek mod yapamazsın malesef o şekilde değil.
    Şu seriye göz at. C# bilmiyorsan hiç bulaşma derim.

3-4 yıldır c# ile ilgileniyorum, benim kastettiğim şey mapteki şehirler, kaleler vs. hangi dll dosyasının içinde
  12. Zekoliman

Mount & Blade Bannerlord Kale ve Şehirlere erişim (MOD YARDIM)

Bannerlordda nasıl haritadaki şehirlerin, krallıkların vs. ismini değişebilirim, mod yapmak istiyorum da dosyaların içinde mapi bulamadım
  13. Zekoliman

İşlevsel Modlar

Biraz daha istek gelirse orijinaline çeviricem. Biraz sırıtıyor ama türkçe forumdayız herkes tarafından anlaşılmasını istedim.
    Hocam açıklamasına türkçe şeklinde anlatabilirsin, ama isimler bazen komik oluyor :grin:D
Back
Top Bottom