Recent content by zeduser10

1. Resolved smithing perks bonuses are removed when we load

I am sure this issue has already been listed as "In Progress" for one hundred and sixty-one days.
    It's unbelievable that even after such a long time, it still hasn't been fixed.
    wow :grin: I didn't know what to say.
  2. Resolved smithing perks bonuses are removed when we load

What do you mean by Smithing perks bonuses? Could you describe the issue with more details?
    I produce high quality (legendry) items and their bonuses are removed when I load the game.
  3. Neredeyse 2 yıl sonra geri döndüm oyun Mükemmel !!!!!!

En son 2 yıl gibi bir zaman önce hakaret ettiğim, sinirden kudurduğum dönem vardı oyun için. ban yemiştim forumdan gelmedim sonrasında. oyunu erken erişimden çıkarılınca bile güvenmedim. bir kaç patch daha atılmasını bekledim 3 5 ay kadar . bu mayıs ayında oynamaya başladım tekrar. Oyunda ne...
  4. Resolved smithing perks bonuses are removed when we load

özet : Nasıl Çoğaltılır : Hile kullandınız mı ve öyleyse hangileri : Sahne Adı (ilgiliyse): Medya (Ekran Görüntüleri ve Video): Bilgisayar Özellikleri : İŞLETİM SİSTEMİ: GPU: GPU Sürücü Sürümü: İŞLEMCİ: VERİ DEPOSU: Anakart: Depolama Aygıtı (HDD/SSD):
  5. Bazı zırh değerleri bug mu yoksa öyle mi ?

ilginç olmuş. hepsinin başında asil var şimdi bot da düştü. asil şeritli bot ismi. oda 30 veriyor
  6. Bazı zırh değerleri bug mu yoksa öyle mi ?

Merhabalar, asil katmanlı zırh eldiveni 31 veriyor , asil bronz kaplamalı omuz zırhlı boyunluk 16 gövde- 19 kol veriyor. tam olarak kafama takılan şey şu cheat kısmını açtığımda bile bunlar kadar güçlü eşyalar yok. oyunun 50 ci günlerde nasıl bunlar elime geçti. tam olarak anlamadım görüntü bug...
  7. Need More Info Very high crash probability while loading of (character model) textures [1.8 but it already started 1.7.2]

I have that same problem. I am using windows 8.1. I couldn't find a solution.
  8. 1.8.0 oyun karakter'e isim koyma yerinde yada oyuna girişte donuyor.

anladığım kadarıyla konu doğru yerde olmasa da hala yetkililer türkiye forumda ilgilenmiyor. ne diyeyim bilmiyorum bu oyuna önceden söver sayardım da çok da umurumda değil artık.
  9. 1.8.0 oyun karakter'e isim koyma yerinde yada oyuna girişte donuyor.

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin
    doğruladım 2 kez. hatta bir eski sürüme geçip 1.7.2 e sonra geri aldım 1.8.0 a gene olmadı.
  10. 1.8.0 oyun karakter'e isim koyma yerinde yada oyuna girişte donuyor.

konuyu teknik destek kısmına taşırmısınız. oraya açtığımı sanıyordum.
  11. 1.8.0 oyun karakter'e isim koyma yerinde yada oyuna girişte donuyor.

1.7.2 e aldım burada o hatayı alan başlıklarla dolu gene açılmadı. bildiğin oyuna giremiyorum alo taleworldss
  12. 1.8.0 oyun karakter'e isim koyma yerinde yada oyuna girişte donuyor.

merhaba, dünden beri oyuna giriş yapmaya çalışıyorum bir türlü başaramadım. oyunu açmamda sıkıntı yok. save dosyam çok eski olduğu için silmiştim. yeni bir tane oluştururken karakter'e isim koyma ekranına kadar bir sıkıntı yok, sonrasında isim değiştirirken %90 donuyor. yada çok hızlı geçersem...
  13. Open Karakter Oluşturma Ekranında Oyun Donuyor Crash Veriyor

O sorun hala devam ediyor mu :grin: karakter ekranında ne seçeceğine daha önce karar ver yeni sefer dedikten sonra hızlı hızlı geçmelisin karakter oluşturmayı yoksa crash veriyor yani 1.7.2'de ben öyle çözmüştüm
    deniyeyim. malesef devam ediyor
  14. Open Karakter Oluşturma Ekranında Oyun Donuyor Crash Veriyor

başka bir konu açmak istemiyorum. bugün oynamaya başladım 1.8.0'ı karakter seçmede oyun donuyor öyle kalıyor. alt f4 çekiyorum oyundan çıkıyor ama oyun görev yöneticisinden kapatmazsam hala açık kalıyor !!
  15. Haydut sorunsalı buna artık çözüm gelicek mi ?

nese forumdan çıkıyorum. konulara zaten yetkililer mesaj atmıyordu. görürler mi onada şüpheliyim. önemserler mi ? hiç sanmıyorum. sitem edesim geldi
Back
Top Bottom