Recent content by zeduser10

1. Haydut sorunsalı buna artık çözüm gelicek mi ?

nese forumdan çıkıyorum. konulara zaten yetkililer mesaj atmıyordu. görürler mi onada şüpheliyim. önemserler mi ? hiç sanmıyorum. sitem edesim geldi
  2. Haydut sorunsalı buna artık çözüm gelicek mi ?

Haydutlara karşı yapılacak bir düzenleme bana mı ufak geliyor bir tek ? bu kadar zamandır düşünülmedi mi anlayamıyorum. Fikir : Alınan kale, kentlere atanan 30 yada 40 süvari askeri olan, sefer harita hızı yüksek olan bir ordu koymak. atanan kent yada kalede devriye gezicek. ücretlerinide bir...
  3. Refah durdurma

Merhabalar, oyun da 2 şehrim 3 kalem var sahibi olduğum aşırı geliştiler. Yiyecek sıkıntısı yaşıyorum 1 sene öncesi gibi. Bu refahı durdurmamın bir yolu yok mu.? politikalardan yaparsam, gelişmemiş başka klan üyelerim, benimki 1 2 kent im gelişimi duracak, gerileyecek. Kent e yada kaleye refahı...
  4. Karakter yetenek sorusu, map hızı try hardlar gelin pls

Savaş atı istiyorsa ayırılıyor sadece.
    ben bir adamı arıyorum oyunda ama bulamıyorum. eskiden en son yerini söyleyen olay vardı. hile bile açtım gene bulamıyorum. ansiklopedide 1 yıl önce tutsak edinilmiş o yerlerede bakıyorum yok. nusunu evlendirecem büyüklere soramıyorum :sad:
  5. Karakter yetenek sorusu, map hızı try hardlar gelin pls

4cüde ekleyeyim bir askeri geliştirirken at ve savaş atları fark ediyor mu. aseray atı yapıyorum hep bu önemlimi. daha ucuz at koysam atları değişiyor mu standart mı :grin:
  6. Karakter yetenek sorusu, map hızı try hardlar gelin pls

Oyunda kavramları anlayamıyorum tam olarak 1- binicilik 100 level talenti ,Kemankeş, Senin formasyonundaki menzilli askerler için at sırtında isabet hassasiyetini azalt. Aktif olması için komutan diyor. Bunu aktif etmek için yanımda duran NUSUN kardeşim yeterlimi onda açık. asıl sorum...
  7. Taleworlds parayı vurup gitti mi?.

Herhangi bir kanıta dayanmaksızın boş iftira atmaktan dolayı banlansan şuanda haksız olmaz modlar. Boşa günah.
    hmm yancı tayfa
  8. Taleworlds parayı vurup gitti mi?.

gerek yok ss felen atmaya. açıkcası size atmakla uğraşamam(yanlış anlaşılmasın kanıtlamaya gerek duymadığımdan). işine gelmeyen şeyleri güzelce silip mutelediler. nese takibim hiç yok 6 7 patchdir notlara bile bakmıyorum o yüzden geri kaldım forumda :grin:
  9. Taleworlds parayı vurup gitti mi?.

Moderatörün eleştirdiği için herhangi birini banladığını görmedim? nerde örnek?
    son mesajlarımı kontrol etmeden yazıyorum. son mesajım net 4 ay önce felendir. uzun süredir foruma giriş bile yapmıyorum. uzaktan bakıyorum. oyunu çiviliyorum çünkü hak ediyor. eleştirimi sert yapıyorum ÇÜNKÜ HAKEDİYOR ! her seferinde flame yok kötü söz uzaklaştırıp duruyorlar. en son 2 hafta mı ne atmışlardı muteyi. gönder gelsin mod
  10. Kalradya'da Kullanılan Kimyasal Silahlar

Bu çok güzel duruyor ya, umarım bununla ilgili bir mod yapılır. Mancınıkla vebalı inek fırlarınız bir kaleye, kalede atmosfer böyle olur. Sonra kalenin dört tarafını sarıp ölmelerini falan bekleriz. Çok kaotik duruyor açıkcası, bayağı bir hoşuma gitti :grin:
    strongold crusader mı oynuyoruz Lordum :grin:
  11. Armağan bey ne vaat etti?

full yalan dolan geçmiş video da . 2021 geldi hala bir noktaya getiremediler. 2019 bile diyorlarmış ha ha ha ha
  12. Bannerlord Gelişme Hızı

Bir oyun çıktığı gibi twitch vs izlemeden satın aldığım ilk oyun kendisi. o kadar çok güvenmiştim ki 120 mi 150mi hatırlamıyorum direk verdim.
    k.b sınlar geri verilme politikasına uyacak bir şey değildi. çünkü olayları anlayana kdaar bir 10 saat geçiyordu . anlayınca zaten 2 saati çoktan geçtiğinden elinde patlıyor oyun...
    ben ümidimi kestim kaldıki tek bunu düşünsem. mobil dışında böyle pc oyunları yapıp bu kadar başarılı satış yapan bir türk şirketi olduğundan gururlanmıştım hepsini geri alıyorum
  13. 1.5.2 Beta Güncelleme Notları

eline sağlık. yetkililer 3 gün, 5 gün, şu gün, bugün yapıcaz diyorlardı en son 3 hafta önce siteye girdiğimde hala 1.4 küsürde duruyor.
  14. 1.5 beta patch çeviri

:grin: :grin: flame den ban atarlar haklısın
  15. Krallık kurma görevi ?

oyunda böyle şeylerin değiştiğini hiç sanmıyorum. bende oyun çıktıktan sonra 1 ay oynadım, o vakitdir oynamıyorum uzaktan takip ettiğime göre değişen düzgün birşey yok hala
Top Bottom