Recent content by Zatorak

1. Zatorak

Rakip Devlet Ve Lordları Tamamiyle Yok Etme

Uzun süre zor seviyede oynadığım bir kayıdım var ve hala oynamaktayım khuzait krallığının yeni başı olarak devam ediyorum Lakin ben kral olmadan yok olmuş batanya krallığı 80 kişilik askeri güçten 600 çıkınca kalemi almış Şimdi önceden düşen krallığın kafasını kessen aran kötüleşiyor kesmezsen 80 kişiden 600 kişiye çıkıp kale alıp başını ağrıtıyor Ekstra durduk yere çıkan isyanlar oyunu kısır döngüye sokuyor Kısacası oyun saati uzasında nasıl uzarsa uzasın diye yapılmış bir oyun olmuş Bannelord korsan oynamadığıma giden 1lirama dahi yazık
  2. Zatorak

Bannerlord yoldaş spam olmuyor

özellikle oturupta incelemedim ama öyle bi şart mı var ki?mesela güzel bi mühendis var bende imparatorluk medeniyetide,adam ölünce bi süre sonra yerine yenisi geliyor ama aseraylardan geliyor.ölenle aynı medeniyetden olana çok denk gelmedim,o iş rastgele heralde.
    Bende tam anlayamadım lakin tüm yoldaşları incelediğimde her medeniyetten 2 şer tane oluşmuş Acaba yeni yoldaşların spam alması klan seviyesiylemi alakalımı diye şüphe ediyorum Aynı medeniyetten yoldaş isteme sebebimse skil ağcımdaki özellikden (yalan ırkcıyım) dolayı Dosyaları doğrulamama rağmen hala aynı
  3. Zatorak

Bannerlord yoldaş spam olmuyor

2yoldaşım savaşda öldü ruhları şadolsun ama şöyle bir sıkıntım var Yoldaşlar tekrar spam olmadı (kendi uygarlığımdan) bu yoldaşların dosyası nerde O dosyayı silip tekrar yüklesem düzelirmi
  4. Zatorak

Coop-yoldaş

Acaba sıngelda arkadaşımızı yanımıza yoldaşlardan biri  olarak alma imkanı sağlayan bir mod varmı yapılabilirmi? diplomaci modunda herhangi bir lordun ordusuna paralı asker olarak katıldığımız gibi arkadaşımda benim orduma hazır yoldaş karakteelerini kullanarak coop oynuyabileceğimiz mod varmı ? 
  5. Zatorak

Khergit rehberi ve tiyolarınızı bekliyorum.

Diplomasi modunda oynuyorum şuanki hedefim yoldaşlarda dahi bir khergit ordusu kurmak benim için görünüş ön planda sizce khergite benzeyen hangi yoldaşları topluyum hangi nayona yağ çekeyim sancar hanı sonradan satıp dustum hana ne zaman gideyim kısacası khergitle alakalı bildiklerinizi yazın. :)
  6. Zatorak

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Ben börühan kergitlerin mareşeliydim ıchamur kalesini aldım kergitlerin şehir olarak tulga kalmıştı neysr fettettim alfım ıchamuru bana vermeyince rest çektim 7 8 nayonla aram iyi yoldaşlardan jeramusa toplak bi yoldaşımada toprak verdim (soylu bi yoldaş) 2 lordum oldu şehiren 400 adam yığdım yarı acemi %65 i herkesle barış halindeyim bu kergitler sarranidler hariç hepsiyle savaşta kergitlere savaş açıyımmı ordusunu yıpratabilirmiyim 117 kişilik full ordum var aram iyi olan nayonları nasıl krallığıma çekerim zaten patavatsız sancar hanın az bi kalesi kalmış bide tulga şehri kayın babam asugan nayon ve sülalesinemi yağ çekeyim sizden istediğim sadece yükselişi nasıl gercekleştiririn? Ha bide mod diplomasi
  7. Zatorak

Mod yapımı

Bi arkadaşımız yoldaşın yerine oynasın npc bi orduya nasıl katılıyorsak oda öyle olsun sadece savaş alında at koştursun (coop :fruity: )
  8. Zatorak

En İyi Krallık Kim ?

1)kergit hanlığı:eek:yununuzu hızlandırır+dinar+herhangi bi krallıkta mareşellik alabilirsiniz hızlıca
    2)nord:kale kuşatır düz arzide askerlerinizin kargılar tarafından ölmesini izlersiniz para kasması zor
    3)sarranid:arab oynamadım oynamamda
    4)svadya:para kasması zor askerler şövalye olana kadar oyundan hevesiniz kaçıyor
    5)veagir:az sabretseniz iyi ama nord lar kalelerinize rahat vermiyor sadece konum olarak kötü bi yerdeler
    6)rodok:eek: kadar dağlıkki adamları fazla sallayan yok kendileri bile üşeniyolar bence :smile:
    7)kendi krallığınız:ben genellikle kale kuşatması hariç heryerde kergit kullanıtım kale kuşatmasında rodok ve nordlar iyi iş görüyor
  9. Zatorak

Coop yapabilirmiyim?

Mod yapma ve yazılımdan anlayan bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim benim aklımdaki coop 1kendi karakterimiz olucak 2yani arkadasımız hanlardaki yoldaşların yerinde olucak diplomasi modundaki npc ordusuna kiralık asker olarak katıldığımız gibi bunu yapılabilir bir şeymi  benim bahsettiğim coop...
  10. Zatorak

MB Warband'de Yapmaktan Keyif Aldığınız Şeyler?

Sarranid kesmek kesmesi zevkli hacı!!
    -Hülagü han
  11. Zatorak

Ateş ve kılıcın Coop

Ateş ve kılıcın coop modu olduğunu duydum doğrumu? :shock:
  12. Zatorak

Orjinnaliğini bozmayan mod önerileriniz!

Orjinalliğini bozmucak mod bu diyosun peki başka bu tarz önere bileceğin mod varmı
  13. Zatorak

Orjinnaliğini bozmayan mod önerileriniz!

Hocam öncelikle bu oyunu 16 yaşımdan beri oynarım ama ne forum sitesinde takıldım ne de mod araştırdım orjinal hali hoşuma gidiyor amaşöyle sıkıntılarla karşılaşıyorum 1)Krallık kurmak için savaştığım krallığın kalesinin önünde bekliyorum geleni geceni doğruyorum serbest bırakıyorum 4gün sonra...
  14. Zatorak

Kodcu Yardım & Destek Hattı

Ufak hatalar misal krallık kurunca bi yoldaşıma toprak verdim sancağı nord kralının sancağı oldu misal kalden esir kaçırmak için gizlice girince ensende kılıçı tam sallamaya hazır 4kişinin olması yada bi lordu yenince o lord 3 gün sonra sana süvarilrrle saldırması taht valisinin isyanına ortak olunca savaş açılan kralşığın ne ekonomisine nede derebeyi çöküşte olmasına rağmen anormal derecede artması ve bu olayların 3güm sürmesi
  15. Zatorak

Kodcu Yardım & Destek Hattı

Warbandın orjinalliğini bozmıyacak warbandın ufak tefek hatalarını çözebilecek mod varmı :shock:
Back
Top Bottom