Recent content by yusuforever

1. Native Completed The Champion's Cup $100 Duel Tournament

Yuzarsif 7 - 6 DarkLight
  2. Native Completed The Champion's Cup $100 Duel Tournament

Yuzarsif 7 - 1 Sigmar
  3. Native Completed The Champion's Cup $100 Duel Tournament

Yuzarsif 7 - 0 MidZ
  4. Native Completed The Champion's Cup $100 Duel Tournament

In-Game Name:Yuzarsif
    Steam Link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198028132118
  5. Iron Ravens

Hayirli olsun. Gecen gun klana basvurayim dedim. Neymis efendim IR’de ki oyuncu kalitesini arttirmaya hakkim yokmus. Istemiyosaniz istemiyorum diyiverin kardesim boyle bahane mi olur
  6. [AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Soruda kanitla ilgili bi sey sormuyor. Dayangindan falan da anlamam ben. Ama A’nin tek telabi fidelerin degeri kadar olabilir diye dusunuyorum
  7. [K2T 1.Sezon] Kılıç&Kalkan Düello Turnuvası - Kazanan: Alpha

kalradyafatihi said:
    oyun oynamak faydalı bişey olsaydı 1 saat once gurur duycaktım ne güzel blok yapmışım herkes otoblok dedi diye  :grin:
    oto blok olsaydım

nord yerine vaegir olup winged mace alırıdm. hem daha ucuz hemde vurdumu düşürüyor. nasıl olsa kalkan derdimde yok. bastımı bloklardı. winged mace kalkanla birlikte oynanmıyor. yarım saniyelik kalkan açma kapama anında adam s ye basınca erimden çıkabiliyor
    bolbol tekme atardım. nasıl olsa kendi kendine bloklardı.

bu oyunda sadece 3 kere tekme atabildim 1 i isabet etti. ama ondada kılıçla vuramadım. çünkü hassasiyet sona yakın diye tepeden vururken ıskaladım.

s kırmak diye 2017cilerin  bi tabiri vardır. son zamanlarda çoğaldı bu tabir.
    s ye basınca ve zırh hafif olunca (buna sebepte zırh almadım, basit kalkanlar ve 190 lık balta alıp zırh fiyatını telafi edebilirdim) karakter hızlıca geri gider ve karşı tarafın hareketleri daha rahat anlaşılır. karşı kafasını sağa çevirirse direk o tarafa kılıç bloklanır. karşı taraftan once bloklanılmış olur. tabi karşı taraf s tuşundan bi haber ve "ben proyum keserse hiledir aaa" kafasında olursa benim neden hep s kırdığımı anlamaz ve bloklanınca" aaa hile" diye bağırır.

rastgele kılıç savurmaktan çok rastgele blok yapılınırsa ve mantıklı bloklar yapılnırsa karşı vursa dahi ya o tarafa blok yapılmıştır ona gelmiştir. yada 1.158 de gelen chambering olayı gerçekleşmiştir. ting diye ses gelir.  karşı taraf vururken kılıca hücüm edilirse yine bloklanmış olunur.

oto blok açıksa kalkana para verilmez. winged mace alınır

hassasiyet fullenirse bu saçma bloklamalar ve savurmalar blok şansını artırır. bi kaplumbağa olmak var, bide çita olmak var.

otoblok açıksa 7 0 kazanılır, babannem bile kazanır. niye 7 4 yenileyim.  7 4 yenilmemin nedeni bu blok olayının artırmamdı. blok yapmaktan vuramadım son ellerde. ikinci bir neden de kucakta oynamam olabilir. laptop kuçağımda mouse padde klavyenin sağı üstündeydiı. mausu klavye üzerinde gezdirmemdi.
    1374 tamı tamına saatim var niye ilk defa auto diyen çıktı? turnuva nedeniyle güzel blok yapmammı yoksa mausu fullemem sonucu bloklar doğru denk gelirken  yakın mesafede fake atamamammı?

şimdi autoblok olayını araştırıyorum. fiyat uygun olursa 2 günlüğüne oto alıp horac scepion ve bunu çağırcam. tabi oto olduğumu belirterek.  legalse oto satanlar bana pmden ulaşsın.
    Blok tutmakla tekmenin ne alakasi var anlamis degilim. S kirmak 2017cilerim tabiri degil. Winged mace daha hizli ve baltayla erimi ayni. Mouse hassasiyetinin hizli olmakla alakasi yok. Otoblok al 7-0 kazan oyunu birakirim derdim ki 7-4 kaybetmissin. 1317 saatten tek anladigim otoblok adamin oyunda hizli gelismesini yavaslatiyo. Ama yanlis anlama %100 otobloksun demiyorum.
  8. [K2T 1.Sezon] Kılıç&Kalkan Düello Turnuvası - Kazanan: Alpha

Oyun içi adınız:Yuzarsif
    Steam adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198028132118/
    İstediğiniz krallık: Veagir
    ID'niz: 104461
  9. [Council Tournament II]

7-3 won against DarkLight as Yuzarsif.
Back
Top Bottom