Recent content by Yensur

1. Yensur

EU Native Duel In-progress European Duel Tournament Edition VI (87 players)

Your Nickname : MrAsh
    Your Steam profile : https://steamcommunity.com/id/013010431941/
    I have read and agree to abide by the tournament rules.
  2. Yensur

[WTKT]- Warband Türkiye Kış Turnuvası Takımlar,Kadrolar ve İletişim Bilgileri -

MTRG_OguzKhan said:
    Draqulaa said:
    Hayda jumongdamı hile çıktı kendisi zaten şüpheli oynuyordu
    aynen arada açıyorum auto kick ve auto chamber oyundayken adminlere flan yazın banlasınlar beni :grin: herneyse bu Turnuvada bir çok emeğim geçti ama hakettiğimiz değer bu kadarmış konuyu kapatalım turnuvada Tüm Takımlara Başarılar Dilerim umarım sorunsuz bir şekilde bitirebilirsiniz
    pişkin pişkin kendin söylemiyor muydun aimbot kullandım ben diye :smile:
  3. Yensur

[WTKT]- Warband Türkiye Kış Turnuvası Takımlar,Kadrolar ve İletişim Bilgileri -

Yuarvi said:
    Sepia said:
    Başarılar, sahalar boşken yardırın  :party: :grin:
    Bizde tam Sepia ne zaman gelecek diyorduk
    Olsaydı burda olamazdın zaten ..:smile:
  4. Yensur

Native Completed The Champion's Cup $100 Duel Tournament

In Game Name = Ash
    Steam link = https://steamcommunity.com/id/Ajod/
  5. Yensur

[~TÜRKİYE WARBAND KARMA MAÇ PLATFORMU~]

Oyuncu Nick:Ash
    Oynadığı Birlik: OKÇU
    Oynadığı Mevki:eek:ynayıcı
    Oyuncu Mikrofon: var
    Oyuncu Potansiyeli: 01/10
  6. Yensur

[WWC18] Looking For Team

Hi I am Ash main archer looking team just for this tournament

https://steamcommunity.com/id/Ajod/
  7. Yensur

[K2T 1.Sezon] Kılıç&Kalkan Düello Turnuvası - Kazanan: Alpha

Ash 7 - 3 ParalyzeR

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1498729748

gg wp
  8. Yensur

[BCM] Team Rosters & Substitutions

Remove me in fp pls,thank u
  9. Yensur

[K2T 1.Sezon] Kılıç&Kalkan Düello Turnuvası - Kazanan: Alpha

Oyun içi ad:Ash
    Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198355006464/
    İstediğiniz krallık:Nord
    ID'niz:3900703
  10. Yensur

Turnuva Yöneticisi ve Hile Mevzusu

Aleksey said:
    Freyja said:
    Üff Aleksey moruk sen ne yaptın öyle ya. Kimseye bu konu hakkında bir açıklama yapmak zorunda değilim, çünkü gereksiz adamlarsınız. Burası turnuva konusu, çık dışarda yap işini. Boş bir adamdın her zaman, sağ ol kanıtladığın için. Dediğim gibi kimseye bir şey kanıtlama zorunluluğum yok, zaten olay hakkında da forum dışında bir şey bilmiyorsunuz. Hileci diye sözedebilirsiniz benden, sadece daha fazla açıklamayı hakketmiyorsunuz.

Bu savunma da çok ilginç, "kimseye hile olmadığımı kanıtlamak zorunda değilim", ne kadar hileci varsa aynı şeyi diyo. Açıklayacak bir şeyin yok zaten. Moss kullanırken multihackli hilenden wallhack açmışsın. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama o kadar yıl bu kafayla iyi hayatta kalmışsın.

Bir sonraki turnuvalarda insanlara video çekerek oynayım diye  yalvarmanı iple çekiyorum. Şimdiden başlamışsın zaten ama ban yemekten kurtulamamışsın ahshdhdhd

Hayır bi de biraz onurlu ol da bari yaptığını kabul et. Hala kendini savunuyorsun. Gerçi akıllı ve onurlu biri olsan hile kullanmazsın zaten en başta ama neyse.
    Nessa istersen direnmeyi kabul edip,kendini kanıtlarsın hile olmadığına dahil fakat BCM yöneticilerinde çok sağlam kanıtlar varmış ban açılamayacak bir şey değil açıkçası ben wbmm den banlandım fakat biraz da olsa kendimi kanıtlayıp banımı açtırdım.Yiğidin malı meydandadır.
  11. Yensur

Freyja said:
    Ashh said:
    Freyja said:
    Üff Aleksey moruk sen ne yaptın öyle ya. Kimseye bu konu hakkında bir açıklama yapmak zorunda değilim, çünkü gereksiz adamlarsınız. Burası turnuva konusu, çık dışarda yap işini. Boş bir adamdın her zaman, sağ ol kanıtladığın için. Dediğim gibi kimseye bir şey kanıtlama zorunluluğum yok, zaten olay hakkında da forum dışında bir şey bilmiyorsunuz. Hileci diye sözedebilirsiniz benden, sadece daha fazla açıklamayı hakketmiyorsunuz.
    Noldu hile sıfatı denmesi zevklimiymiş :razz:P  Okadar millete atıp tutuyordun emin ol senin hile oldğunu anlayıp sölemeyenler vardı sırf tr deki her iyi oyuncuya hile dendiği için,hile olduğun okadar belli ediyordun ki aim konmayacak yerlere koyuyordun,kusura bakmada açıklama yapıcak yüzün varmı hala?
    Hakketen ben niye açıklama yapıyorsam hala, haberin olsun diye söylüyorum. Beceriksizin tekisin, bana yaptığın yalakalıkları da unutmadım değil. Sepia ablanın ajanlığını mı yapıyordun yoksa ?
    1.si Sepia ablan ajanlığını yapıyordun diyorsun da o hitap ettiğin adam senden 5 6 yaş büyük ilk önce terbiye saygı öğren.
    2.si Beceriksizin tekisin diyorsun fakat açıkçası bunu neye dayanarak söyledin ne beceriksizliğimi gördün.5k saatin var benimde 600 küsür saatim var hatırlatırım :razz:P
    3.si Yalakalık senin gibi birine he :grin:?
  12. Yensur

Freyja said:
    Noldu hile sıfatı denmesi zevklimiymiş :razz:P  Okadar millete atıp tutuyordun emin ol senin hile oldğunu anlayıp sölemeyenler vardı sırf tr deki her iyi oyuncuya hile dendiği için,hile olduğun okadar belli ediyordun ki aim konmayacak yerlere koyuyordun,kusura bakmada açıklama yapıcak yüzün varmı hala?
  13. Yensur

Black Dead said:
    Bayramınız mübarek olsun
    Seninde gardaşım, bi şeye ihtiyacın varmı.Nessa hile çıkmış, tahmin edilmeyecek bir şey değildi zaten fakat ben sustum.Maazallah birazdan ban yerim :grin:?
  14. Yensur

31st Ottoman Real Jannissary [Alımlar Açık] [Aktif]

Beyler isterseniz burdan değilde, aranızdan steamdan vb. yerden topluma açık olmayan bir yerden yapabilirsiniz kavganızı lütfen rica ediyoruz.
  15. Yensur

[BCM] Free Agent Listing

Remove me pls
Back
Top Bottom