Recent content by xssg

1. Resolved Cursor Flickering in menus and world map.

kuş çözüm, 00216FA5'te baytı 00'dan 01 mb_warband.exe'e (en azn buhar sürümü için) yamatırlamak. NE
  2. Resolved Cursor Flickering in menus and world map.

Bunun nedeni, programın imleci GDI kullanarak görünmez hale getiren NULL'lı bir SetCursor yapması ve ardından imleci yeniden görünür hale getirmek için DirectX ile bir SetCursor yapmasıdır. FPS sorunlarına neden olduğu konusunda tam bir mekanizma olmasam da, bunun bir tür GDI / DirectX senkronizasyonunun gerçekleşmesinden kaynaklandığını tahmin ediyorum.

Geçici bir çözüm, 00216FA5'te baytı 00'dan 01 In mb_warband.exe'e (en azından steam sürümü için) yamalamaktır. Bu, SetCursor'un başarısız olmasına ve böylece yukarıda belirtilen otostopun önlenmesine neden olur. Sistemimde FPS'im sabit kaldı ve bir daha asla batırılmadı.

Yan efektler, olmaması gerektiğinde (şüphe etmeme rağmen) bir imlecin görünür olmasını içerebilir.

Bu bir NVIDIA hatası olabilir, bir Windows GDI hatası olabilir, ancak gerçekten, sonuçta, bu sadece zayıf bir programlama hatasıdır. DirectX tarafından tekrar gösterilmek için imlecin neden GDI tarafından gizlenmesi gerektiğini düşünmem için hiçbir neden yok. Belki editör modu? Belki?
    -----
    EDIT: -- Daha fazla araştırmadan sonra yukarıdakilerin aslında geçerli ve Microsoft belgelerine göre bunu ele almanın olağan bir yolu olduğunu belirtmek isterim. Bunun neden titremeye neden olduğu ve setCursor düzeltmelerini neden yoksaytıp yoksayma da bilinmemektedir.

-----

Her neyse, gerçek hayatım için programlar geliştiriyorum ve yukarıdaki tek bayt değişikliğini yapmak için otomatik bir yamalayıcı yazdım (yalnızca steam sürümü için), aşağıda bağlayacağım (işe yararsa, forumun onu mangle edip etmeyeceğinden emin değilim).

Bu bir exe dosyasıdır, çünkü bu dağıtmak en kolayıdır. İnternet .exe dosyaları asla indirmemeniz gerektiğinin hatırlatıcısı, ancak işte başlıyorsunuz:

Warband dosyalarını her zaman Steam'i kullanarak geri yükleyebilir ve bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bunları yeniden doğrulayabilirsiniz.
    nasıl bu şekilde yapılır anlamadım nasıl yama yaparım warband exe ye
  3. Mount and Blade Warband Fare İmleci Oyunda Arada Gidip Geliyor | Mouse Cursor Blinking and Go and Come Back

bende aynı sorunu yaşıyorum.sanırım ben oyunu ilk açarken bir uyarı geldi warband ın düzgün çalışsması için falan. ama ben bunu hızlıca atlayıp oyuna girdim ve bu sorunu yaşadım bir çözümü varmı
Back
Top Bottom