Recent content by xbybesox

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Şuan oyunda ölme var mı ?
    18 yaşına basan kardeşimi gidip bulunduğu şehirden grubuma aldım. Eve dönerken girdiğimiz ilk savaşta öldü. Yıkıldım :sad:
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu imparator Lucon şehrindeki bütün turnuvalara katılıyor ama görüşmek istiyorum bir türlü bulamıyorum kendisini.Bakınca en son yine kendi şehrinde gözükmüş oluyor.
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

haydii crash yedim
    dosyaları doğrulamak çözebilir yazıyor hemen bir doğrulama sonra fotoğraf modu umarım
    Bana her şeyi de ama crash demee :grin:
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

26 yeni savaş sahnesi tam olarak ne oluyor beyler ?
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Çıkarsa beta olarak mı çıkıcak yoksa normal güncelleme olarak mı ?
  6. Bannerlord'a eklenmesini istediğim özellikler

Oyunda eklenebilecek ve gerçekleştirilebilecek o kadar çok şey var ki.Aslında ben bu devasa gelişmeleri Taleworlds'den görmeyi bekliyordum.Belki de görürüz ama bizlerin düşündüğü kadar kapsamlı özellikler getireceklerine güvenemiyorum.Bu kadar güzel bir altyapıya dolu dolu özellikler getirebilseler keşke.
  7. Diyaloglardaki eksiklikler

Hocam benim üzüldüğüm nokta 8 senedir hala bu kadar tamamlanmamış bir diyalog sisteminin olması. Oyunun zaten büyük bir kısmını bunlar oluşturuyor. Tamam savaş odaklı bir oyun olabilir ama sadece bunu istesek zaten 500vs500 boş savaş açma modunu getirmişler, oradan oynardık. Seslendirmenin neredeyse hiç olmadığı bir oyunda diyalogları da şimdiye kadar büyük ölçüde bitirmelerini beklerdim.
    Ellerinde hazır olup bahsettiğimiz diğer sorunları halledince ekleyeceklerini ümit ediyorum
  8. Diyaloglardaki eksiklikler

Tamamen katılıyorum.İnşallah bir ekip de diyaloglar üzerinde çalışıyordur.
  9. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Emeğine sağlık kardeşim.Sayende birçok insan yama notlarını anlayabiliyor.
  10. GELİŞTİRİCİLERİN DİKKATİNE İstek ve Öneri Listem !

Çok güzel şeylere değinmişsiniz.Umarım görüp okurlar ve dikkate alırlar.
  11. e1.0.4 Yama Notları

Teşekkür ederiz dostum.Emeğine sağlık.Sorunlarla ilgilenmeleri hoşuma gidiyor.
  12. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

komployu durdur görevi hakkında acil bilgi lazım
    Aynen öyle.Artıyor ama ne yapılcağı hakkında hiçbir bilgi yok.
  13. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Komployu durdurmaya çalış görevinin ardından İstiana ile konuşmaya gidersek oyun donuyor çıkıp girmek gerekiyor.Konuşmadanda görevle ilgili hiçbir açıklama yok
  14. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

İlk satın alma denemelerimde hata verdi şimdi de son birkaç saat içinde çok fazla satın alma girişiminde bulundunuz diyip izin vermiyor.Ne zamana geçer bu engelleme ?
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Sonunda çıkış tarihinin geldiğini düşününce bir anda heyecanlanıyorum ama sonra karşımda tam bir oyun olmayacağı eksik özelliklerle aynı kale ve şehirlerde oynayacağım aklıma gelince hevesim kaçıyor.Bu kadar yıl sonra keşke karşımıza gelen çıkış tam bir oyun olsaydı.
Top Bottom