Recent content by Xaiei

1. Team Rush Rush [RRush]

Airelhach said:
    Öncelikle tebrikler ama AG konusunda şunu sormak istiyorum; AG tamamen bitti mi artık, yani ilerisi için bir plan var mı(yani AG aktif olacağı zaman geri kurulacak mı?) yoksa artık tamamen RRush'la mı birleşti?

Tabii ki ayrılmak için birleşmedik fakat öte yandan yarının ne getireceğini kimse bilmiyor.Umarım herkes bu durumdan memnun bi şekilde oyununu oynar.Asıl amaç eğlenmek, yani herkesin oyundan en az eskisi kadar zevk almasını sağlamak.Böyle devam ettikçe ne bizim adımıza, ne de eski RRush yönetimi adına bir problem olacağını sanmıyorum.
  2. [AG] Anatolian Guards

Kadrosunun önemli bir kısmı nativede pasif olan AG takımı da aynı amacı paylaşan ve gerek oyuncu alımında gerekse diğer klanlarla ilişkilerinde benzer üsluba sahip iki klanın liderlerinin aldığı ortak kararla Team Rush Rush'la birleşmiştir. Böylece AG takımının oyuncuları da nativede Team Rush Rush tagıyla oynamaya devam edeceklerdir.
  3. [AG] Anatolian Guards

M.ArdA said:
    Duyduğuma üzüldüm. Aynı son bizim başımıza 1 ay kadar önce gelmişti. Ama biz şanslıydık sanırım. :roll: Neler yaşandığını kestirebiliyorum. Hayatınızda başarılar. Akıncılar her zaman yanınızda unutmayın.
    Eyvallah saolasın Arda.Biz de bu pasif halimizle yanınızdayız : )

Bu arada kimleri kırıp üzdüysek affola.Bir anlık patavatsızlıkla bazen istenmeyen şeyler söylenebiliyor.
  4. [AG] Anatolian Guards

Anatolian Guards, eski adıyla Kingdom of Anatolia (KOA) pasif duruma geçmiştir.Klanın kapanmamasının nedeni bazı arkadaşlarımızın oyuna geri dönmek istemesi, daha önemlisi bu arkadaşlık ortamının bozulmamasıdır.

Klana kim gelirse gelsin, kim çıkarsa çıksın, çekirdek kadromuz asla bozulmamıştı.Bugün, klanın kurucularından Mete_Khan klandan çıkmış bulunmaktadır.O tanıdığım en yetenekli ve zeki oyunculardan biri.Oyundaki başarısını hayatına yansıtması onun adına en büyük isteğim.

Diğer herkes ya pasif ya da aktif olarak AG'yi bekleyecektir.En azından şimdilik bunu biliyoruz..
  5. [ENL] Server Booking and Donations | All matches must be booked here

Astinus said:
    Which teams are playing in the match?: AB vs AG
    Which team are you from?: AB
    Are you looking for a server in France or Germany?: Germany
    On which date have you agreed to play? tuesday 6th
    In which timeslot (17:30 or 20:00 [BST] or Both) have you agreed to play?: 20:30 BST

19:30 will be true.It was written wrong. : )
  6. [3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Oğuzhan said:
    Önce bir alıntı piramidi yapma dürtüsüyle başladım. Farkındaysanız alıntıdabenim de eklentim var. Sonra hem belli olmaz, hem de sadece alıntı içeren bir mesaj atmak spam olur diye üzerine bir de başarılar mesajı ekledim. Yenerseniz selam söyleyin de sanırım pek anlaşılmamış orada, yenilirseniz söylemeyin, beni de rezil etmeyin anlamında o. Hani yenilirseniz sizi tanımıyorum gibisinden. Hatta gibisinden değil direk öyle. Eleman lafı da özel bir anlam taşımıyor, sadece orada aklıma gelen ilk hitap o olduğu için onu yazdım. Adamlara derdim ama sizi tanımıyorum, belki aranızda kadınlar da vardır. Zira bir kere bu da geldi başıma.

Xaiei said:
    Oğuzhan said:
    Ben sizin klanın üyelerini belirtmek için herhangi bir art niyet içermeyen, zaten normalde de sık kullanılan bir hitap kullandığım için biri bana laf sokmaya çalışırsa böyle tepki veririm arkadaş. Rahatsız oluyorsan adam gibi söyle. Sen söyledin, ben de eyvallah dedim. Ama öyle lafı dolandırıp işin içinde bana da laf etmeye çalışırsanız benden çok bir kibarlık beklemeyin.

Arkadaşlarım ne gibi söyledi ? Adam gibi söyle demişsin de
    Genel olarak söylemediler. Lafı dolandırdılar. Ben de bir derdiniz varsa adam gibi söyleyin, laf sokmaya çalışmayın dedim.

Devam edecekseniz pm atın artık, zira klan konusundan baya saptı bu iş.

Soruma cevap diye attığın şey benim sorumun cevabı değil.Cevap vermek istiyorsan bi daha okumalısın.İstemiyosan daha iyi olur uzatıp daha fazla saçmaladığını görmek istemem.
  7. [3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Oğuzhan said:
    Ben sizin klanın üyelerini belirtmek için herhangi bir art niyet içermeyen, zaten normalde de sık kullanılan bir hitap kullandığım için biri bana laf sokmaya çalışırsa böyle tepki veririm arkadaş. Rahatsız oluyorsan adam gibi söyle. Sen söyledin, ben de eyvallah dedim. Ama öyle lafı dolandırıp işin içinde bana da laf etmeye çalışırsanız benden çok bir kibarlık beklemeyin.

Arkadaşlarım ne gibi söyledi ? Adam gibi söyle demişsin de
  8. [AG] Anatolian Guards

moNSoon said:
    Kaptanlık pazubandımı yırtıp atmış bulunmaktayım.
    Klanla ilgili sorularınızı diğer kaptanlara ve lidere sorarsanız müteşekkir olurum.
    Antrenmanlara ve maçlara artık gelemiyeceğim ama arada oyuna girerim.
    Teşekkür eder, saygılarımı sunarak iyi geceler dilerim.

ag mansın.

Üsteadım sana onur üyeliği yaraşır : )
  9. [ENL] Team Contacts, Rosters and Substitutions | Make all roster changes here

Player Adding Request :
    Team : Anatolian Guards
    Server : ENL_Hungary_1
    Player : _AG_Woodman_Justice
  10. [ENL] Team Contacts, Rosters and Substitutions | Make all roster changes here

Player Adding Request :
    _AG_Apprentice_Berke
  11. [ENL] Team Contacts, Rosters and Substitutions | Make all roster changes here

Player Adding Request
    Team: Anatolian Guards
    Server: ENL_Germany_1
    Players: _AG_Feanor , _AG_addar , _AG_Berke
  12. [AG] Anatolian Guards

Kaç defa söyledim adın gibi muhlis ol diye dinlemedi iblis.
  13. [AG] Anatolian Guards

Dundush Noyanı nickinde muhlis bir arkadaşım bu sancağı bizim için yaptığını söylemişti.Olanları görünce sinir oldum.:O

Kısa zamanda sancak değiştirilecek şüpheniz olmasın.
  14. En iyi klan

Çok özür dilerim, oyumu heyecanla kullanırken tarihi görmemişim.
  15. En iyi klan

Konuyu kilitlemeden önce izin verirsen oyumu Storm Army'e atmak isterim.
Back
Top Bottom