Recent content by ㅤDraka Zwarteㅤ

1. ㅤDraka Zwarteㅤ

Divine Order [DO] - By Mordor Community

Divine Order; Zwartelilerin kurduğu Mordor Communitynin, Bannerlord ayağıdır. Mordor & Divine Order; 2022de Draka Zwarte ve Zwarteliler tarafından kurulmuştur. Şu ana kadar topluluk ve sunucular yerine kendi üyelerinin yanında durmuştur. Warband topluluğuna sunucu, script, harita ve topluluk...
  2. ㅤDraka Zwarteㅤ

[PW/PK][MAP] Orta Dünya/Death Match - Wasteland

Orta dünya, bayrak feth etme - Wasteland Team Death-Match Haritadan Görüntüler
  3. ㅤDraka Zwarteㅤ

[PK/PW][MAP] Anadolu - Wasteland Edition

Anadolu - Wasteland Edition Haritadan Görüntüler
  4. ㅤDraka Zwarteㅤ

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

yasaklı olmaman şaşırtıcı bi de takım arıyosun vallahi ilginç
    Yasklanmam için herhangi bir sebep göremiyorum Warbandda bi süredir aktif değildim bi heycan olması adına turnuvayı görünce katılayım dedim
  5. ㅤDraka Zwarteㅤ

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Oyuncu Adı: William_Vangeance
    İletişim Bilgileri:
    ! William Zwarte#1316
    Steam
  6. ㅤDraka Zwarteㅤ

Zwarte Koninkrijk

liderinin çok değil 1 sene önce hile paylaşıp ortamdan uzaklaştığı bir klanın forum sayfasında hile draması görmek kahkaha attırıyor. Şu oyunu rahat bırakman dileğiyle draka başarılar
    Yinede teşekkürler, sanırım :grin:
  7. ㅤDraka Zwarteㅤ

Zwarte Koninkrijk

Başarılar, Zwarte Koninkrijk!
    MAKE ZWARTE GREAT AGAIN
    Yaşasın Zwarte!!!
    Yeni Zwarteye başarılar.
    Başarılar paylasımcı bir ortamı var yol geçen hanı gibi herkesi almıyorlar
    Forum çok kirlenmiş bir şahıs yüzünden

+repp
    Basarilar..
    Başarı dilekleriniz ve iyi niyetleriniz için tekrardan teşekkürlerimi sunarım. Her ne kadar çekilmeyecek bir dert olsa dahi destekleri gördükçe yolumuza ilerleyebiliyoruz. Daha güzel günler görmek dileği ile, yanımızda duran herkese minnettarlığımı belirtmek isterim.
  8. ㅤDraka Zwarteㅤ

Zwarte Koninkrijk

9. ㅤDraka Zwarteㅤ

TR_Renaissance_DM [Aktif] *powered by PG*

Hayırlı olsun, Umarım dahada gelişir.
  10. ㅤDraka Zwarteㅤ

TR_Renaissance_Event *powered by PG*

Y6Xbdy.png
  11. ㅤDraka Zwarteㅤ

[BET-TR] Bannerlord Erken Erişim Turnuvaları [1v1] - Kazanan Jufasto!

Katılım Formu:

Nick: [PG] Calphalon [Zwarte♧]
    Steam: https://steamcommunity.com/id/hertogtoulgordon/

Katılacak herkese başarılar, umarım güzel bir turnuva olur.
  12. ㅤDraka Zwarteㅤ

Zwarte

la emir hani sen bıraktıydın gene gelmişin bide okadar hile mevzusu yaptıktan sonra helal olsun valla kaliteli karaktersizlik
    Biz daima buradayız...
  13. ㅤDraka Zwarteㅤ

Zwarte

Neyse çokta umrumda olan bi konu değil. Sadece arkadaşlarım rahatsız olmuş. Düzeltmek sana kalmış, iyi oyunlar.
    Anladım keşke factte yetkili olmamdan önce belirtselerdi yada Zwarte'ı getirmeden önce böylece adım, istekleri üzerine bu isimlerle anılmaz oldurdu. Bazı değer verdikleri(!) İsimleri kaldırdım umarım memnun olmuşlardır
  14. ㅤDraka Zwarteㅤ

Zwarte

Dostum nedense geçmiş isimlerinizin çoğu bizim önceden kurduğumuz ve liderlik yaptığım klanlarla aynı. Bu bir tesadüf müdür yoksa? Konuyu düzeltmeni rica ediyorum.

-Great Nogai Horde
    -Österreich
    -Kingdom of Gorlan
    -Duchy of Lithuania
    -Gorlan Empire
    -Barony of Gorlan
    -Duchy of Brabant
    Geçmiş isimlerde benimde yöneticilik yaptığım dönemlerin bulunduğu isimlerini yazdım hatırlatırım ki gorlanda sayısı az olan bir klana göre çoğunluğu ben getirmiştim ve klan ismide zaten bana ait
Back
Top Bottom