Recent content by WarHelv

1. WarHelv

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

modun güzel olup olmadığını bilmiyorum çünkü ilk görev geçilmiyor 1.5 saat uğraştım koşa koşa kaçmayıda denedim olmadı savaşayım dedim adamlar sıkıntılı gibi hareket ediyor ölüp beni tek bırakıyor 5-6 kişi dalıp yok ediyor en baştan başlaya başlaya moddan bıktım ve bıraktım belki sonra tekrar denerim
    İlk baştakileri alın çatıdan meydana gittiğiniz yerden değil evlerin arkasına atlayın. Oradaki aradan geçip, surlara çıkın. Surlarda da atlayarak kaçmaya çalışın. Gerçekten saçma olmuş o görev ama onu yapmadan başlayabiliyorsunuz unutmayın. Başlangıç seçeneklerine dikkat edin.
  2. WarHelv

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Eskiden Cihat ve Haçlılar modunda silah savurma efektleri Nativedeki gibiydi, ancak oynamayalı uzun zaman olmuş ve mekanikler değişmiş. Söylemem gerek AŞIRI DERECE BERBAT olmuş. Silahlı nereden savurup, nereden blokladığını göremiyorum. V4 için söylüyorum. Eski sürümlerinde böyle bir sorun olmadığını düşünüyorum. V3.1'i indireceğim, görüşünüzü almak istedim ve bu silah mekaniklerini eski haline getirme şansımız var mı ?
  3. WarHelv

Cihat Ve Haçlılar Mod Sorunu

Merhaba, bu modu oynamak istiyorum ancak bazı sorunlar ile karşılaşıyorum. İlk önce Microsoft Visual c+++ hatası almıştım, oyunun yükleme ekranında iken sonra kapanıyordu. Bu sorunu hallettim, en azından öyle düşünüyorum. Şimdi de aynı yerde hata vermeden masa üstüne atıyor. Bir türlü çözemedim...
  4. WarHelv

Warband; Dostların Aldığı Hasar.

Belirttiğim gibi Nordlar da derebeyiyim, Veagirler ile savaşınca hali ile onların ordusunu kullanamıyorum moral kaybından dolayı. Şehir alın demişsiniz yazıda da belirtmiştim, meydan muharebelerinde bu sıkıntıyı yaşıyorum. Bir kale veyahut bir şehir almaya kalksam kaybımı siz düşünün. :smile: Sizin stratejiniz güzel, atlı ve okçu. Fakat ben Svadyalı Şovalyeleri çok kısa bir sürede kasıyorum hali ile meydan muharebesinde en az 60 kişilik şovalye karşında durabilecek çok ordu yok :smile: fakat atlı birimler ile oynarken ister istemez hızlı bir oynanış biçimine sahip oluyorsunuz ve o sırada okçu, piyade gibi şeyleri yönetmekte zorlanıyorum, hatta unutuyorum diyeyim. Oyunun zorluğunu şimdilik tekrar 3/4'e aldım. Bir çözüm bulana kadar bu şekilde takılacağım. Nord Piyade ve Rodok Arbelet oynadığımda, atlı birimlere karşı çok zayıf kalıyorum. Rodok Piyade ve Okçu oynadığımda bu sefer Rodok piyadeleri, Nordlara karşı bir şey yapamıyor. Kolayda oynarken hey şey tamam, ancak en üst seviye olan Normal zorlukta yani Dostların Aldığı hasarı Normal yaptığımda ne kullanırsam kullanayım ciddi bir kayıp oluşuyor. Tamam, evet gerçekte olması gerekende bu 60 kişilik bir ordu ne kadar eğitimli olursa olsun 200 kişiye karşı kaybetme veyahut ciddi bir kayıp verme potansiyeline sahiptir. Ama bu bir oyun şimdi ben zar zor bir lordu yensem ne olacak ? adam 2 gün sonra aynı ordu ile geziyor. Cevabınız için teşekkür ederim fakat halen bir çözüm olmuş değil, sanırım oyunda mantık hatası var. Yine eski zorlukta devam edeceğim gibi gözüküyor.
  5. WarHelv

Warband; Dostların Aldığı Hasar.

Merhaba, uzun süredir Warband oynuyorum. Hep oyuncunun aldığı hasar ve dostların aldığı hasarı 3/4 olarak, kolayda oynadım. Yakın bir zamanda zorluk ayarını normale çektim 2 zorluğu da. Nord piyadeleri ve Rodok arbaletçi ordusunu kullanıyorum, Nord krallığına derebeyi olup savaşlara katıldım...
Back
Top Bottom