Recent content by Viegelos

1. Viegelos

Prime Matter new publisher

Mount & Blade II Bannerlord is having a very successful Early Access period
  2. Viegelos

11 years of development and still missing.....

who are these people above
  3. Viegelos

TaleWorlds Modding Q&A

Do we need bannerlord for launching modding kit? I only downloaded modding kit because i dont have space for bannerlord rn. It doesnt open.
  4. Viegelos

Sa

Sa
  5. Viegelos

Reinforcement alanı YZ için adil değil

Çok güzel bir post olmuş. Şuanda oyundaki exploitlerin çokluğu tryhard oynama hevesimi öldürdü chill takılıyorum. Sırf zıpkınlar yüzünden demircilik oynamayı bırakmıştım. Benim düşüncem dengelemesi zor bir mesele ama kendimce fikrim şöyle;

-Reinforcement olarak katılabilmemiz için ordu liderinin dibine girme olayı saçma bence, savaşın etrafında birlik sayısı ile orantılı bir çember olsa ve çembere girdiğimiz taraftan savaş simülasyonuna giriş yapsak çok epik olurdu ve stratejik derinlik kazandırırdı hem simülasyonlara hem de oyun haritasına. Diğer ordulardan uzakta spawn olsak ve YZ'ya retreat atma şansı verilse ilginç olurdu.

Forumun yazım hatalarını düzeltmesi sayesinde türkçe öğrenmeye başladım -__-
  6. Viegelos

BİTİŞ HİÇBİR ZAMAN PROBLEMİ

İnşaat/Construction 0 olabilir belki
  7. Viegelos

Resolved Yanlışlıkla eşimi idam ettim

Merhabalar, sorunu gözlemleyebileceğimiz bir kayıtlı oyun dosyasını bizimle paylaşır mısınız? Dosyayı DM yoluyla direk bana yollayabilirsiniz yada http://upload.taleworlds.com:8080/ adresine yükleyebilirsiniz. Lütfen dosyayı bulabilmem için yüklemeden önce açıklama kısmına bu başlığın linkini yapıştırın
    Üzgünüm yeni sürüme geçince oyun dosyasını sildim.
  8. Viegelos

1.4.3 ne zaman gelicek? (Tarih veremediler ama yakın zamanda çıkıcakmış)

1.5.0 geldi. Çevirisi uzun sürecek ama bu hafta eklemiş olurum.
    noice
  9. Viegelos

Resolved Yanlışlıkla eşimi idam ettim

Eşimle olan diyaloğu taba basarak bitirmem sonucunda oluşan bug. Normalde eşimin partisine dalmıcaktım ama meraktan daldım sonra meraktan tutsak alıyım derkende ipin ucu koptu. Forumda yeniyim post yanlışsa veya başlık itici geldiyse özür dilerim.
  10. Viegelos

1.4.2 ve mod yok, eski modlardan etkilenmesin diye safe mode da açtım
  11. Viegelos

Birde can 20'nin altındayken hideouta girince oyun çöküyor bende
  12. Viegelos

Titledaki gibi cevabı bilen var mı? İlk postum
Top Bottom