Recent content by VictorLazeranka

1. VictorLazeranka

Bannerlord YouTube Serisi

İyi Ramazanlar Forum, YouTube kanalımda Bannerlord serim var. Hem eğlenmeniz için izleyin hem de yorumlarınızı alırım.
  2. VictorLazeranka

Mod Seçme Ekranı Sorunu

Burdaki tikleri seçemiyorum sebebi nedir?
  3. VictorLazeranka

Bannerlord 350TL Oldu...

alacak adamda 350 tlden hiç almaz indirimi bekler saçma bi zam olmuş
  4. VictorLazeranka

Yoldaş lordun adamları asker toplamıyor

Yoldaş klani tier2 başlıyor, sadece bir parti çıkarıyor. Yoldaş esir filan düşerse onun yerine çıkıyor diğer üyelerden biri. Zamanla tier yükselir, daha fazla parti çıkarırlar. Yoldaşı ordunda tut, senle nam kazansın, tier daha çabuk yükselir.
    tamamdır teşekkürler
  5. VictorLazeranka

Yoldaş lordun adamları asker toplamıyor

Yoldaşımı lord yaptığımda onun klanına gelen 2 kişi hiç sefere çıkmıyor, bir de mükemmel özellikleri var. Lordun zenginlik durumu ortalama ve savaş halindeyiz. Bişey yapmam gerekiyor mu yoksa bug mıdır bu?
  6. VictorLazeranka

Nüfuz kasma taktiğiniz nelerdir?

Nüfuz kasmak nasıl taktikleriniz var? Hangi politikaları yapıyorsunuz? Hangi perkleri kullanıyorsunuz? Destekçiler kısmı var nüfuz veren ama çözemedim, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  7. VictorLazeranka

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyunla ilgili fanart yapmayı düşünüyorum, referans alabilmem için hoşunuza giden kale veya şehir varsa ismini paylaşabilir misiniz?
    Saneopa olabilir( dogru yazdim mi emin degilim :grin: )
  8. VictorLazeranka

[YARDIM]>>>> Milis sekmesindeki Emekli yazan yer Hk.

Süre geçmesi gerekiyor sanırım
  9. VictorLazeranka

Birlik Türleri Ve Davranışları

Süvariler konusunda çok haklısınız. Oyun başında süvariler hücüma geçiyor düşmanın arasına dalıyor o ilk hücum hasarında ezip geçmesini bekliyorum ama o d ane çoğu süvari atak bile yapamıyor hiç işlevsel olmuyor yani.
    süvarileri dikkat dağıtmak için veya düşman piyadelerin kalkan yönünü çevirmek için kullanıyorum daha çok. Böylece okçular daha rahat vuruyor.
  10. VictorLazeranka

Savaşlarda parlaklık sorunu

1.8.0 oynuyorum meydan savaşlarında, kuşatmalarda ve arenalarda bu soruna rastladım. Bunun bir çözümü var mı ? Parlaklığı düşürdüğümde sorun düzelmiyor.
  11. VictorLazeranka

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.8.0 da bazı renk sorunları yaşıyorum.Savaş alanlarında oluyor (arenalar da dahil)

12. VictorLazeranka

Sistemimin Yeterliliği

i5-6500 3.20ghz 1050 ti 4gb 16 ram Sistemim bu, sistemi buna yakın olan arkadaşların oyun performansı nasıl merak ediyorum. Ben de oyun acayip kasıyor her menü geçişinde akıcı olması için 10-15 saniye bekliyorum. Oyunda ilerledikçe kasma artıyor. Sistem yeterli değil mi ona da emin değilim.
  13. VictorLazeranka

Savaşırken Dinlenecek Müzikler

Savaş sırasında gaza getirecek, çapulcularla savaşırken bile kana susamış hale getirecek müzikler dinlemek çok iyi oluyor :D Var mı sizin favoriniz paylaşın herkes yararlansın :) Bu benden 1:30 müziğin arşa erdiği yer
  14. VictorLazeranka

Save de İlerledikçe Kasma Sorunu

Bende böyle bir sorun yok, şu bahsedilen meşhur optimizasyon sorunu sadece kuşatmalarda oluyor az çok. Sisteminle alakalı sanırım.
    sanırım öyle. peki önerebileceğiniz bir ayar var mı? grafikleri düşürmenin dışında
  15. VictorLazeranka

Save de İlerledikçe Kasma Sorunu

Oyunda belirli bi zamandan sonra menü geçişlerinde, sefer haritasında, savaş sırasında acayip kasmalar oluyor. Save e ilk başladığımda 500 vs 500 savaşta bile kasmazken, oyun içinde yıllar geçtikten sonra 20 kişilik çapulcularla bile savaşırken kasıyor. Sanırım oyun içindeki veriler çoğalınca...
Back
Top Bottom