Recent content by vendetta999

1. vendetta999

Bannerlord, Early Accsess, 150 ₺ Fiyat hakkında Açıklama!

1) Aynı tür oyunlar olmak zorunda değiller. Hiç kimse tek tür oyun oynamaz.
    2) RDR multiplayer oynanabiliyor. RDR onlineyi arraştırmalısınız.
    3) RDR'nin online kısmın aynı GTA'daki mod desteği geleceği bekleniyor. olmasa bile bu çok büyük bir eksiklik değil.
    4) Kötü söz sahibine aittir.
    5) Hiçbir şey üretmediğimi de nereden çıkarttın.Halihazırda zaten Bilgisayar mühendisliği alanında çalışmaktayım. Bu konuda lisans tezini tamamlamış, stajını yapmış birisine ne hakla böyle bir ithamda bulunabiliyorsunuz anlamış değilim açıkçası. Sizin ne iş yaptığınızı bilmiyorum o yüzden herhangi bir aşağılayıcı ifade kullanmayacağım lakin ben şuanda kablosuz dahili hafıza üretimi ve sunucu paylaşımı üzerine bir ekiple beraber proje yürütüyorum. Sizin nazarınızda hiçbir şey üretmeyen bir asalak olarak kalacaksam varsın öyle anılayım. Ben kendimi biliyorum.
    6) Merak etmeyin mesajınızı raporlamayacağım. Kendi ayıbınızla sizi başbaşa bırakıyorum. İyi günler dilerim.
    Aynı tür olmayan oyunları karşılaştırmak hangi zeka ürünüdür? Bi de firmaların büyüklüğü aynı mı? Bütçeleri aynı mı? Daha bir çok etmen var sayamayacağım ama aklı olan adamın düşünmesi gerekir. Ki sektöre yakın bi iş yapan kişinin en azından tahmin etmesi gerekir. Ama kibrinizden burnunuzun ucunu göremezsiniz. Neyse illa inat edeceksin ahmaklığında. Daha da cevap yazmam sana.
  2. vendetta999

Dev Blog 01/08/19

Arvenski said:
    Seriously, how the hell did Terco get into the beta? I don't know how long he's been playing M&B, but he only joined the forum late last year.

I think, Terco had the most informative responses to "weekly" blogs. I'd choose him too.
  3. vendetta999

Dev Blog 14/03/19

If you release captain mode we can wait while  playing it 2 more years.. That would be great tho!..
  4. vendetta999

Dev Blog 21/02/19

I do hope that you will share release date at 100th Dev Blog..
  5. vendetta999

Perisno 0.9 - The Main Thread (HF6 - February 04, 2019, 08:10:15 PM)

Lord Irontoe said:
    ruynocc said:
      I'm a lord of Order of Falcon, I hired 3-times household guards, I thought it will spam next to your castle like in Prophesy of Pendor, guess I'm wrong..

Are you talking about patrols or mercenary armies? Because Household Guards just spawn in your party. Pendor doesn't even have household guards so the comparison doesn't really make sense.

I thought Household guards are equivalent of Pendor's hired companies..
  6. vendetta999

Perisno 0.9 - The Main Thread (HF6 - February 04, 2019, 08:10:15 PM)

I'm a lord of Order of Falcon, I hired 3-times household guards, I thought it will spam next to your castle like in Prophesy of Pendor, guess I'm wrong..
  7. vendetta999

Perisno Mod Bug Reports

Dago Wolfrider said:
    ruynocc said:
      I was enlisted to army of Field Marshal Gunnar in Realm of Falcon. I stayed in his army about 300 days, then I decided to leave. But I just noticed that there is a clone of Field Marshal Gunner in my party. That guy is a beast, I ll use him it  seems, but you guys should know about this bug, I suppose.

:shock: 0 wage too  :shock:,...the perfect soldier!!!  :cool:
      Also he had a great Lordly set. I couldn't help myself getting his items.
      I had to get rid off him cause all of the companions were missing at towns. I wouldn't able to find any conpanions, so I send him away. Then I have found 4 of the conpanions, but I can't find rest of them any more.. That sucks..
  8. vendetta999

Perisno Mod Bug Reports

I was enlisted to army of Field Marshal Gunnar in Realm of Falcon. I stayed in his army about 300 days, then I decided to leave. But I just noticed that there is a clone of Field Marshal Gunner in my party. That guy is a beast, I ll use him it  seems, but you guys should know about this bug, I suppose.
  9. vendetta999

Bannerlord İle İlgili Aklımdaki Soru İşaretleri

WomaNizer said:
    ruynocc said:
    WomaNizer said:
    senin aklının verdiği örnekle gerçekten ışık saçtın foruma... bunu ben değil birçok yabancı eleştirmende söylüyor.  Türkçe yayınları takip ettiğinden yerli olduklarından pohpohlamaktan başka bir şey duymaman doğal. Ben kölnde bir arkadaş aracılığıyla oyunu oynadım ne diyorsun sen..Senin görüşüne de saygı duyuyorum. Özellikle ifade özgürlüklerinin olmadığı bir ülkede bu forum aracılığıyla ben kendi düşüncemi özgürce ifade ettim. Seninde ifade özgürlüğün var tadını çıkar.
        Türkçe dahi yazamayan bir adamsın, eğitim seviyen ortada. Madem Türkçe forumu güvenilir bulmuyorsun, neden takip ediyorsun? Bunları geçtim benim sadece yerli kaynakları takip ettiğimi varsaymışsın ki ben almanca ve ingilizce de biliyorum. Sidik yarışı yapmam normalde senin gibileriyle; ama beni tanımadan bana meydan okuyorsun.
      Oyun sürekli gelişiyor, son bloga bak istersen. Gelişmeleri takip etsen, oyunun gelişmeye devam edeceğini de bilirdin. Ben kendimce oyundan beklentilerimi bildirdim. Ama sen mal değneği araya atlayıp anlamsız somurtkan boş bi yanıt vermişsin. Troll yaparak ciddiyetle sorulan bi soruya cevap verilmez. Troll yapmak da bi düşünce veya yapıcı bir görüş bildirimi olmadığı için, ne sana ne de girdine saygı duyarım.
    Özgür düşünce diyorum hakaret ederek, küfür ederek cevap veriyorsun. Varoş, cahil bir çocuk musun sen, eğitim seviyesiyle bu oyunun ne alakası var? Kaç kişi Bannerlordu Köln'de oynadı? Ben yarım saat Bannerlordu oynadım orada...Kalkıp gördüğü iki fotoyla bana oyunu anlatıyor bu velet.. bana eğitim seviyesi diyor sıkıntılı çocuk Allahım ya  :mrgreen: İnsanların ifade özgürlüğüne saygı duymadığını görüyorum ki bu tahammülsüzlük olgunlaşmamış bir çocuğun davranışları. Herkesin hakâret ve şiddeti içermeyecek/yönlendirmeyecek düşüncesine seve seve olmasa da.. istemeye istemeye.. saygı duymak zorundasın çocuk. Aksi halde burası Taleworlds forum değil Taleworlds panel olurdu.
      Tek tek yazdıklarına karşı argüman ürettim, çocuk/varoş diyerek aradan sıvış. Neyse daha fazla yanıt yazmıyorum. Zaten yazdıkların zeka seviyeni de ortaya çıkardı. Bundan sonra da "reelde karşıma çıkaman", falan der(klasik ergen). Engelli* listesine. 
  10. vendetta999

WomaNizer said:
    senin aklının verdiği örnekle gerçekten ışık saçtın foruma... bunu ben değil birçok yabancı eleştirmende söylüyor.  Türkçe yayınları takip ettiğinden yerli olduklarından pohpohlamaktan başka bir şey duymaman doğal. Ben kölnde bir arkadaş aracılığıyla oyunu oynadım ne diyorsun sen..Senin görüşüne de saygı duyuyorum. Özellikle ifade özgürlüklerinin olmadığı bir ülkede bu forum aracılığıyla ben kendi düşüncemi özgürce ifade ettim. Seninde ifade özgürlüğün var tadını çıkar.
        Türkçe dahi yazamayan bir adamsın, eğitim seviyen ortada. Madem Türkçe forumu güvenilir bulmuyorsun, neden takip ediyorsun? Bunları geçtim benim sadece yerli kaynakları takip ettiğimi varsaymışsın ki ben almanca ve ingilizce de biliyorum. Sidik yarışı yapmam normalde senin gibileriyle; ama beni tanımadan bana meydan okuyorsun.
      Oyun sürekli gelişiyor, son bloga bak istersen. Gelişmeleri takip etsen, oyunun gelişmeye devam edeceğini de bilirdin. Ben kendimce oyundan beklentilerimi bildirdim. Ama sen mal değneği araya atlayıp anlamsız somurtkan boş bi yanıt vermişsin. Troll yaparak ciddiyetle sorulan bi soruya cevap verilmez. Troll yapmak da bi düşünce veya yapıcı bir görüş bildirimi olmadığı için, ne sana ne de girdine saygı duyarım. 
  11. vendetta999

[/quote]
    YOĞURT ÇALIP SÜT SAĞABİLECEKSİN...
    Bannerlord geliştirilme aşamasının çok gerisinde kalan bir oyun artık warbandın modlu hali işte çok bir şey beklememek gerek
    [/quote]

Hayatında bi iş* başaramamış insanların kuyudan çıkmaya çalışanların ayağına yapışmasına bi örnek vermişsin. Laf olsun diye mesaj yazmışsın, bi de aklınca dalga geçiyon.
  12. vendetta999

1. İki silah(kılıç, hançer vs. gibi) kullanma olacak mı? 2. Hem karakter hem de botlar için sol elle yay kullanma ihtimali var mı? 3. Aynı türden askerleri iki gruba ayırma ihtimali var mı? (Mesela; atlılarla düşmanı tost etmek için grup 1 bi yana grup 2 öbür yana yollama gibi) 4. Diğer...
  13. vendetta999

Dev Blog 01/03/2018

Haftaya blog konusu ne olacak, bilgi verebilir misiniz?
  14. vendetta999

PoP Official 3.9 Changelog [OLD]

Pacific_Salmon said:
    I use a similar tactic, but slightly different.
    I put my cav infront like you do but.... I dismount all of them and then have all my army stand behind the wall of horses.  The Jatu lances kill the horses, jatu arrows hit the horses, other jatu get stuck on the horses and then my men go to work :smile:
    nice tactic man.. may i use it as well ?
Back
Top Bottom