Recent content by Vaegirli_NordKahramanı

1. Vaegirli_NordKahramanı

BATTAL GAZİ 2.2 REHBER-2: SENARYOLAR

Köprülü senaryosuna başlamak için kaç gün beklemeliyiz? Battal Gazi senaryosunu bitirdim ancak hala başlamadı.
  2. Vaegirli_NordKahramanı

"Hmelnitski adamım, Stepan Razin madamım." :razz:

"Hmelnitski adamım, Stepan Razin madamım." :razz:
  3. Vaegirli_NordKahramanı

WFaS "RUS ÇARLIĞI, LEHİSTAN, KAZAK ATAMANLIĞI SENARYOLARI BAŞTAN SONA"

Üzerinden kaç yıl geçmiş yorum yazmak saçma ama Paralı Asker kılığına nasıl giricemmmmm
  4. Vaegirli_NordKahramanı

The Parabellum %100 Türkçe Yama [ÇIKTI!]

The Parabellum %100 Türkçe Yama
    Arkadaşlar Herkese Merhaba
    Uzun bir aradan sonra ikinci Türkçe yama çalışmam ile karşınızdayım. The Parabellum Modunun %100 Türkçe Yama çevirisini beğeninize sunuyorum :smile:
    Modun Kısa Tanıtımı:
    The Parabellum Modu Kalradya'da 1.Dünya savaşının etkilerini yansıtan ender modlardan biri. Uçaklar, havan topları, tanklar ve zırhlı araçlar, tabanca tüfek, el bombası gaz bombası gibi 1.Dünya savaşı dönemine ait itemleriyle dikkat çekiyor. Modun 1.2 sürümü Warband'ın 1.170 sürümüyle uyumlu olduğu için bu mod sürümünü alt warband sürümlerinde oynamaya çalışmayın. Pek çok hata ile karşılaşabilirsiniz. Ek olarak Türkçe yamamız modun tüm sürümleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.
    Modun Konusu: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,361420.0.html

Modun indirme linki:

Özel Teşekkürler:
    Hard02'ye orjinal dil dosyalarını gönderdiği için sonsuz teşekkürler...
    TR_Reichskommissar 'e Game strings dosyasının %45'lik kısmını çevirdiği için sonsuz teşekkürler...

Beta'da yaşanan Türkçe karakter sorunun çözümünü araştırırken MadVader adlı üyenin 2014'te göndermiş olduğu iletiye denk geldim. Kendisine buradan Thank you :smile:

Türkçe karakter sorununun çözümü:
    Arkadaşlar warband/modules/parabellum/data içerisindeki font_data.xml adlı dosyayı ve modules/parabellum/textures içerisindeki font.dds adlı dosyayı silin... Tam çözümü budur :smile:

Yamanın indirme linki:
    yama linki yanlış dıyor D:
Back
Top Bottom