Recent content by Unique

1. Unique

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Asker Gönder seçeneğine tıklayınca oluyor.
    Oyunun ilk görevinde 3 grup çapulcu ile savaşırken aslında öyle yapmıştım ve ölmüştü kardeşim
  2. Unique

Oyun ilk duyrulduğundan beri ayrı uzun zaman, ilk çıktığından beri apayrı bir uzun zaman geçti.

Bu kadar uzun zamanda bu oyunun hala böyle olması beni üzüyor.
    Boş zamanın oldukça bu konunun ilk sayfasına git 398 sayfayı oku
  3. Unique

Komplocu Crush'ı

Olur mu canım karakterimizin kardeşlerinin ve bir ağabey’inin olmasının çok büyük faydası var en başta klanımızı daha büyük ve kalabalık yapıyor ve kardeşlerimizin olması bizi amca / hala/ teyze / dayı olmamızı sağlıyor sadece çocuklarımız değil yeğenlerimizde oluyor , klan üyelerimizin bazıları savaşta şehid düştüğü zaman yerini genç kuşaklar alıyor yani klanımız ne kadar kalabalık olursa o kadar iyi .
    Oyunun ilk görevinde kardeşim öldüğü için yazdığın artıların hiçbirini yaşayamadım :grin:
  4. Unique

Bayrakları neden böyle oldu?

Jump scare çıkıyor oyunda yav.
    Aklıma warband anılarım geliyor aynısı resmen ya nasıl korkmuştum anlatamam ilk geldiğinde :grin: :grin: :grin:
  5. Unique

Büyük ihtimal o bayrağın dosyası bir yüz dosyasıyla karışmış, dosya bütünlüğünü doğrularsan düzelecektir.
    Edit:

Evet, moddan da olabilir, ama eğer bayrak dosyalarını etkileyen bir mod kullandıysa.
    Warband de de oluyordu bu. Tüm gökyüzü bu tip oluyordu bi anda yüreğim ağzıma gelmişti zamanında
  6. Unique

1 moddan kaynaklandığını söylemişlerdi bunun.
  7. Unique

Multiplayer modun optimizasyonunun içinden geçmişler. Yerlerde sürünüyor fps
  8. Unique

Bannerlord oyun değil

Geforce now kullanan kişi aslında oyuna sahip olmuyor ki geforce now sadece oynama imkanı sunuyor. Hem çok ciddiye almayın elbette bir çözüm üreteceklerdir.
    Gamepass ile karıştırıyorsun. Geforce Now kullanman için o oyuna sahip olman gerekiyor
  9. Unique

Bannerlord oyun değil

rahat olun beyim hiç olmadı yeni güzel bi epic games indirimi yakalar cifors yerine ordan oynarsınız. Bu en kötü ihtimal tabii ki.
    Geforce now kullandığına göre oyuna sahip zaten arkadaş
  10. Unique

Bannerlord oyun değil

oynamadan önce çakır keyif olmanız
    Tavsiye ederim. Sırf bunun sayesinde oyun içi 5 yıl süreyi hiçbir krallığa bağlılık yemini etmeden kendime belirlediğim bir bölgede sadece şehir ve köy görevi yaparak o bölgede ilişkimi yükseltmeye uğraştım ve tüm haritayı gezerek ticaret yapmaya çıktım. Sonra bir baktım ki ticaret bir halta yaramıyor onun yerine haritada dolanan 5 çapulcuyu öldürüp onlardan gelen para daha çok kar sağlıyor bana. 5 yılın sonunda da krallığa bağlılık yemini ettim artık
  11. Unique

Bannerlord oyun değil

(Yanlış anlama beyim) Ne yani? 3 parça eJdErİyA SaNcAğıNı bulup birleştiren kalradya hükümdarı oluyormuş bu hikayeyi hiçe mi sayıyorsunuz(!)

Oyun için belirledikleri ana görevi o kadar CRINGE buluyorum ki.. Oynanır yanı yok bile diyebilirim.
    Bu kadar önemli parçayı da çapulcu sığnağından almamıza ne dersin
  12. Unique

Yapımcıların izlemesi gereken 34 saniyelik bir video.

13. Unique

@MArdA TaleWorlds neden multiplayer modda ceset sayısını belirleyemiyoruz? Sırf cesetler yüzünden oyun başladıktan bir süre sonra fps yerlerde sürünüyor
  14. Unique

gerçekten grafikleri mi kısmışlar inanamıyorum ben ultrada oynuyorum benim günahım ne şimdi daha önce de konuşma ekranlarını mahvetmişlerdi resmen mobil oyuna benziyor (konu açmıştım bunun hakkında) yüklemesi uzun sürüyomuş falan diye yapmışlardı oyun bende m2 ssdye kurulu yükleme sıkıntım yoktu optimizasyon yapmak yerine downgrade yolunu neden seçiyolar ki devamlı herkes hesap makinesiyle oynamıyo sonuçta

oyunu uzun süre sonra indirdim multiplayerdaki ayzar kalesi galiba o haritaya bayıldım çok güzel olmuş ama kaptan modunda maç bulmuyor ya da ben denk getiremedim oyuncu sayısı azalmış sanırım single playera henüz bakmadım
    Grafikleri alsalar yine iyi. Oyunun yükleme mesafesi 2004'de çıkan Gta Sa kadar düşük. Yükleme mesafesine el atmaları lazım
  15. Unique

Eğer bir oyun 8 senedir vaat ettiği şeylerin birini bile gerçekleştiremiyorsa o oyun başarısızdır. Satış rakamları umrumda değil, Steamdeki istatistikler benim oyun deneyimimi etkilemiyor
    Asıl üzücü olan da zaten insanların bunları bilmeyip oyunu sevdikten sonra babasının şirketi gibi savunması.
Top Bottom