Recent content by Ujun

1. Ujun

BEYLER YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Şu forum profiline steam profilimi ekleyemiyorum galiba bi yerde hata yapıyorum yardımcı olur musunuz ? steam url: http://steamcommunity.com/id/fatihucun bunu kopyaladım farklı bir hesaba yönlendiriyor. MB serisine sahibim bir ileti yazdığımda fotoğrafımın altında görünmesini istiyorum :oops:
  2. Ujun

werband multiplayer soru (?)

Güzel fikir :wink:
  3. Ujun

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

En kral yerli mod  :grin: :iamamoron:
  4. Ujun

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

Sağlam gaza getiren bi şarkı önerin beyler türü önemli değil  :grin: :grin: :grin:
  5. Ujun

Mount & Blade: Ateş ve Kılıç Satın Almak

şuan steamda indirimde ben aldım 5 TL
  6. Ujun

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Kendim yaptığım mod'a diplomasi modunu nasıl eklerim ? yardımcı olur musunuz.
  7. Ujun

Bannerlord Gelişmiş Sistemli Olsun!!

Benim bilgim Araplalar kalelerini gercek hayatta kerpic ve tastan falan yapar ve olmazsa olmaz tahta  :grin:
  8. Ujun

Turnuvalar

pardon benim atlı okçuluk... olacaktı :grin:
  9. Ujun

Turnuvalar

Arkadaşlar bence turnuvalarda silahları kendimiz seçmeliyiz.Ben atlı okçuluğum kötü ama kergit şehirlerinde turnuvalarda atlı okçuluk olmazsa olmaz.Filmler deki gibi silahlar önümüzde olmalı yada duvarlarda istegimizi turnuva sırasında seçebilmeliyiz.Sizce de mantıklı değil mi ?  :)
  10. Ujun

mount blade de açlık oyunları modu

İyide savaşlar acıkacak kadar uzun sürmüyor  :grin:
  11. Ujun

Atlarda Level Sistemi

naruk said:
    Ujun said:
    Bence atlarimizinda leveli olmali mesela ben siyah at (binek ati) seviyorum ama özellikleri kötü bunlari kendimiz ayarlamaliyiz bence ve ayrica atin zirhini kendimiz seçmeli giydirip cikartabilmeliyiz birde benim en çok canımı sıkan şey atlar hiç durmadan deli gibi koşuyor atında bi yerde yorulnası lazim.
    Level sistemi güzel olurda atlar gerçektede yorulmaz zaten bu bilimsel  bir gerçektir
    Atlar yorulur.Çok fazla yol gitmekten çok fazla koşmaktan çatlayan atla vardır.
  12. Ujun

Atlarda Level Sistemi

ahmeteverdeen said:
    aynı zamanda at canıda biraz saçma ata bir kılıç darbesi gelse hemen üstündeki kişiyi atar assasins serilerinde bu böyle bence mount blade  de bu böyle olmalı
        Kardeşim öyle olursa ki saçma çünkü mount blade de at çok önemlidir.Atın tek darbede atması kötü olur oyundan zevk alınmaz :grin:
  13. Ujun

Açık artırma

Düşünsene bi markette 100  dinar olan şeyi arttira arttira 500 dinara alıyorsun biraz saçma
  14. Ujun

Bannerlord İçin Öneriler

At arabası ve rütbe sistemi dışındakiler güzel :smile: Rutbe saçma çünkü kardesim hepimiz lorduz yani bizim üstumuz marasel ve kral  :smile:
Back
Top Bottom