Recent content by UchihaItachi

1. Resolved Beta 1.8.0 Seonon city battle bug

İlgili birimlere ilettildi. Teşekkürler!
    Ne demek, ben teşekkür ederim.
  2. Resolved Beta 1.8.0 Seonon city battle bug

Summary: Seononu fethetmek için savaşa girince savunma yapan bazı askerler bir kulenin içine hapsoluyor, ne onlar çıkabiliyo ne biz girebiliyoruz. Savaş sonsuza kadar sürüyor. Hile açıp öldürücem de, bunu çözün. How to Reproduce:Bilmem Have you used cheats and if so which: Evet, consoleu...
  3. In Progress Düşük Fps

Paylaşım için teşekkürler. Konu geliştiricilerimize iletildi. Onlardan alacağım geri dönüş doğrultusunda bu başlığı güncelleyeceğim.
    Hocam oyunda map üzerinde hareket ederken GPU kullanımı %0-10'lara falan düşüyor ve fps 0-15 arası seyrediyor. Ne zaman düzeltilecek bu?
    (A1 türkçeyle yazdığım için tekrardan yazdım :grin:)
  4. In Progress Düşük Fps

Oyunun görüntü ayarlarında seçili ekran kartına bakar mısınız , dahili gpu ise berbat çalışabilir , harici olanı seçin.
    Apu sistem değil hocam, masaüstü. İşlemcide dahili ekran kartı yok. RX 5700 XT var kart olarak. Ama oyunda 1-2 fps, 10-15 fps gibi çok komik değerler alıyorum. Oyun başında birşey yoktu, sonradan böyle oldu.
  5. In Progress Düşük Fps

Merhaba. Oyunu Steam üzerinden oynuyorsanız, Telemetry sürümüne geçtikten sonra, fps düşüklüğü olan yerlerde performansı test ederek çıkan veriyi bize gönderebilirseniz incelemeye başlayabiliriz. Teşekkürler.

Performans testi için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.
    1- Steam 'de Bannerlord 'un beta sekmesinde "perf_test" adlı betayı seçiniz.
    2- Oyunu normal açtığınız gibi açıp performans sorunu yaşadığınız yerlere ilerleyiniz.
    3- Performans sorunları başlamadan önce, performans izleme aracını etkinleştirmek için "sağ shift" tuşuna basılı tutarken "t" tuşuna basınız.
    4- 20-30 saniye boyunca kayıt yaptıktan sonra aynı tuş kombinasyonu ile kaydı kapatın. Ne kadar çok kayıt alırsanız, yükleme süresi o kadar uzun olacaktır.
    5- Oyunun yüklendiği klasör içerisinde ‘\Mount & Blade II Bannerlord\bin\Win64_Shipping_Client’ klasörü altında "test.tmcap" dosyasını bulunuz.
    6- Bu dosyayı upload.taleworlds.com adresine yükleyiniz. Yükleyeceğiniz dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama bölümüne bu konunun linkine yer vermeyi unutmayınız.
    Hocam bende de aynı sorun var, sistemim iyi olmasına rağmen çok kötü kasmalar ve donmalar yaşıyorum. Sizin dediğiniz testi yapıp bu konunun linki ile size gönderdim.
Back
Top Bottom