Recent content by TurambarEC

1. TurambarEC

Resolved 1.9 Square Formation All Troops Face Forwards Only

This problem continues in the current version. Same with circle formation. Also after commanding a formation, clicking units to somewhere changes the size of formations.

2. TurambarEC

SP - General Learning Skill Points From NPCs

Let us be able to get some focus points from NPCs in exchange for money. For example if a wanderer has 180 Level Two-Handed skill, we will offer him/her some money to teach us that skill. Required amount of money will increase for each focus point of a skill (Like for lv1 focus of Two-Handed we...
  3. TurambarEC

Open Kalkan Duvarı İşe Yaramıyor

Köprüde en az 300 tane piyade ile kalkan duvarı oluşturmama rağmen düşman birlikleri (hem piyade ile hem de süvari ile) aralarından geçerek, iterek birliklerimin arkasına sarkabiliyor. Ayrıca köprüyü tamamen bloklayamıyorum, yan taraflarda boşluk kalıyor.
  4. TurambarEC

Open Evlilik Sorunu

Ayrıca klan liderine gidip kardeşimi onlardan biriyle evlendirmek istediğimde oyun tek bir kişiyi seçenek sunuyor. 19 yaşındaki kardeşimi 55 yaşındaki dul kadınla evlendirdim başka seçenek olmadığından.
  5. TurambarEC

1.7.1 den sonra gelen hata

Aynısı bana da oldu. Benimki 1.7.2
  6. TurambarEC

Open Savunma Kuşatması Emir ve Yol Sorunu

Merhaba, oyunda Gersegos Kalesi'nde kuşatma savunması yaparken bir kaç can sıkıcı hataya denk geldim. Birincisi askerler savaşı başlatmadan önce verdiğim emirlerin hepsini savaş başlayınca hiçe sayıyor. Orduyu iki gruba ayırıyorum savaştan önce ve merdivenlerin başlarına yerleştiriyorum. Ancak...
  7. TurambarEC

Need More Info Şehir Garnizonu Azalıyor

Modlar gelen güncellemeler ile oyunun yapısını bozduğu için hiçbir modu kullanmıyorum ama teşekkür ederim tavsiyen için.
  8. TurambarEC

1.6.1'de lütfen bu sorun çözülebilir mi? Şehirlere ve kalelere koyduğum elit son seviye askerlerim garnizonu terk ediyor, yerlerini AI 1-2 seviye askerlerle dolduruyor. Sırf bu yüzden garnizona yüksek seviye askerler koyamıyorum.
  9. TurambarEC

Oyuna yeni gelen yerleşkelerdeki garnizon ücretlerini ayarlama sisteminde bir sıkıntı var sanırım. "Unlimited Wages" açık, "Auto Recruitment" kapalı olmasına rağmen garnizonlarıma kendi koyduğum kaliteli askerlerim her geçen gün yerleşkelerimi terk ederken, yapay zeka yerlerine daha az...
  10. TurambarEC

Need More Info Sürüm Değiştiğinde Yaşanan Prosperity Sıkıntısı

Benim de yine bir başka serim battı. Şu oyunda 4 seriye başlayıp haritanın yarsını fethettim. Gelen patchler sağolsun hepsinde bir sorun çıktığı için devamını getiremedim. Anlaşılan tam sürüm çıkana kadar düzgün bir şekilde oynayamayacağız.
  11. TurambarEC

Yemek olmamasının sebebi refah bende. Refah -150 ile -250 arası yiyecek eksisi veriyor şehirlerde. Denemediysen dosya bütünlüğü doğrulaması bazen bu tarz sıkıntıları çözebiliyor. Ben denedim ben de işe yaramadı.
  12. TurambarEC

1.5.8'de başladığım oyun kaydımı 1.6.0'a aldım ve "Prosperity" yüzünden tüm şehirlerdeki yemek stokları sıfıra vurdu. Aynı kaydı 1.5.9'a aldığımda da aynı sıkıntıyı yaşamıştım sonradan düzeldi. Bu teknik bir sıkıntı mı yoksa oyunu başladığımız sürümle bitirmemiz mi gerekiyor? Dipnot:1.5.9'da...
  13. TurambarEC

Need More Info Demircide Ürettiğim Eşyalar Envanterde Görünmüyor

1.6.0'ı yeni kurdum. Oyunda ilk dikkatimi çıkan şey ürettiğim ciritlerin fiyatları 107.000 iken şimdi sadece 1800 gibi bir değere düşmüş. Ardından yeniden üreteyim bir hatadır dedim ama bu sefer de ürettiğim eşyalar envanterimde gözükmüyor. Ticarette veya da eritmek istediğimde de gözükmüyorlar...
  14. TurambarEC

Resolved Şehirlerde Refah ve Gıda Problemi

Merhaba. Hatadan dolayı oyunu e1.5.9 sürümüne geri çevirdim ve e1.5.10'da herhangi bir kaydım bulunmuyor şuan için. Yeniden e1.5.10 kurup göndermemi ister misiniz?
  15. TurambarEC

Resolved Şehirlerde Refah ve Gıda Problemi

Az önce 1.5.10 Beta sürümünü yükledim. Bir yarım saat savaştıktan sonra şehrime dönünce bu manzara ile karşılaştım. 180 civarında Batanya Fian Şampiyonum vardı. Şimdi ise hiçbir köyü yağmalanmamış olan, ülkemin en merkezindeki şehrimin gıda ve refah seviyesi yok olmuş. Edit: Sadece bu şehir için...
Back
Top Bottom