Recent content by Transpozon

1. Transpozon

Aşağı Kaydırma

Videoda savaşa katılan tüm askerlerin durumu gözüküyor dostum, en altta imparatorluk okçusunun ismi karanlık olmuş. Sıkıntın oysa saatlerce oynayınca sinir bozar haklısın.
    Evet sık sık savaşınca bu durum oldukça yorucu oluyor. Ufak bir kaydırma payı daha olsa, asker listesi bitiminde sayfa hemen kesilmese çözülür ama yazılımdan pek anlamadığım için ne kadar zor ya da kolay bir iş olduğu hakkında yorum yapamam.
  2. Transpozon

Aşağı Kaydırma

Ekran Çözünürlüğünü yükseltip deneyebilirsiniz.
    Sistemim elvermez efendim. ?
  3. Transpozon

Aşağı Kaydırma

Savaş sonucu ekranını tamamen aşağı kaydıramadığım için listenin altında kalan askerlerin durumunu görmek biraz zor oluyor. https://drive.google.com/file/d/1XNxyFWfiN4A1z0yd0J3P3tmeLl3NrWWC/view?usp=sharing
  4. Transpozon

Ticaret İkonları

Biliniyor, en kısa zamanda çözülmesi için çalışıyoruz. Teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
  5. Transpozon

Ticaret İkonları

1.5.3'ü bugün indirdim, az önce 1.5.2'den kalma kaydıma girdim ve ticaret ekranında ikonlarda bir sorunla karşılaştım. Yeni bir oyun başlatarak tekrar denediğimde düzelmedi. https://drive.google.com/file/d/1tY318e7XsOdExBwkGqCFNbCyE--JX0zF/view?usp=sharing
  6. Transpozon

Resolved Shibal Zumr Köyünde Bekleyen Ordu

Özür dilerim ufak bir problem oluşmuş dosyanın paylaşım ayarları ile alakalı, rica etsem tekrar kontrol eder misiniz?
  7. Transpozon

Resolved Shibal Zumr Köyünde Bekleyen Ordu

Ordu burada beklerken kendi kendine bir süre eridi, sonra dağıldı ve kalanlar erimeye devam etti. Oyunda ilk kez bunun ile karşılaştım, diğer orduların böyle bir olay yaşadığını görmedim. https://drive.google.com/file/d/1YJfwE4YnF_g4MUp36nIgRJi_lfCKfiRp/view?usp=sharing
  8. Transpozon

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Yanlış yaptığınız bir durum yok. Herkeste aynı durum mevcut. Ya bir bug, ya da ileride bir şeyler eklenecek bununla ilgili.
    Teşekkür ederim.
  9. Transpozon

Oyunun hikaye dizisiyle ilgili bir sorunum var. Karakterimizin ebeveynini öldüren haydutlardan biriyle haydut sığınağı baskınını yaptım, kardeşlerimi kurtardım ve beni sığınağa götüren hayduttan ise 'affedip serbest bırakma' seçeneği ile ayrıldım. Kurtardığım bir kardeş bana şehirde olacağını ve orada kendisiyle konuşmamı söyledi, ben de girip taht odasına girmek için rüşvet verip kardeşi direkt partime aldım. Şimdi şu ekran görüntüsünde görülen mavi "görev var" ünlemi ve kardeşin (Najun) görselinin üzerindeki sarı ünlem hiç kaybolmuyor, konuşmak isteyince de normal bir yoldaştan farksız bir dialog ekranı karşıma çıkıyor. Görevler sekmesinde ise "Aileni Kurtar" görevi tamamlanmış görevler kısmında yazılı ve aktif görevlerde buna dair bir ibare yok. Henüz oyuna bu hikaye dizisinin devamı eklenmedi mi? Bir şeyleri yanlış mı yaptım acaba yoksa bir bug mı mevcut, fikriniz var mı?

Düzenleme: Bağlantı adresinin görüntüsü nedense tuhaf bir şekilde reklam gibi duruyor. Bağlantı duruma ilişkin görsele ait.
  10. Transpozon

Oyunda henüz böyle bir özellik yok.
    Teşekkürler(y)
  11. Transpozon

Arkadaşlar son gelen güncellemeler ile yeni oluşturduğum partiye yoldaş verebiliyorum diye bir şey aklımda kalmış, yaklaşık 3 aydır oynamıyordum. Bu henüz oyuna eklenmedi mi? Klan arayüzünden partilere girdiğim zaman kendi partimdeki yoldaşlar için atama yapabiliyorum ancak diğer partide yalnızca parti lideri olarak atadığım yoldaşı Quartermaster olarak atayabildim. Ben bu partiye İzci ve Cerrah da vermek istiyorum.

Kendi partim; https://drive.google.com/file/d/1q0UFtvwKxxaYHJGVoXp2RybqDUkDXYVx/view?usp=sharing

2. Partim; https://drive.google.com/file/d/1mElUlmuvwQNpJ-Sm5W3hAsOz6b2wi9bv/view?usp=sharing
  12. Transpozon

Resolved Unable to assign party role after dismissing party member who previously held role.

I could unassign her scout role by talking with her: choosing "Abut your position in clan", "I would like to assign you a new role". And now I'm able to assign "... the wastes" guy as scout.
  13. Transpozon

Resolved Unable to assign party role after dismissing party member who previously held role.

I also have an issue like that. I found a companion which had 80 scout (... the wanderer) so I assigned her as scout, then later in the game I created party with her and assigned her as quartermaster in that party. After a couple in game years I found a 140 scout guy (... of the wastes) and hired him and can't assign him as scout. Pure vanilla, 0 mods. 1.4.2.

Başlangıçta aldığım yoldaşı partimde izci rolüne atadıktan sonra onunla parti kurdum ve partisinde onu quartermaster (sanırım levazım subayı oluyor) olarak atadım, daha sonra bulup partime aldığım yoldaşı artık izci olarak atayamıyorum.

Save:

14. Transpozon

Patch Notes e1.4.2

Started a fresh game and it showed up at the first siege I saw. I'm going to try to uninstall & reinstall.
    Have you done? Did that solve the issue?
  15. Transpozon

Patch Notes e1.4.2

With the new update; I've run into an issue with sieges. I'm running the game through steam; plain vanilla, no mods. When I opened a save game from last night I received the following message: Module Mismatch; Do you want to load the saved game with a different module. I hit yes, and the game seems to play no problem.

I've also encountered this not once but twice. It's weird. They start building and using siege weapons as usual. Then you expect to see the symbol above the city which means 'they are fighting' but no, they instantly conquer city without any casualities/fight except the lost of siege weapon users.
Back
Top Bottom