Recent content by TheZweihander

1. Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

n00bPanda said:
    Aqtal said:
    Forumda nasıl göründüğü konusunda değerlendireceğim. Küçük siyah bir çerçeve ile daha güzel görünürdü. 6.5/10 (Çerçeveyle 9)

Meh pek beğenmedin açıkcası. 4/10
    Witcher galp ben 8
  2. Dînî Tartışma

oyasar1 said:
    şimdi ancalimon gelip gerçek olmayanın gerçeklik üzerinde gerçeklikten daha az etkili olması hakkında bi nutuk atıp gidicekti...
    insan özlüyo valla.
    Ayrıldı mı?
  3. Total War Serisi

Hardda oynuyorum ve taktiğim şu:eek:kçular önde düşmanı okluyorlar düşman yaklaşınca hemen tek sıra piyadenin arkasına geçiyor.Atlı okçular varsa ormanda yoksa piyadenin uzağında konuşlanıyor.Düşman hücumuyla hemen aradan çekiliyor ve düşmanın arkasına geçiyor tüm atlı okçular düşmandaki en kıymetli birliği vuruyor(süvari,general)eğer bunlar bertaraf edilmişse piyadeye yükleniyor bu sırada genelde benim piyade kaçmış oluyor sorun burda atlı okçular hızlı değiller bunun üstüne earlyde piyadenin hafif olması ve karşıdaki piyadenin ağır olması eklenince savaş sonunda kazansam bile piyadeden geriye pek bir şey kalmıyor
  4. Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Baya sevdim 10/10
  5. Keşke Olsaydı Dediğiniz Video Oyunları

Vrde oynanabilen konuşmalarımızın karşı tarafa gittiği hard rp viking çağında geçen bir oyun istiyorum böyle milletimizi seçeceğiz köylü olarak başlayacağız iskandinavsak yağmalara katılabileceğimiz bir oyun gemi sürüşü olucak ama haritadan değil fpsden deniz bizi nereye götürürse oraya gideceğiz
  6. [WB][SP] KIYIM: 1270 | YENİ İPTAL HABERİ

Tamam olayı anladım biraz sinirli davranmışım özür diliyorum herkese iyi günler
  7. [WB][SP] KIYIM: 1270 | YENİ İPTAL HABERİ

CavalryMan said:
    Modu oynuyorum, sancakların hiç biri çok üst düzey değil neredeyse hiç birinde dalga efekti yok dediğin yerden alınmış olacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal ya Hun ya Frozepainter yapmış. Emin olmadığım için yazmak istemedim ama ne Hun ne Frozepainter izinsiz bir şey yapmaz sen kafanı yorma.
    Kıyım modundan bahsediyorum.İlk sayfadaki mesajda olan selçuklu vs. simge ya da bayrakları dediğim moddan alınmış
  8. [WB][SP] KIYIM: 1270 | YENİ İPTAL HABERİ

Total war atilla modları dahil tüm modlara bakıyor mu? Ayrıca burda bir emek vermiş medieval kingdoms modu yapan adamlar eğer iznin varsa bile(izin vereceklerini sanmıyorum)yazmalısın alıntıdır diye.
  9. [WB][SP] KIYIM: 1270 | YENİ İPTAL HABERİ

Hypercharge tüm modlara teker teker bakmıyor heralde
  10. [WB][SP] KIYIM: 1270 | YENİ İPTAL HABERİ

Mod tanıtımında gösterilen bayraklar medieval kingdoms total war(total war atilla version)moddakilerle aynı(bkz:moddb sayfası)izin almışmıydınız hun bey?
  11. Üsttekinin İmzasını Oyla v2

Çok büyük 3
  12. Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Cioss kapitalist nyber komunist olmuş  :eek: :shock:  :lol:

Uncharted sevdiğim ama oynayamadığım oyunlardan 8
  13. t

TheSwindler^^ said:
    Modun senaryosu olacak mı ?  :roll:
    :facepalm:

Başarılar bu arada shieldmaiden sayısını arttırıcak mısınız?
  14. Üsttekine Meslek Yakıştıralım [V2]

Kandil simidi dağıtıcısı
  15. Amatör Oyun Yapımcıları

Emrehan said:
    Kirli işlerin saygınlığa, yasallığa etkileri gibi caydırıcı etkenler de yerleştirebilirsin.
    Evet,çok mantıklı aslında.Korsan kiralamanın ortaya çıkmasıyla dediğin olay olabilir
Back
Top Bottom