• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Recent content by TheHangover

 1. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Oyunun durumu Türkiye'nin durumuna benziyor xD
 2. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Verdikleri tarihe 3 ay kaldı, 3 güncellemeyle oyunu tam sürüme geçireceklerini sananlar yoktur herhalde. Çıktığından beri de oyun aynı halde. Durum aşırı komik ve sinir bozucu. Daha yolun yarısındalar gibi gözüküyor.
 3. TheHangover

  Oyuna 4 ay aradan sonra giren birisi neler hisseder?

  Süreç o kadar kötü ve yavaş gidiyor ki oyunun varlığını unuttum. Yazıklar olsun ne diyeyim artık.
 4. TheHangover

  Bannerlord Eski Harita Neden Değişti?

  Bir dahakine napıyoruz asla TW'den erken erişim oyunu almıyoruz. Hatta tam versiyonunun gameplayini izleyip karar veriyoruz. Güvenimizi kaybettiler. Amatörce oyun geliştiriyorlar.
 5. TheHangover

  Güncelleme ne zaman gelir

  gelir gelir fixed oluşma ihtimali bile olmayan bktan hatalar giderilir
  Oyun çıktığından beri olan şey tam olarak bu.
 6. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/1780?tab=files
  Bannerlord'a Warband modu yapmayı denemiştim. Ama xml editlemek işkence olduğundan çok uğraşamadım. Benim de Bannerlord'da Warband hayalim var. Biri modellerine kadar yapsa da oynasak. Gerçi daha oyunun tam sürümüne çok uzağız. Güzel modlar çok uzakta o yüzden.
 7. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Ben oyun adam olana kadar Steam'de negatif yorum verdim. Sizleri de davet ediyorum negatif yoruma çevirmeye. Güncellemeler hızlanacaktı bir de aylarını harcadıkları refactor ile. Beceremiyorlar işi öyle gibi gözüküyor.
 8. TheHangover

  Bannerlord Gelişme Hızı

  Oyun ilk çıktığı haliyle aynı ve baydı geri döndürecek bir şey yok ve gelmiyor. Savunacaksanız elle tutulacak şeyler gösterin artık komik değil sinir bozucu olmaya başladı.
 9. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Beyler ne çok derdiniz var ya :grin: Yıllarca beklediğimiz bannerlordu sonunda oynadık , en azından oyun motoru ortada , ve muhtemelen ömrümüz yeterse çoğumuzun en çok oynadığı oyun olacak. Burada günde 5 posta eleştiren arkadaşlar da bahse girerim benden en az on kat fazla oynadı Bannerlordu. Bakın warbandı %90 modlarıyla oynadık , bu da muhtmelen öyle olacak. Çünkü kimi orta çağ seviyor , kimi Viking seviyor , kimi osmanlı , kimi tüfek , kimi game of thrones , kimi star wars , kimi kovboy seviyor. Taleworlds oyunda tabiki çok eksik yaptı , o eksikleri görmezden gelemeyiz ancak bence şükretmek daha mantıklı. Zaten 1-2 seneye nativeyi neredeyse kimse oynamayacak , herkes ilgi duyduğu temadaki modlara geçecek. Tw de bunu bildiği için bazı hayallerimizi yapmayacak. Ama umarım oyunun hissiyatı , diyalog ve warbanddan eksik özelliklerini hallederler. Bu haliyle bile , bir update yüzünden oyundaki soyumun neredeyse kurumasına rağmen şahsen bırakamayacak kadar fena bağlandım oyuna. Eleştiride haklı olsanız da , günde 20 kere aynı eleştirileri okumak forumda kaliteyi düşürdü. Ne bilim savaş taktikleri yazın , bu kadar zamanınız varsa oyundakş hikayenizi anlatın okuyalım. Bir bakıyorum 40 satır tartışma yazısı yazmışsınız. Biraz relax olun :grin:
  Aynı eleştirileri görmek sıkıyor da oyun çıktığından beri aynı oyunu görmek sıkmıyorsa o senin problemin knk.
 10. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  İyice yavaşladılar neden onu da bilmiyoruz. 5 ay kaldı verdikleri zamana göre neler olacak acaba.
 11. TheHangover

  Yeni Module - Fikir ve Öneri

  Haritada sadece şehirler ve köyler olmayıp hikayeye bağlı değişik ilgi çekici yerler olabilir.
 12. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Bu var.

  image.png
  Oha RPG çok iyi olmuş xD
 13. TheHangover

  [Tool] Arena - Xml Modding Editor for Bannerlord

  Just what I needed!
 14. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Early Access için yol haritası paylaşılsın. Oyun yapım sürecindeyken bloglarda bahsedilen özelliklerin geleceğine dair umutlarımı taze tutmak istiyorum.
  Onu unut knk forumun her köşesinden istendi bu yapmayacaklar yol haritası malesef. Bu arada hala oyuna ümit bağlayanlara gülüyorum :grin:
 15. TheHangover

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Artık güncelleme de gelmez oldu xD Kesin mod araçlarıyla yine önemsiz bir güncellemenin üstünü örtecekler. Çok fena vibe alıyorum kesin böyle olacak. Sonra bir iki ay daha bekleriz güncelleme için.
Top Bottom