Recent content by The White Wolf

1. The White Wolf

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Katılıyorum çok güzel bir yazı olmuş. Bir de şöyle bir olay var ki gereksiz değer yükleme. Hak etmeyen insanları nimet gibi görmek ve fazlasıyla değer yüklemek hem karşı tarafın totosunu kaldırır, vazgeçilmezmiş gibi davranmaya iter hem de kişinin kendisi "unutmak" için fazlasıyla zorlanır...
  2. The White Wolf

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Teşekkürler. For Honor Türkçe yaması asla çıkmayacak sanırım ya merak da ediyorum oyunu ingilizce olarak oynayayım bari.
  3. The White Wolf

Yaz Lakırtısı

Forum bende el alışkanlığı olmuş ya direkt tarayıcıya yazıyorum istemsiz.
  4. The White Wolf

Netflix's The Witcher ?

Bu diziye yorum bile yapmadığımı fark ettim. Beklentilerimin yüksek olmasına karşın ilgi çekici fantastik bir evrenin diziye uyarlanmasıyla değil de kötü bir parodisiyle karşılaşıyor olmak hevesimi fazlasıyla kırdı tabii. Hikayenin anlatımı ve oyuncu seçimleri hayal kırıklığıydı benim için...
  5. The White Wolf

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Exodus verseydi de gözümüz gönlümüz şenlenseydi ya.
  6. The White Wolf

Tarih Oyunu

1942-43 Stalingrad?
  7. The White Wolf

The Witcher - Pegasus

İşte bu yorum çok sağlam. Kaç aydır hala Kırlangıç Kulesi'ndeyim aylardır bi' bitirmek gelmiyor içimden çünkü çok sıkıcı. Final kitabı için geçiş olması amacıyla mı böyle yavaştan alınmış anlayamadım ama zaten beşinci kitap da ağırdan alıyordu olayları üst üste iki romanın böyle olması hoş...
  8. The White Wolf

Bahar Lakırtısı

Siyasetten o kadar uzağım ki artık ali babacan'ın parti kurduğunu dün öğrendim.
  9. The White Wolf

En Sevdiğiniz Film/Dizi Replikleri

"Bunca yıl onu hayatta tuttun, en uygun anda ölsün diye. Tıpkı kasaplık bir koyun gibi yetiştirdin." Harry Potter ve Ölüm Yadigarları II
  10. The White Wolf

En sevdiğiniz kitaplardan alıntılar

"Bundan böyle hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini içimde bir yerlerde hissediyordum." Rüzgarın Adı, Patrick Rothfuss
  11. The White Wolf

Amazon Prime Türkiye | Masumiyet Müzesi

2021'de dizinin çekimlerine başlanması, 2022'de ise Amazon Prime üzerinden yayınlanması bekleniyor.
  12. The White Wolf

Amazon Prime Türkiye | Masumiyet Müzesi

Dijital yayın devi Amazon Prime henüz Türkiye için bir yapımda bulunmamıştı. Ancak Netflix'in Türkiye için art arda dizi yayımlamasıyla Türkiye pazarının dizi sektöründeki karını fark eden Amerikan firması Türk dizilerinin çekilmesine karar verdi. Dedikodulara göre Edebiyatımızın Nobel ödüllü...
  13. The White Wolf

Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

Koronavirüs nedeniyle durdurulan dizinin çekimleri tekrar başlıyor. Çekimlerin sürdürüldüğü Yeni Zelanda'da virüsün durma noktasına gelmesiyle birlikte önlemler hükümet tarafından gevşetildi. Bununla birlikte Yüzüklerin Efendisi ve Avatar 2'nin çekimlerine devam etme kararı verildi. Bu...
  14. The White Wolf

Bahar Lakırtısı

Bizim de foruma ilk geldiğimizde haberimiz yoktu ki burdan aradık da bulduk biraz gayret göstersin onlar da.
  15. The White Wolf

20 Mayıs Dünya TaleWorlds Kullanıcıları Günü

E mübarek olsun tekrardan.