Recent content by The Red Viper

 1. The Red Viper

  TaleWorlds Röportajları

  Şimdi temmuz 2017 yılındaki röportajı izledim, röportaj esnasında yayınlanan oyun içi kesitleri izliyorum, oyun (en azından combat yönünden) tamamen olmuş, bug falan yok, cart curt yok. Neden hala çıkış tarihini bile vermediklerini anlamıyorum açıkçası. Çok değil kısa süre önce Kingdom Come: Deliverance denen oyunu çıkardılar mesela, oyun early access gibiydi, her yerinde bug doluydu, ancak adamlar acımadı çıkarttı sonra patchleye patchleye düzeltiriz kafasıyla. Bunu Taleworlds neden yapmıyor ? Çıkart abi oyunu, hem bugları en ince detayına kadar bulup test edecek bir kitlen olur, hem finansal olarak rahata kavuşursun, hem de üzerindeki baskı azalır, beklenti psikolojisinden kurtulursun. Yine kendi bilecekleri iş tabi, bir de üstünde çok uzun süre beklenildiği için beklenti çıtası çok yükseldi, herkes bir şeyler bekliyor bu oyundan. Oysa ki benim için warband'ın azcık gelişmişi olsun yine oynanır.

  Bu arada shield mekaniklerinin değiştiğini bilmiyordum, warband'daki gibi blok bilmeyen adamın shield alıp easy-modda oynamasını sağlayacak özellikleri az-buz değiştirmişler. Artık shield kullanırken de blok yapmak gerekiyormuş, bu özelliği sevdim.
  Pek de iyi bir fikir değilmiş.
 2. The Red Viper

  MAVİYE BULANMIŞ HANÇERLER

  Hikayenizi Okdum Bu Günlerde Cok az Yazı Yazan Var Bende Onlardan biriyim Güzel Begendim
  Çok teşekkürler şans verip beğendiğiniz için. En kısa sürede hikayenize göz atacağımdan emin olabilirsiniz. Yazarlar el ele verirse belki buralar biraz canlanır.
 3. The Red Viper

  MAVİYE BULANMIŞ HANÇERLER

  MAVİYE BULANMIŞ HANÇERLER
Top Bottom